Увійти


Ольга «Чудотворець» (Спільники або «Бригада»)

  • Автор: Віктор Палас

три гадаІ за все, що ми зробимо разом, будемо відповідати разом, тому, що ми «Бригада» (серіал)

До чого тут бригада, Ви спитаєте? А зараз Ви зрозумієте, це сюжет по якому можна знімати кіно. Злочини, порушники, Поліція, відео, все це чекає на Вас прямо зараз. Запрошую читати і подивитись відео внизу.

Розповідь про протиправні дії землевпорядника та представників агропідприємства ПП «Ротен» з уст мешканки с.Желдець, К-Бузького р-ну, Львівської області Стронціцької Марії Михайлівни, яка попри свій вік та стан здоров’я не хоче миритись з несправедливістю і навіть готова за це поборотись з посадовими особами сільради, Поліції та Прокуратури всіх рівнів.

Ось, що трапилось одного гарного осіннього дня, після якого життя вже не було таким безтурботним.

В жовтні 2013 року до мене до хати прийшла Рожіцька О.І. землевпорядник Желдецької сільради, К-Бузького р-ну Львівської області, разом з представником агрофірми «Ротен». Вони мені повідомили, що їхня Фірма хоче взяти в оренду земельні паї. Згодом зібрані оригінальні державні акти та сертифікати на право власності на землю, я принесла в сільраду. Там чекали юрист фірми «Ротен», Ігор Шугало, секретар від їхньої фірми, молода дівчина, не представлялась. Я передала їм ці документи (акти, сертифікати на право власності на землю). Ні акту передачі, ні довіреності на те, що Вони від мене прийняли, та документу що вони є працівники «Ротену» не надали. Ігор Шугало повідомив, що десь до грудня оформить договори оренди, переоформить з померлих на спадкоємців і тоді віддадуть документи, а згодом і розрахуються за оренду землі.

Пройшов один рік, а документів ніхто не повертав .Тоді я попросила свою доньку піти в сільраду і забрати документи. Рожіцька.О.І. віддала документи крім, державного акту на прізвище Воляник Михайло Миколайович 1910 р.н. та не надала договорів оренди на подані земельні паї від моєї дочки та мачухи. Щодо державного акту Воляник М.М. повідомила, що не знає де він є. Я їй не вірю, вона по шахрайськи мене обдурила. Всі дії відбувались в приміщенні сільради ключові особи які все це вчиняли, Ігор Шугало, його секретарка, Рожіцька О.І. Такі дії є протизаконними та підпадають під ознаки кримінального правопорушення передбачено ч.4 ст.190 ККУ, оскільки вчинені групою осіб та завдали істотної матеріальної шкоди.

Таку заяву я подала в К-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області 17.10.2016 та в Генеральну Прокуратуру України 12.11.2016. Однак Поліція району з невідомих причин не розглядає повідомлення про вчинення злочинів у відповідності до чинного кримінально процесуального законодавства. Добродій Підлужний (начальник Поліції району) та його вірний підлеглий Нестерук (начальник слідчого відділу) мають чорні окуляри через, які не видно кримінальних правопорушень землевпорядником сільради. А чи не надала наша «Чудодійниця», звісно випадково, чи то помилково земельних паїв даним працівникам Поліції, може на підставних осіб, тому, що ті перший раз чують про Рожіцьку О.І. про яку більше півроку поступають скарги та повідомлення про кримінальні правопорушення в Слідчий відділ рідної Поліції? Дані правопорушення написані не як звернення громадян.

Можливо хтось помилково підписав документ переатестації, нашим Поліціянтам , чи то такий високий рівень професіоналізму, взяв прочитав і бачу: немає злочину? А може хтось на себе забагато взяв? Не треба так багато брати на себе! Шановні, бережіть своє здоров’я, надірветесь, і ніхто Вас не пошкодує. Не вірите спитайте у своїх попередників. Ми місцеві таке вже не раз бачили, певно Ви не будете іншими, це, вже видно. Громадяне начальники, вчіть матеріальну частину. Скажете читали. Відповім, як мені колись наказували викладачі «читати треба журнал «Мурзилка», а такі речі,треба вчити». Крім того, невідомо хто нашахраював зі списками Желдецької сільради, щодо осіб які мали право на пай, оскільки не включили у список мого чоловіка який 3 1970 року працював в колгоспі зварником. Йшов на пенсію і навіть пенсії не хотіли дати.

Дякую тобі Олю за все! Бог тобі за це справедливо заплатив! І Вам заплатить дорогі наші Полісмени, ми почекаємо, надіємось не довго. Зі слів Стронціцької М.М.


Депутат Желдецької сільради ,К-Бузького р-ну, Львівської області Палас В.Г.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник