Увійти


Альо, гараж! Трубу віддай?

 • Автор: Віктор Палас

Чия трубаЗ такими претензіями, міг би звернутись чувак до чувака, пацан до пацана, громадянин до громадянина, тобто фізична особа до фізичної особи. Це про випадок коли тебе позбавили права власності на куплену за твої ж гроші річ, майно. В даному конкретному випадку металеву трубу.

А в який спосіб, може звернутись до К-Бузької Районної Ради, Львівської області територіальна громада Желдецької сільради, К-Бузького району, Львівської області яка, могла б бути власником частини, газотранспортної системи України, у зв’язку з аналогічною проблемою? Отже, на підставі документально підтвердженої інформації, отриманої, активістами «Народної ради» К-Бузького району, Львівської області, щодо безоплатної передачі сільрадами К-Бузького району, Львівської області на баланс філії К-Бузького УЕГГ, безхазяйних газопроводів, розподільчих газопроводів, дворових вводів, станції катодного захисту типу КСС-1200, може розгорітися страшенний скандал. Можуть злетіти чиїсь голови. А хтось надовго попрощається з домівкою та зустрінеться з піснею яка згодом може стати рідною, а саме: «Мій номер 245, та-ра-рам…» Звісно, на даний час це, гіпотетично.

Певна частина інформації про позбавлення майна територіальних громад району, зібрана. Паралельно ведеться додаткове журналістське розслідування. За кінцевими результатами даного розслідування , активістами ГО «Журналісти проти корупції», «Коло НЕдовіри», «Народної ради» К-Бузького району, Львівської області, за підтримки адвокатського об’єднання «Жеманова, Кобко та партнери», за сприяння активістів ГО «Рабів до раю не пускають», буде сформована правова кваліфікація дій вчинених особами К-Бузької Районної Ради, головами сільських рад та іншими високопосадовцями причетними до даної справи.

Сьогодні я подаю виключно ті документи, які є підставою для початку журналістського розслідування. Всі ми пам’ятаємо про газові труби, які було куплено за приватні кошти громадян на початку 90-х років. Ці дії громадяни вчиняли для того, щоб провести на територію сільрад газ. Кошти були зібрані, передані тому кому треба? Газ був проведений.

Однак поряд з вирішенням одного питання , а саме, проведення газу , виникли і інші питання а саме:

 1. В який спосіб і коли газові труби стали безхазяйними?
 2. Випадково чи сплановано на горизонті у відповідний момент «намалювалась філія К-Бузького УЕГГ» яка прийняла на баланс труби та трубопроводи?
 3. Хто за цим стоїть? Хто ініціював дані рішення? Чи були правові підстави на вчинення таких дій?
 4. Чи були належним чином оформлені представницькі документи ітд?


Все це та інше - стало предметом нашого журналістського розслідування. А зараз «пісний» виклад документів які підтверджують юридично встановлені події. Розслідування триває.

газ труби 1

 

газ труби 2

 

газ труби 3

 

газ труби 4

 

газ труби 5

 

газ труби

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

 • тобто, виходячи з документів, що я тут побачила, виходить, що всі просто за дякую подарували газовому управлінню близько 300 км труб, а вони з нас тепер ще й за газ такі гроші здирають? Жах. Чим думають ті люди, що такі рішення приймають

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник