Увійти


Львівська поліція- колгосп, заклад громадського харчування чи шахрайська установа?

  • Автор: Олександр Жуков

Львівська поліціяВ жовтні 2016 року до Національної поліції України (керівником тоді ще була Х.Деконаїдзе) скерована скарга на незаконні дії працівників Кам’янка-Бузького відділу поліції. Вже минуло більше чотирьох місяців, а мої численні скарги до керівництва ГУ НП у Львівській області про надання для ознайомлення матеріалів службового розлідування за наслідком перевірки моєї скарги - як вода в пісок.

Телефонують працівники поліції і говорять, прийдіть, ознайомтесь, ми приготували справу. Прийшов, а що насправді пропонують? А насправді мене телефоном повідомляють- я на нараді, зараз не можу говорити і поклали слухавку. Що в такому випадку робити? Скільки часу потрібно чекати? Для чого запрошували на ту годину, якщо призначена нарада? А потім приходить СМС- „Зверніться у приймальну громадян, Вам приготували для ознайомлення документи, які надсилались раніше на Вашу адресу”. Так і хочеться після цього обкласти таких поліцаїв матом. Для чого мені знайомитись з документами, які я отримав по пошті? Спеціально так роблять! Щоб морально задавити людину таким хамським ставленням, щоб особа припинила ці походи і законні вимоги- ознайомитись з професійними „шедеврами” спеціалістів поліції по службових розслідуваннях.

16.02.2017 року після чергового запрошення на ознайомлення з запитуваними документами до Головного Управління НП мене прийняла працівниця підрозділу(колишня назва штабу) Самарчук Мар’яна Володимирівна, яка по телефону запевнила мене, що надасть всі документи службового розслідування.Що ж я побачив у кабінеті згаданої особи? Мені надали підшиті матеріали перевірки моєї скарги, але жоден документ не пронумерований і до внутрішнього опису не внесений. Що це? Навмисне так зроблено? Адже справа з матеріалами службового розслідування, зі слів Смарчук М.В., була витребувана з архіву. Напрошується запитання- яким чином ця справа зберігалась у архіві в такому стані? Це ж порушення вимог нормативних документів ведення діловодства? Чи мене просто хотіли ошукати, мовляв читай документи, а ми у разі чого- вилучимо або добавимо, якщо буде потреба? І скільки разів мені потрібно ще буде прийти до цих панянок на великих підборах- не поліція, а подіум для манекенниць, щоб отримати документи оформлені належним чином.

Я так і пішов з поліції ні з чим. Але при виході чергові запитались в мене, чи немає в мене скарг?

Мене тут і прорвало! Звичайні людські емоції з приводу „футболення” мене, громадянина України, як мячем присутні і мені, я порівняв порядки і відношення до людей, як у колишніх колгоспах.

Хтось порадив мені залишити скаргу у відповідному журналі, що зберігається при вході до приміщення Управління. Цієї книги на місці не виявилось, а після кількох телефонних дзвінків, в тому числі до приймальної начальника її принесли на місце.

При цьому виявилось, що працівник приймальної начальника Управління Шев’яков В’ячеслав (можливо прізвище неточне) навіть не знає про існування такої книги, в розмові заявив мені, що такої книги в Управлінні немає, що такі книги знаходяться тільки в закладах громадського харчування(його повідомлення свідчить про рівень компетенції).

Залишивши свою скаргу у згаданій книзі, я звернув увагу на попередні скарги і виявив, що не я перший, але і не останній, з такими проблемами стикнувся в Управлінні. Ще минулого року така сама ситуація була з Хом’як Оксаною, з якою я теж приходив до цієї установи із скаргами на СВ Управління (Савченко) - працівники цього підрозділу не надавали для ознайомлення матеріали службової перевірки діяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП Мужика В.М. (моя теперішня скарга теж торкається діяльності цього ж слідчого). І дивним чином, як тоді, так і тепер не дивлячись на численні порушення вимог Закону слідчого Мужика В.М. начальство захищає його, вказують у висновку , що не має підстав для накладення стягнення.

Львівська поліція колгосп заклад громадського харчування чи шахрайська установа

Я ще до цього питання пізніше повернусь, а поки хочу ознайомити читачів із тим, про що пишуть громадяни у скаргах в цій книзі(про те, що така книга існує, мабуть, знає небагато громадян).

Читаємо.

22.06.2016р. гр.Маїк М.Д., м.Львів, звертається із скаргою на працівників слідчого відділу Галицького РВ , які ігнорують припис прокурора і незаконно відмовляють у проведенні комісійної судово-медичної експертизи по кримінальному провадженню(по телефону я встановив, що скаргу цього громадянина так і не вирішили).

31.03. 2016 р. гр.Покурбанич Р.Ф., житель м.Борислав написав с каргу з вимогою звільнити з займаної посади заступника начальника СВ Савченко Н.А. за порушення закону „Про звернення громадян”, яка замість висновку по скарзі надала супровідний лист.

29.03.2016р.адвокат Тарасенко В.С. заявив про скоєний злочин працівниками КР ГУ НП у Львівській області, які не допустили адвоката до виконання своїх обов’язків затриманому Гумен Роману Степановичу.

12.01.2016р.гр.Максим Ю.І. та Кутковський Г.Ю. написали скаргу на т.в.о. начальника ГУ НП у Львівській області Загарію Д.Д., який призначив прийом заявників о 18-00 год. і до 18-37 год. на роботі так і не появився(обдурив громадян).

11.08.2016р.громадські активісти з Дрогобича Стецівка І.М. та Надкернична Я.І. прибули до приміщення ГУ НП у Львівській області по запрошенню заступника начальника Управління – Начальника слідчого управління Самарчука М.В. для отримання відповідей на численні звернення. Згадані особи телефонували до Самарчука М.В. з приміщення Управління, але останній їх не прийняв і побажав по телефону гарного дня (відверте знущання над людьми - примітка автора). Скаржники просили провести службове розслідування, дати оцінку дім Самарчука М.В., притягнути його до дисциплінарної відповідальності та повідомити про наслідки розгляду скарги.

30.01.2016р. гр.Гапонюк В.В., м.Львів, звернувся із скаргою на в.о.слідчого ОМВ СУ ГУ НП Дацко Г.В., яка відмовилась надати для ознайомлення матеріали перевірки звернення заявника.

Викладених фактів цілком достатньо для того, щоб зрозуміти на якій стадії розвитку „демократичних перетворень” знаходиться згадане управління поліції. Керівництво поліції нехтує Законами України, обдурюють людей(запрошують на прийом і втікають від них). Підлеглі вчаться цьому у керівництва і теж дурять людей(мене вже двічі надурили). Cуцільне шахрайство? Мабуть, що голова колгоспу все таки тримав кращий порядок у своєму господастві, ніж начальник поліції у Управлінні, у якому працівники навіть не знають, що є книга скарг і пропозицій, яка передбачає оскаржування наданих послуг. Саме так слід розуміти наявність такої книги у кожному райвідділі поліції. Кожний громадянин після перебування по справах у цій установі вправі вимагати, якщо вона відсутня на видному місці, книгу скарг і зробити відповідний запит у ній. І на мою думку, потрібно активно викоритовувати цей інструмент для отримання якісних послуг від поліції.

Що ж все таки ховається за ГУ НП- спеціальна служба, колгосп, заклад громадського харчування з книгою Скарг і пропозицій чи шахрайська контора?Висновок напрошується сам по собі, чи не так?

Львівське відділення
ВГО „Журналісти проти корупції”
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник