Увійти


Не для того мама, квіточку ростила?

Кто не работаетinvestigator Kushsinska, police version № 12016140220000476 (другий пішов)

Кримінальні досудові провадження здійснюються за процесуальним керівництвом слідчого та прокурора. Але, є ще третій в цій компанії. Це слідчий суддя він теж, має певний перелік повноважень, передбачених КПК України. Хто в цьому процесі головний? Ви, будете здивовані!

Недавно чи давно, працює в слідчому відділі К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області ,слідчий Кушинська, мені не відомо. Однак, як каже громада, її справи говорять самі за себе. Ви собі уявляєте? Справи в цієї слідчої «самі говорять?». Що, ж вони говорять та про що розповідають? Про це, та інше, я хотів би поділитись з вами сьогодні.

Є слідчі, як слідчі, а ця «Королєва?»

З слідчим Кушинською, ми познайомились, ще в далекому 2016 році. Це було на початку весни. Тоді, ще молодий, та в розквіті сил, депутат одного з органів місцевого самоврядування, приїхав до Поліції району. На той час, депутат був впевнений, що Поліція нашого району, це є правоохоронний орган, який створений захищати права громадян, і не тільки. Так, от. Цей рік, пройшов. Він, змусив депутата переконатись у протилежному. Переконався він у тому, що? Деякі з працівників Поліції, зауважу не всі, а деякі з них - не працюють в правовому колі законодавства України, Конституції України та не дотримуються нормативно-правових актів, що визначають принципи діяльності Поліції. Як, би боляче мені не було про це, говорити, але ця практика є. Вона є задокументована. На, жаль, такі документи, є не тільки в мене одного. Гадаю, що згодом, я та автори цих документів та шедеврів, випустять їх у світ. Згодом, не тільки Ви будете з ними ознайомлені.

Потрапила справа з ЄРДР до слідчого. Що повинна у такому випадку робити слідчий відповідно до ст.40 КПК України. Це, ціла сторінка тексту кримінально-процесуального кодексу. Це, пять частин прав і обовязків. За невиконання яких, передбачена відповідальність. Ну і що? Коли є «кришування», начальників? Ніякої відповідальності не буде?

Ось, 16 серпня 2016 року, Поліція району, розписала повідомлення про вчинення злочину за моєю заявою до слідчої Кушинської. До 23 жовтня 2016 року, слідча Кушинська відмовлялась виконувати свої службові обовязки? Біля десяти моїх клопотань опитати мене, були проігноровані .Гарні очі, мовчазний погляд , який «проїв» дірку в підлозі та в стелі даху(дах, тепер протікає) «місіс» Кушинської, зустрічає та проводжає мене на протязі семи місяців. Все відбувається, як в анекдоті. Я приходжу на допит до слідчої, а вона каже , « мене, мама не пускає?». Допиту не буде. Найпорядніша сімя, на весь район?Це, мама так дбає? А, до інших пускає?

Дещо змінилась ситуація, коли я подав скаргу слідчому судді, на бездіяльність слідчого відділу поліції та прокурора Радехівської прокуратури . Після чого, голова суду, прокурор та слідча, ходили гуртом по місту від суду до прокуратури до поліції і назад. Такі речі, не часто побачиш в Камянці, чи часто? Що вони виходили, разом не знаю. Однак, було відчутно, що після даної ходи, прокурор та слідча відчутно «забуріли?».

У всіх слідчий, а у мене «місіс?»

Після цього, до поліції, було спрямовано ряд заяв та клопотань, стосовно даного провадження, які, по сьогоднішній день не розглянуті. Сьогодні, 17.02.2017, скоро буде, девять місяців. Ми, що чекаємо «бейбі»(дитину)? Я розумію, «місіс» Кушинську, вона жінка. Жінки по своїй природі створені народжувати дітей. Від початку вагітності до родів, повинно пройти девять місяців!». Місіс» Кушинська, прошу вас, не плутайте процес перебігу вагітності з процесуальними діями, які потрібно вчинити згідно КПК. Судячи з вашої поведінки ви переплутали. Можливо, скоро у відділі будуть народжуватись «бородаті діти»? Чи може, я чогось не знаю або не розумію? Невже, наші кримінальні провадження дійсно «вагітні»? Це, тому, потрібно чекати до девятого місяця? Гірше того, я вже тепер переживаю, щоб ці провадження(діти) не залишились «сиротами», бо прокурор від них відрікся. А може, ми ще будемо встановлювати факт батьківства, щодо цих проваджень? Тоді, пропоную ці , досудові провадження «положити на підтримку». Так, буде безпечніше. Бо бувають випадки і «семимісячних народжують». Так, от. Вже більше ніж 200 днів, бездіяльності. 200 днів, відмови виконувати свої функціональні обовязки. 200 днів справи лежали і мовчали. Але, вже починають «говорити». Справи «місіс» Кушинської плачуть, стогнуть, скрегочуть, крихтять, верещать… Вони просяться «візьми, хоча б нас, на ручки!», «перегорни сторіночку!», «зроби, хоча б однісіньку слідчу дію». На цих справах визначений, їх процесуальний керівник, Кушинська. Вона, як «мама», для тих маленьких крихіток (досудових справ). «Мама», яка кинула своїх «немовлят» на призволяще. Вони хочуть їсти, поживи. Пожива, їжа для цих справ є будь яка слідча дія. Але, з такою «мамою» крихітки голодні! Ви така, «мама» як і слідчий? А для чого ж тоді, мама, квіточку ростила?

«Не гальмуй, снікерсуй, місіс?»

Особисто вам, «місіс» Кушинська, нагадую від зарплати ви не відмовились? Чому? Не має слідчих дій, немає зарплати. Причину придумайте cамі. Це, ж не в перший раз. У вас же, завжди є відповідь та причина. Дала доручення, широко розкрила …от і чекаю. Будьте обережні –ворони літають! Можуть, щось вам накаркати в …от. На дії, не чекати треба, їх треба вчиняти. Пропоную, ще раз ознайомитись зі ст.367 ККУ, з коментарями. Це так, про всяк, випадок. Можливо, ця стаття, скоро буде дуже популярна у слідчому відділі?
Тепер ви розумієте, хто є тією унікальною, головною фігурою у схемі? Це той, хто гальмує процес досудового розслідування . «Місіс» Кушинська, не гальмуйте, будь ласка?! Не порушуйте закон і не будете притягнуті до відповідальності. Все просто!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 216 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709651

Лічильник