Увійти


«Ольга Чудотворець» ( частина 2 )

  • Автор: Віктор Палас
хабарник землевпорядник

Весною 2014 року землевпорядник Желдецької сільради Рожіцька О.І. та представник фірми «Ротен» Ігор Шугало, звернулись до мене на моєму подвір’ї за земельним актом, щоб здати в оренду. Я їм повідомила, що в мене є державний акт, ділянка брата Дроздкевича А.М., який помер, а пай не переписаний на мене.

Мені було повідомлено, що «Ротен» сам перепише в нотаріуса на мене цю ділянку і забрали оригінал державного акту на землю, щоб зробити копію та укласти договір оренди. Рожіцька (землевпорядник) завірила мене, що нікуди він не подінеться зі сейфу. Після цього ні акту на пай, ні договору оренди я не бачила.

В листопаді 2015 року я звернулась за цим актом, де мені повідомили, що даний акт землевпорядником був переданий іншому Дроздкевичу А.М. 1965 р.н.

Десь так виглядала скарга Тютюнник Н.М. коли її позбавили права на земельну ділянку. Скаргу на дії землевпорядника вона подала в Желдецьку сільраду 22.12.2015року. З того часу від сільради вона так і не дочекалась, навіть відповіді не говорячи про вирішення питання в досудовому порядку. Після втручання у справу активістів Желдецької громади та депутата райради Шваюк О.М. справа дещо зрухалась з місця. Результатом такої роботи став протокол № 3 від 18.02.2016 засідання постійної комісії райради з питань взаємодії з місцевими радами…

На засіданні було заслухано Рожіцьку О.І., де Вона зізналась у скоєному, хоча ні на хвилину не пошкодувала за тим, що зробила людині кривду, дані дії мають ознаки кримінального правопорушення, а саме ч.4 ст. 190 ККУ. 05.05.2016 Тютюнник Н.М. отримала довідку з сільради за № 247 про те, що інших заповітів Дроздкевич А.М. 1972 р.н. не посвідчував, отже земельна ділянка належить виключно Тютюнник Н.М. рідній сестрі покійного.
16.05.2016 року зявляється сумнівний лист виданий головою Желдецької сільради за № 116 адресований начальнику відділу Держземагенства Леню В.Б. за яким Вона встановлює правомірність того хто мав право і скористався таким, з двох Дроздкевичів, хоча і визнає що ДА зареєстрований один, жодного слова про суд , та про правовстановлюючі документи на пай, а саме список де є Дроздкевич А.М. 1972 р.н., оригінал сертифікату на право власності на сзч (пай) та договір про 10 років оренди.

Даний лист був дуже потрібний Леню В.Б. для надання відмови Тютюнник Н.М (лист від 20.05.2016 №3924/16-16-0.2 Держгеокадастр району) в отриманні копії ДА не зважаючи на те, що в своїй діяльності Держгеокадастр не зобовязаний керуватися документами чи листами посадових осіб місцевого самоврядування. Міг не брати до уваги даний лист, однак використав його як основу відповіді та встановив, що право на пай має той, який був членом господарства, а не той хто отримав таке право згідно чинного законодавства.

16.06.2016 року Тютюнник Н.М звернулась до Державної інспекції сільського господарства у Львівській області з заявою про перевірку правомірності позбавлення її земельного паю.

23.09.2016 №1812/3-19-8 ДІСГ у Львівській області було проведено перевірку, та підтверджено законність набуття земельної ділянки паю її братом, крім того інспектором було рекомендовано звернутись у Прокуратуру для вжиття заходів прокурорського реагування, що було зроблено скаржницею пізніше.03.11.2016 року Тютюнник Н.М. повторно звернулась в Держгеокадастр К-Бузького р-ну, ЦНАП та Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, ГПУ та РДА району, щодо надання копії ДА.

Через місяць перша прийшла відповідь з ЦНАП, де рекомендують звернутись в Держгеокадастр, але ж там є її звернення. Що це, якась пропозиція, чи чиновники надалі вирішили покривати один одного.

Шановні! Повідомляю Вас, що землевпорядник Желдецької сільради на відео та аудіозаписах до публікації на сайті Коло НЕдовіри, Ольга «Чудотворець» частина 1, зізнається у скоєних кримінальних правопорушеннях і «здає» посадовців ЦНАПу, Держгеокадастру, РДА. Може ще не пізно надати копію державного акту особі, яка подала всі правовстановлюючі документи. Дроздкевичу А.М. 1965 р.н. надали аж чотири штуки завірених копій, за які такі заслуги? – чому тоді іншим «забувають» їх надавати? Чи може має знаки, грошові знаки, зеленого кольору іноземного походження? По одному епізоду є досудове кримінальне провадження. Не вже хтось хоче на собі випробувати силу Кримінально-Процесуального Кодексу?
Депутат Желдецької сільради, К-Буького р-ну, Львівської області Палас В.Г.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684247

Лічильник