Увійти


Так не дістанься ж ти нікому...

  • Автор: Віктор Палас

Не дістанься нікомуПрацівники Державної Аудиторської Служби України (Київ) та Західного Офісу Держаудитслужби (Львів) довго ділили та не змогли «поділити», хто буде перевіряти сільську раду.

Наприкінці листопада 2016 року, мною було направлено в Державну фінансову інспекцію у Львівській області декілька повідомлень про злочини на території Желдецької сільради, К-Бузького р-ну, Львівської області. Дані повідомлення ніби канули у воду. Згодом я зателефонував та уточнив, які порушення складають зацікавленість їхньої «Служби», 100 000 грн і більше, відповів мені інспектор.

Адже я подавав матеріали на мільйони гривень. Це ж не «мелочовка». Через деякий час я проявив ініціативу і особисто зайшов в Західний Офіс Держаудитслужби (Львів). На превеликий жаль ніхто мене там не чекав. В секретаря даної служби я довідався у кого знаходиться моє повідомлення в якому я розповідаю про майно вартістю в мільйони гривень, що розкрадається злодіями та добрими людьми, що проживають на території сільради. Вищевказане майно, мало би бути розпайоване та передано пайовикам. Однак замість того, щоб зареєструвати дане повідомлення та включити сільраду у графік перевірок на наступний рік вищевказані служби почали вправлятися у знаннях законодавства. "Служби" почали вказувати на підставі яких Законів, Конституції, Кодексів, статей та пунктів вони працюють.

Зі змісту даних відповідей дійсно відчувається як сильно вони хотіли би перевірити даний орган який визнають, що належить до мережі підконтрольних підприємств, установ та організацій закріплених за Західним Офісом Держаудитслужби . Але ж зі слів працівників даної служби, громадянином Арсенієм Яценюком, щось там їм було зроблено не так, і тому нехай би він сам їхав перевіряти, десь приблизно так звучала не офіційна відповідь даної «Служби».

Так от 01.12.2016 року за № 08-16/405 «поморозилась» перевіряти сільраду, Державна Аудиторська Служба України (Київ) де делегує свої повноваження та передає право на перевірку Головному управлінню Державної фіскальної служби у Львіській області. Хм, а воно їм треба?
Те саме і туди само, «сказали піти», Західний Офіс Держаудитслужби (Львів), листом від 08.12.2016 року № 08-16с/25с
Що, сталось з тими повідомленнями після можливої відправки до фіскальної служби, напевно не довідається ніхто. Хоча є одне теоретичне припущення. Останні, отримали матеріали на мільйони, подумали «мелочовка», що ми з того будемо мати. Ну, ми не будемо мати, то й ніхто не буде мати.

«Так не дістанься, же ж ти нікому».

Нікому нічого не відписуєм та нічого не перевіряєм, так вирішили наші можновладці. Де ми живем? Як за державне майно дбають державні службовці, як завжди звісно за «мізерну» заробітну плату з декількома нулями? Прошу оцінити Вам шановні читачі. А я в свою чергу спробую не забути за гарні відписки посадовців та поцікавитись про їхню особисту карєру. Вже зареєстрованим громадським обєднанням, а саме ГО «Коло недовіри» дане питання гадаю детально буде опрацьоване активістами організації. По кожному посадовцю вищевказаних служб та їх особистому відношенню до своєї роботи. Шкода тільки одне, що не має при прийому на державну службу такого критерію оцінювання як наявність або відсутність совісті. А не завадило б. Розум, честь та совість. Ну з третім зрозуміло. А от про перше та дреге, я знову ж сумніваюсь. Чи, обовязкове воно на державній службі з такими відповідями?

Копії документів подаються внизу:

Державна Аудиторська служба

Західний офіс держаудит служби

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684588

Лічильник