Увійти


Who is Vashkivsky A.S.?

  • Автор: Віктор Палас

Да ничего не вижу ч.1  «Хто Ви, Вашківський А.С. добропорядний  чиновник чи дрібний посередник  гігантської корупційної системи  держави?

 
 
 
 

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Гарно звучить? Серйозна посада. Яким чином, Вашківський А.С. потрапив на дану посаду? Дане питання сьогодні, не цікавить громаду К-Бузького району. Цікавить, як завжди, що зробив на займаній посаді чиновник? Як виконує свої обов’язки? Кому служить насправді цей добродій ?

«Ми слуги народу» одного разу прозвучала фраза з уст чиновника. Давайте на одному прикладі, спробуємо, разом розібратись, як цей принцип реалізовується ним у повсякденні.


25.02.2016 року на гарячу лінію Львівської облдержадміністрації поступило повідомлення № ПА-257.В даному повідомленні було вказано на вчинений злочин головою Желдецької сільради. Депутати надали голові сільради, як бонус, премію за грудень місяць, а та згодом дописала собі ще й листопад, така вона, реальна правда. Дане повідомлення перебувало на контролі РДА К-Бузького району. Потрапило воно у чергування Вашківського А.С. (заст. голови РДА). Даний чиновник зателефонував до мене на приватний номер, розповів мені, про суть контролю за повідомленням та взявся вирішувати дане питання. Час для розгляду такого роду питань «Гаряча лінія ОДА», підлеглим РДА надає тільки 5 днів.

Ось, підходить п’ятий день. Знову дзвінок від чиновника. Він пообіцяв мені, що кошти будуть повернуті головою сільради на протязі 3х днів на відповідний рахунок. А з метою недопущення таких зловживань в майбутньому, чиновник пообіцяв виступити на нараді голів сільрад та повідомити всім про неприпустимість такої поведінки даним керівником органу самоврядування. Згодом я довідався, яка ж насправді була розмова чиновника з сільським головою. Сільський голова, хизувалась, як Вашківський «плазував» перед нею та «виклянчував» повернення цієї премії. Казав, Олю, ну що тобі так залежить на тій премії? Що це, за такі стосунки? До речі , можливо про такі стосунки описано в романах маркіза де Сада й Леопольда фон Захер-Мазоха ? Голова сільради, пані Чорній, ще довго, не віддавала коштів, натякаючи чиновнику, «хто в хаті хозяйка».

Але далі ще цікавіше. Спливли на поверхню, дані про давні добрі стосунки цих двох керівників. Вони могли зародитись ще тоді, коли пані Чорній була бухгалтером в сільраді, а пан Вашківський працював головним державним фінансовим інспектором? Можливо, тоді щось і зародилось? Інакше чому, чиновник отримавши відомості про корупційне діяння скрив його, не повідомив відповідні правоохоронні органи? Я гадаю після цієї статті, поліція, повинна дати свою оцінку діям чиновника який скрив злочин. Крім того чиновник не посоромився викласти свої відносини на папері та підписатись як представник РДА. Зауважте, як відчайдушно чиновник захищає свою… кого? Підлеглу? Колегу? А кого ж тоді? (Лист № 169/02-21 від 18.01.2017)-додається. Як, мені сприймати останній абзац цього листа? Як же тріпотливо чиновник висловлюється про особу, яка скористалась коштами народу, громади, сама у цьому йому ж зізналась. Він, це дуже добре знає! Голова сільради подала в РДА розпорядження від 26.02.2016 №5, Про утримання премії. Окрім цього у шанованого чиновника можливо настала документальна дезорієнтація, оскільки на бланку Гарячої лінії області вказано, описано дану подію як - діяльність посадовців, корупція. Працювати на посаді такого рівня, маючи досвід фінансового інспектора, не знати, що з цим робити? Щось, тут темнить громадянин, чиновник. Всі бачать корупцію(депутати, громада сільради, згодом поліція та прокуратура), а пан чиновник твердо не хоче бачити. Засліпило?

Народу не потрібні чиновники які об…ють їх та свої родини. То ж, кому Ви служите, дорогий нам чиновнику? Хто ви, насправді? Слуга народу чи «придворний блазень» корупційного королівства?»

про премію

про премію відповідь РДА

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684247

Лічильник