Увійти


Худобина чи людина, або як олігарха на худобу проміняли

свята короваКорова традиційно шанується в індуїзмі як священна тварина. Вона уособлює достаток, чистоту, святість і розглядається як вічна (милостива) тварина. Також як і мати Земля, корова є символом принципу безкорисливого жертвування. Так як корова дає молоко і поживні молочні продукти, які служать одним з важливих елементів вегетаріанського харчування, індуїсти шанують її як материнську фігуру.

Бик, в свою чергу, виступає як символ дхарми. Історично, корова завжди прирівнювалась до брахманів або священиків і вбивство корови розглядалося як такий же тяжкий злочин, як вбивство брахмана. За часів правління династії Гупта в середині I тисячоліття н. е., вбивство корови каралося стратою. В даний час, в таких країнах як Індія і Непал, де індуїзм сповідує більшість населення, корова знаходиться під захистом держави і користується величезною повагою. Захист корів і відмова від вживання яловичини в їжу традиційно є невід'ємною частиною індуїзму.

Звідки на території Желдецької сільради взялися індійці, індуїсти та пошановувачі індійської культури, а саме корови, тобто худоби по нашому, не розуміє ніхто. Однак після зборів громади, щодо надання в оренду ставка в урочищі «Піски» громада сільради зрозуміла, що такі люди є. Дані особи дуже тверді у своїх переконаннях.Права худоби, стоять вище над правами громадян Желдецької сільради? Так, те, що худобина ,а не людина, є найвищою соціальною цінністю на території Желдецької сільради було підтверджено протоколом зборів села від 21.02.2016.

А зараз про це, детальніше. Мною, як головою бюджетної комісії Желдецької сільради була проведена робота по залученню інвесторів задля покращення добробуту односельчанам. Як результат роботи, перший олігарх приїхав в село. Питає, що ви хочите розвивати на території сільради. Я йому повідомив, що було б добре як би був молокоприймальний-переробний завод, бурякоприймальний пункт, завод з переробки плодово-овочевої продукції або підприємство яке могло б забезпечити робочими місцями односельчан.

Олігарх погодився на придбання цілого ЦМК всього навсього за 1 000 000 грн. Він вже розповідав що тут буде завод, що в нього є колєги для розвитку бізнесу, він готовий був і їх залучити, однак взнавши, що представники сільради не мають відповідної документації на даний обєкт – відмовився від даної афери. Тоді йому запропонували ставок на «Пісках». Було скликано збори громади. На збори прийшло біля 30 осіб. Олігарх взяв слово та виступив .Він повідомив громаду, що почистить ставок, зарибить його, всюди будуть альтанки, човни, відпочинкові місця, для дітей будуть дитячі атракціони … купання та рибна ловля буде для громади безкоштовною.

Слово взяла голова сільради. Після виступу голови сільради було зрозуміло, що за худобину, вона готова віддати все. Говорила про те, що виключно в тому місці на «Пісках» є цілюща вода яка зцілює всю худобу в селі (доречі в селі є ще досить таких ставків). Наша худобина буде там воду пити, декілька разів наголошувала сільський голова і не дарма. Чи то вже в залі були ті цінителі худобини, чи то після слізної розповіді голови сільради таких цінителів стало більше, до тепер невідомо.

А результат голосування показав, що олігарха проміняли на худобу. Олігарх, посміхнувся і каже. Ви могли все це мати. І худоба була б напоєна, і люди б відпочивали, і сільрада кошти за оренду мала б, декілька осіб мали б обслуговувати даний ставок а це робота, гроші …

Перед тим як пити, худоба має ще щось їсти. Чи про це, подумали наші дорогі індуїсти? Гадаю ні. Олігарх, сумував лиш за одним, за витраченим часом. Так, от вже майже рік щасливо живе і п'є цілющу воду худоба Желдецької сільради. Коли, б худоба говорила, вона би напевно проголосила таке?:

Худоба урочища «Піски», Желдецької сільради К-Бузького району, Львівської області висловлює щиру подяку та вітає голову сільради Чорній О.Я. з нагоди першої річниці перемоги прав худоби над правами людини. Крім цього, худоба проголошує персональну подяку кожному хто голосував за права худоби. Цей кожен, хто забув , що в селі крім худоби живуть люди, які теж хочуть жити краще, оскільки на виборах сільського голови, худоба не голосувала. Ми ж не індійці ? Ми ж українці. Список даних осіб та протокол зборів додається.

збори громади Піски протокол 001

список голосування Піски 001

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684616

Лічильник