Увійти


Сільський голова зізналась у «хабарництві?»

  • Автор: Віктор Палас

Сільський голова зізналась у хабарництвіА, що мені є три кримінальні досудові провадження? - може бути і четверте! Подумала голова Желдецької сільради, К-Бузького району, Львівської області і зробила наступне.

18.01.2017 я звернувся  до голови з інформаційним запитом № 180117/0/ж. В даному запиті я ставлю конкретні запитання № 1,2,3. Три простих конкретних запитання.

На дані запитання, я очікував отримати логічної відповіді. Що я отримав? Посудіть самі. Чи являються відповіді голови сільради, відповідями на мої запитання? Чи розуміє сільський голова те, що вона відписує? Давайте спробуємо розібратись разом.

В сільській раді випадково, я наштовхнувся на документацію щодо реконструкції колишньої існуючої нежитлової будівлі та про проведені громадські слухання з цього приводу. Про скликання даних слухань ніхто не чув. Це мене насторожило та стало предметом мого запиту який виглядав так (фото внизу)

запит по Діамант 001

Однак у відповідь на мій запит я отримав інформацію про кримінальне правопорушення? Я, ж цього не просив. Хіба ці відповіді є відповідями на мої конкретні запитання?  (фото внизу)

відповідь сільради по Діамант від 24.01.2017 001 1

 

Так в абзаці другому, сільський голова підтверджує факт дійсності договорору між Желдецькою сільрадою та ФГ «Діамант плюс» в особі Марунчака В.  на 11 місяців, тобто до 15 серпня 2016р.Усно всім вона повідомила, що даний договір є фіктивним (незаконним)? Тому з 15 серпня  2016 року договір продовжений не був. Що спонукало мене поставити запитання №3 у запиті^

  1. даний договір дійсний  до 15.08.2016 (11 місяців)
  2. орендна плата сплачена вчасно. Договір не продовжений - (лист голови Желдецької сільради  №35 від 24.01.2017).

Зі слів бухгалтера сільради вищевказаної оплати, після закінчення договору оренди з ФГ «Діамант плюс» сільрада не отримувала.  А хто ж тоді отримував? Хм. Той, хто писав орендна плата сплачена на час написання листа, це 24.01.2017?

Крім того, в особистій розмові з керівником ФГ «Діамант плюс» пан Василь особисто мені повідомив, що по перерахунку він оплачувати немає підстав, а може це робити виключно готівкою. Він добросовісний користувач і боргу не допускає. Авжеж, добросовісний.

От все і сходиться. Шість місяців сільський голова отримує кошти за оренду землі? Договір не продовжений (знає голова сільради і керівник ФГ «Діамант плюс»). Голова сільради,визнає цей факт сміливо і публічно (лист голови Желдецької сільради  №35 від 24.01.2017). Залишилось, дане зізнання передати в Поліцію, якщо поліція не читає?

А, Вас шановна громадо Желдецької сільради повідомляю. В черговий раз не отримає коштів хворий, що звернеться в сільраду, недоотримає коштів «погорілець», футбольна команда не отримає додаткового контрольованого фінансування, не буде за що, лампочок купити для вуличного освітлення і не буде вирішена жодна ваша проблема. Гроші мають бути  на рахунку сільради а не готівкою в кишені. Хіба не так? Так! А чому ж не так?

 Громадо, це Ваші гроші. Чому Ви дозволяєте сільському голові таке робити? Ви вибрали, Ви маєте право «попросити»…  

Від кожного з нас залежить, якою насправді буде наша України 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 525 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642529

Лічильник