Увійти


Добрий день! Я, Лень.

 • Автор: Віктор Палас

Десь, приблизно так, могло би відбутись моє друге знайомство та перша зустріч з керівником К-Бузького відділу Держгеокадастру у Львівській області . Хоча  мобільний телефон  вищевказаного добродія, я мав вже давно.

Спільні знайомі рекомендували , тому, що по землі багато питань, вирішували через нього. Ну, це ж не дивно, як не як, а «насяльніка»? Тут нічого не скажеш, службові обовязки, посадові інструкції,  положення на підставі яких має діяти  відділ Держгеокадастру району, зобов’язує вирішувати певні питання та нести за це відповідальність.

Вищевказані документи, на особистому прийомі я попросив надати добродія  Леня. Вони там, на сайті Держгеокадастру області, виховано, толерантно та ввічливо повідомив мені чиновник. Ну, що ж нехай буде сайт.

Так,  дійсно, положення, вказано на сайті, але «Типове положення»?, ким, коли, затверджене???  Та, яке відношення до цього положення має відділ Держгеокадастру К-Бузького р-ну? Це, тільки половина «жарту». Весь «жарт» у тому, що Держгеокадастр Львівської області діє на підставі такого самого «Типового положення». Ну і дають, чиновнички?

З подібним питанням, я недавно звертався до керівника Львівської обласної юстиції, добродія Ярослава  Жукровського. Зі слів останнього, на мої усні зауваження, Він відреагував адекватно та у підпорядкованій йому юстиції, положення  згодом набуло «належної» юридичної сили. Хоча той, донедавна висловлював думку, що виключно російські спецслужби, можуть  ставити  під сумнів законність діяльності певних державних одиниць. А ,ось і помилився. Самі,  ж юристи з Держгеокадастру України, визнали дані недоопрацювання та пообіцяли, мені їх виправити. Хоча можливо, юристи і є російські ФСБ-шники? О…па…!Не дивно, якщо скоро, можливо з’являться кримінальні та судові справи, щодо документів виданих Держгеокадастром за підписом шанованого чиновника.

Я  точно не знаю коли, але якось зовсім недавно,  мені  «наснилось», що деякі  персони  Держгеокадастру  та ЦНАПу  стали «звйоздами», а їх «слава» вийшла далеко за межі району. Але нічим добрим «звйоздні хвороби» не закінчуються, це історична правда. До чого, тут мій сон?

Повернемось  до розмови з чиновником. Так, от. Під час моєї розмови з Ленем,  прийшло багато відвідувачів, з різними проблемними земельними  питаннями. Якось вже й не дивує, що більшість громадян  були зі славної, відомої в даний час, на весь світ сільської ради. Землевпорядник тієї сільради,  у відділі Держгеокадастру вела себе, як рибка в воді. Так само, вів себе і Лень.

Я зразу не збагнув, чому так? Я, задумався і в мене виникли запитання! Якщо риби не хижі, то вони їдять траву? Яку, ще траву? Та як, ну, цю наприклад «вічнозелену». Хто, ж їх тут годує, цих бідненьких «рибок», замислився я. Аж, згодом я припустив, що цих рибок годують ті, що приходять у відділ з проблемними питаннями.

От, як гарно кубики складаються. Чим більше людей у відділ приходять, тим більше  дають рибкам траву,  рибки стають ситі і перестають  хворіти. А один місцевий «іхтіолог» повідомив мені цікаву річ. Те, що ті рибки дуже люблять якусь «спеціальну американську  вічнозелену  траву». Що, ця трава вищевказаного походження, «виростає» тільки там. І є люди, які цю траву приносять, а основне вони знають скільки конкретно її треба цим рибкам.

Зрозуміло? Кажуть, саме від тієї трави рибки, стають грайливими, рухливими, а на їх ротиках, з’являється дуже подібна на «людську», посмішка. Не розумію, чому, але я почав думати про «доляр», такий собі вічнозелений, американський «доляр». До чого тут він? Але ж рибки їдять траву а не «доляр». Ну гаразд, досить про рибок. Повернемось до розмови з Ленем.

Володимир  Богданович слухав проблеми громадян нашої сільради, одразу ж робив висновок, що він тут ні до чого. Я з ним згідний. До моменту набрання  рішенням  суду законної сили – ні до чого. Добре, добре. Чому добре, куди це я хилю. А хилю, я до того, що активісти ГО «Коло НЕдовіри», ГО «Журналісти проти корупції», за сприянням  Адвокатського Обєднання «Жеманова , Кобко та партнери», «розрухали» свідомість громадян, щодо питань власності на землю. Як, з землі отримати правомірну винагороду, та хто її отримував до цього часу? Відповіді на ці запитання вже от, от будуть оприлюднені.

Громада, вже не хоче слухати «лапшу» яку вішають в сільраді та в районі на тему,  «не знаю де твій пай», «немає державного акту, який був»,  «а де подівся твій сертифікат?», « Вас не має у списках» і так до безкінечності. А от, агропідприємства та їх представники, напевно, дуже добре знають відповіді на всі ці запитання. Знають і мовчать? Багато знати і мовчати такі принципи мають і інші суб’єкти владних повноважень, а саме: 

 1. півтора особи зі складу  Поліції району,
 2. Два з половиною судді місцевого суду,
 3. Три з половиною прокурори місцевої прокуратури,
 4. три по пів особи зі складу чиновників РДА,

звісно це, не вичерпний перелік   загального системного аналізу опрацьованого нашими активістами.

Знову, повернемось до Леня. Даний чиновник майже ніколи не сидить в своєму  кабінеті. Знаєте, чому? А я знаю, і знаю, що Володимир Богданович теж знає. Є ще речі, про які чиновник постійно думає і гадає, що цього ніколи не станеться, бо ніхто не дізнається. Нехай думає!... Хто ж йому боронить.

Шановна громадо, К-Бузького району. Маю передчуття, що ми стоїмо напередодні «грандіозного шухєра». Давайте подивимось, як жилось колись при зміні влади і подумаємо яку владу ми маємо зараз. Може Вам це когось нагадає? Чи змінились принципи господарювання у теперішньої  влади? 
 
Гарного Вам перегляду.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник