Увійти


Як простий «селюк» примусив - суддю, прокурора та поліцейського Закон виконувати

  • Автор: Віктор Палас

Суд який нічого не бачитьТаке, може статися з кожним, хто має або буде мати судові справи в К-Бузькому районному суді. Те, що відбувається в службових приміщеннях даної установи можна описувати роками. В суді, як звісно є різні справи. Однак, не зважаючи на складність справ та приналежність їх до певного судочинства під час судового розгляду, можуть відбуваються: циркові виступи, театралізовані вистави, комічні випадки, комедії, трагедії, трагічні -комедії та ще багато чого цікавого…

Що ти «мелеш» чоловіче, це ж суд! Десь так, має право подумати читач зі здоровим глуздом. Але після цієї розповіді та перегляду відео, ви зрозумієте. Який він, цей суд, К-Бузького району, Львівської області та хто в ньому працює? Те, що в даному суді працюють особи, які самі порушують законодавство і продовжують його порушувати по сьогодні само по собі є парадоксом. Судді повинні приймати рішення, проти собі подібних. «Законні рішення». Після цього, притягнути собі подібних , до відповідальності? Ось вам і трагічна-комедія. А зараз про одне таке, дійство я вам розповім, детальніше з відео фіксацією.

ч.1 «Ой звиняйте пане прокуроре, звиняйте» або «чому секретар судового засідання під стіл впала».

Суддя Бакай І.А. слухала справу за моєю скаргою на бездіяльність слідчого та прокурора, щодо не включення повідомлення про вчинення злочину до Єдиного Реєстру Досудових Справ(ЄРДР). Враховуючи те ,що дана справа декілька раз була відкладена, всім учасникам процесу хотілось її швидше закінчити. Суддя одразу ж завзято розпочала слухання справи не перевіривши повноваження присутніх та допустила їх до розгляду справи. Я не знав, що це за люди? Звідки вони взялись? Чому вони знаходяться в залі судового засідання? Може, це кум судді, а може брат голови суду, а може то Ромко з Пацикова чи Зеньо з Передримих? Ті особи були для мене, «ніхто»? Я почав собі роздумувати, а чому це ті «ніхто»?, повинні знаходитись у залі суду, та ще й щось там невідомо, що заперечувати. Суддя Бакай робила такий вигляд, та всіляко давала розуміти, що ті двоє є дві великі «цяці». Саме так , я жодною буквою не помилився. А зараз можу помилитись. Ті «цяці» себе дуже зухвало вели. Так, як би то вони, уособлювали себе не , як дві «цяці», а як дві «циці», що у дорогої, елітної «повії-стриптизерки» на тілі, якій щойно оплатили за перегляд її «майна», 100 вічнозелених умовних одиниць. Я не витримав такого нахабства. Висловив своє зауваження. Та попросив суддю пояснити, що це за два «гарні легені»? На якій підставі вони знаходяться в залі суду? Після цих слів, щось гримнуло , і я побачив, що десь зникла секретар судового засідання. Нечистий в залі суду? Чи то якась магія? Ні шановні. То від сміху, впала під стіл секретар судового засідання. Напевно, бідолашна сильно вдарилась, бо не зразу з під нього вилізла. Але, що тут смішного? Такого повороту, ніхто не чекав? Звиняйте, маю право! Згодом, секретар та суддя прийшли до «тями». Суддя попросила цих двох, показати документи. Хм, а їх то, немає. Що, «Ваша честь»,? «Впоролисьте фігню»? Припустилися помилки чи свідомо допустили настання цих подій? Я гадаю останнє. Це ж не перший і не останній раз? Суддя Бакай, почала перед тими двома вибачатись, виправдовуватись… Мені було гидко, на це лицемірство дивитись. Перепрошую, від цього всього, мене трішки знудило. То ж, суддя змушена була оголосила перерву на 10 хвилин.

ч.2 « просто тріндець», 10 хв перерви і «повний тріндець».

За цей час ті двоє мали бігти за документами. А я мав на них чекати. Ну це якийсь, «триндець»! Один наперед одного, як майстри спорту з спринтерського бігу представники влади, «рванули» за документами. Згодом через 10 хвилин, з сумними виразами на обличчі, бігуни повідомили, що документів у них немає. Ну це вже був, «повний тріндець». Прокурор та працівник поліції без документів. Оце так, штука! Осіб без документів, суддя хотіла допустити до участі у справі? Поліція, прокуратура і суддя – одна «сатана»? А навіщо нам такі судді, прокурори та поліцейські, які у своїй діяльності користуються не законом, а обманом? Розсудіть самі. Цей опис, про простого сільського чоловічка. Він хотів лиш правди та очікував скористатись правом на правосуддя. І що він отримав в будинку, де іменем України вирішуються людські долі? Що робити далі громадо? Жити так, як кажуть вони? Чи вимагати гідного життя? Що робити? Відео внизу:

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684630

Лічильник