Увійти


«Кримінальний авторитет Олька?»

  • Автор: Віктор Палас

Пасть порву моргала виколю кримінальній авторитет ОлькаПрівєт, народ. Моє «поганяло», «Олька». І я, тут сама «главна». Я кришую сільраду,і роблю з нею, все, шо хочу. Від цього «корита» мене ніхто не віджене! Ясно? А, сама я, не піду. Я, «крала і клала», «ложила» і «десь мала» і продовжуватиму доти, поки є моя «криша». Поки не «висмокчу» з тої сільради остатнє. Ясно? Чому, я така «борза»?! Бо у мене з рук «кормляться», слєдаки районні, їх «хазяїн» «Череп» , та «хазяїн» мєсної поліції «Соляник» , «хазяїн» мєсної прокуратури «Ватра», навіть «папа» всіх прокурорів області «Квятік». «Кіря хірург» і «Крушнік»- це шістки на підхваті, але я їм даю з руки, щоб з голоду не вмерли. Голота бль… Оформила, землю на «підставних» і кожен з перечислених , має свій шматочок. Є, ще й інші, боюсь, що по є… чку получу, тому, «базар» заминаю.

«Жила-била»

2014 рік. Десять місяців до виборів голови сільради. Я починаю мозгувати. Треба, якось «зарисуватись». О, якраз церкву почали будувати. Класна тєма! Народ то неграмотний не допре, для чого я «рисуюсь». Даю «бабло» на будівництво церкви. Всьо пучком. Олька, стала меценатом. Набожна, на церкву дає. Супер кандидатура на голову сільради. Домовилась з ким треба, про 30 голосів. Це був план «Б», таки пригодився. Крім того, мене підтримав «Кіря хірург». Опа, гопа, виборам кінець! Я В «тємє» і «Кіря» при дєлах. Криша є, можна рішати. Панєслась. З того часу, мені «поперло». Народ не грамотний! Можна, лапшу вішати на вуха, яку хочеш. Коли треба роботу показувати, я їм кажу: «депутати не дають, руки викручують, грошей не має навіть на лампочки, на ремонт доріг, теж немає, на ніщо не має. А, я стараюсь, як та бджілка». Пхну таку фігню і вона лізе. Люди вірять. Та, що там люди, депутати «недоумки». Я, дописала собі дєнєг трохи . Сказала, шо маю право. Я, для них Закон і авторитет! От,дурні! Як би не один «козел», наламав мені… Та пофіг. «Кіря хірург» доручив « Крушніку» замяти діло, той замяв. Але хто, того «козла" на сільраду послав, знов нарив криміналу. Чи то «Крушнік» погано замяв? Ну і шо?. Порєшала. Дала трохи «бабла». А обласному прокурору «Квятіку», таке «дала», що йому , очі завернулись. Той до сьогодні в шоці, боїться мені підозру оголосити. Не бійся «Квятік», це тобі за три кримінальні провадження проти мене. Ти, мусиш їх «похоронити». Окей? Ой, звиняй + ще два кримінальні провадження на падругу мою. Падруга в тємє. Відробляй парєнь. Ти ж знаєш за шо. В селі регочуть, що я, так зашугала «Квятіка», що йому «руки тремтять, ноги підкошуються і мову віднімає коли він чує про авторитета «Ольку». Як взнає про це братва, що я прокурора загнала під плінтус? Респект енд уважуха. Головне, щоб журналюги не знали. А, я «могила»! А може, вже хтось знає? Бль… Зараз вообще лафа. Я депутатів присадила на брехню. Їм бракує часу, на те щоб закони читати. От і друть, дурні руки за, що я їм скажу і за що, небудь. Ви собі уявіть грошей немає, а мені,на премії є. Депутати, замість того щоб про людей дбати, про мою кишеню дбають і премію мені дають. Тупаки! Недоумки! Мені повезло. Такими дурнями, керувати завжди легше. Можна втюхувати, все що хочеш. Дякую тобі, Боже за таку сільраду, за таких депутатів та за таку громаду файну. Хоть, собі дєнєг зароблю. Я ж прийшла не про людей думати, а свої проблеми вирішити. Я, їх вирішую.

Багатий поділиться з бідним , тобто зі мною. Це гасло, в нас давно працює.

От «Козаки Ротенські» 15 тисяч гривень готівкою дадуть, тіпа на церкву, я ж набожна. Ніхто ж не знає, що це половина грошей. Я, так рішила і деякі депутати в тємє. Ну, це ті безмозглі. Які про мене думають, а не про людей. Бородатий, підкине «дєнєг» не менше? На дорогу скажемо не має. «Васілій» друг, класно вміє понти колотити і нашим і вашим. Ай, «шалунішка». Але знає за шо, дає. В нього по селу земель не облікованих «дофіга» і ще трошки. Тіха, це секрет. На допомогу хворим, немає, бідує. Трохи «Владзьо» підкидає, і словом і ділом . Є, ще Іноземець, «Марк», гривнями не ображає. «Полянські» за хату добре відвалив, «волохатов руков». Ну от і все. Я, собі тихо, «брию» сільраду. Депутати допомагають, а люди- «барани?». «Баранам», треба пастуха! Я, і є ваш пастух.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653730

Лічильник