Увійти


Як два поліцейських , «кинули прокурора під потяг»

  • Автор: Віктор Палас
Шановні читачі  10.02.2017 відбулась мирна  акція протесту  громади К-Бузького району, Львівської області. Було  оголошено недовіру Поліції, Прокуратурі району та районному Суду. Одним з пунктів  вимог активістів, є звільнення із займаних посад  певних посадовців. Активістами ГО «Коло НЕдовіри» та ВГО «Журналісти проти корупції», прийнято рішення, кожного дня  оприлюднювати «перла», які видають дані чиновники аж до дня їхнього звільнення. «Перла» видані їх творцями заслуговують на публічність. Дані «перла» дадуть Вам можливість зрозуміти реальний професійний рівень працівників Поліції, Прокуратури, Суду .Це, ті люди, від яких залежать наші долі, наше здоровя та життя.   Сьогодні я пропоную читачам ознайомитись з «перлами» вже  знайомого Вам «персонажу» наших описів, добродія, дільничного інспектора Труби З.В. та його керівника Підлужного І.В.. Хочу зауважити, нічого особистого до тих людей я не маю. Я лиш знаю, хто вони та маю достатньо документів їхньої бурхливої  діяльності.  Як християнину, мені навіть їх «шкода». Однак «шкода», яку  приносять ці особи, є набагато більшою. Ну, що ж поїхали. Перший пішов.
 

«Інтелектуальний тандем»

До мене потрапив лист вельмишановного добродія Підлужного, начальника К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. Виконавець даного листа Труба З.В. дільничий інспектор. Шедевр внизу:

До статті як два поліцейські прокурора під потяг кинули

Абзац перший,( даного листа повідомляє мене, що моє повідомлення про вчинення злочину, уважно розглянуто згідно Закону України «Про звернення громадян». Що, це за «бздура»! Я не робив з цього приводу звернення. (поширення не правдивої інформації). Повідомлення про злочин розглядається згідно з вимогами КПК. Хіба це не зрозуміло? Та, діти таке знають. Хіба цьому ніде не навчають? Чи може хтось за «бики» вчився, а за «хабарі» на роботу влаштовувався? Ну гаразд, добре, розглянули згідно Закону України «Про звернення громадян». І, що далі.

Абзац другий, вони перевірили і вони встановили, що Тютюнник Н.М. сама зверталась до них. Відомості внесені з даного приводу до ЄРДР (12016140220000863), зараз проводиться досудове розслідування, про що останню повідомили. Що, ж ви хлопці прокурора «під потяг кинули?». Прокурор Ватраль в судовому засіданні, на якому був присутній особисто дільничий Труба за скаргою на бездіяльність слідчого та прокурора тієї, ж Тютюнник Н.М. під відеозапис наголосив, що відомості до ЄРДР ( № 12016140220000863) були внесені за заявою Паласа В.Г. (поширення не правдивої інформації та внесення її до офіційних документів ст.366 ККУ)

Як поліціянти в двох соснах заблукали

Абзац третій, це якийсь «повний абзац». Хлопці,я перепрошую! Ви взагалі не читаєте ,що пишете та що підписуєте? Матеріали перевірки знаходяться в архіві. А як же абзац другий «В ході перевірки встановлено… та проводиться досудове розслідування? Шановні правозахисники, то ви з таким багажем знань нас захищаєте? Та це нас, від вас треба захищати з таким підходом!

Абзац четвертий, щоб не вибухнув мій мозок, я прошу дати оцінку йому Вам самим, що там є оскаржувати?
Змушений Вас попередити про те, що інформація викладена в даному листі відносно згадуваних осіб згадувалась і раніше. Відомості розкриті у описах, можуть станути основою притягнення до кримінальної відповідальності посадовців. До даних осіб може бути застосовано «громадське затримання», передбачене статтею 38 ККУ. До зустрічі! 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник