Увійти


«Брехуни районного масштабу?» або Хто «брехло?»

  • Автор: Віктор Палас

хто брехлоНа початку року ініціативна депутатська група Желдецької сільради, К-Бузького району, Львівської області звернулась до голови РДА К-Бузького району Львівської області з рядом запитань. П’ять депутатів Желдецької сільради потрапили на особистий прийом представника найвищого органу влади у районі.

Добродій Кирилич, зніяковіло сидів і слухав. Проблемні питання вилітали з уст депутатів з несамовитою швидкістю. Перебиваючи одне одного, депутати, хотіли як найшвидше повідомити всемогучого голову району про проблеми сільради. Розрахунок тих наївних депутатів був на те, що, «хто швидше вкладе у вухо чиновнику проблему, тієї громади, яку він представляє, тим швидше, ця проблема буде вирішена.

Ха-ха-ха. Тихенько, примружившись, подумав собі Кирилич? Я вам, що чарівник чи прокурор? Однак він на особистому прийомі. Треба робити вигляд, що слухаєш депутатів. Скажу вам по секрету в цього добродія, це виходить унікально. Ніхто навіть не здогадався про що в цей момент думав, голова РДА? З п’яти питань, які депутати просили вирішити голову РДА до вух добродія Кирилича потрапило питання співпраці з Желдецькою сільрадою. Дана співпраця мала бути оформлена у вигляді меморандуму.

Розроблений мною варіант меморандуму не підійшов одразу ж. Не оспорюю, я ж не працюю в юридичній компанії та в нашій сільраді немає юридичної служби та можливо і не потрібно. Носій права та Закону в Желдецькій сільраді, сама голова сільради. В РДА, така служба є. От і розробила юридична служба РДА, проект меморандуму. Даний проект був переданий в Желдецьку сільську раду. Про якість даного юридичного продукту краще, змовчу. Не хочу обговорювати виконану роботу юридичної служби. Гадаю згодом на сторінках сайту «Коло НЕдовіри» ви побачите, цей документ.

Що таке, той меморандум, для чого він у такій редакції, так і не збагнула голова нашої сільради. Певна частина депутатів спитала. «Які наслідки цього документу і чи не буде від того шкода». Я розяснив депутатам все, про цей документ. На сесії сільради більшістю голосів було прийнято рішення, затвердити його та зобов’язати голову підписати та передати в РДА району голові РДА Кириличу. Сільський голова повідомляє, що рішення ради, виконала.

Більше пів року, я не можу з'ясувати де зараз меморандум? Він зник? Чи десь затаївся? З цими «керовніками?» на лад не вийдеш? А, як же вирішуються повсякденні питання, головою Желдецької сільради та головою РДА, якщо питання підписання затвердженого радою документа, вирішується більше півроку. Де меморандум? З питаннями стосовно вищевикладеного я звертався і до голови сільради і до голови РДА. Голова Желдецької сільради передала меморандум голові РДА, Кириличу. А Кирилич цього меморандуму не отримав. Агов, шановні обранці, може досить «дурня клеїти?». Може досить стрілки переводити один на одного. Що, в тому меморандумі таке написано? Ви двоє, за те, щоб він не був оприлюднений ,готові стати «брехунами?». Давайте уявімо, як я маю це сприймати?

«Хто брехло»- голова К-Бузької РДА, чи голова Желдецької сільради? Чи, можливо так, гарніше:

«Брехуни районного масштабу?» Як не крути, не гарно з усіх сторін. А, як гарно? Який висновок робити громаді та депутатам? «Брехуни?». Меморандуму по сьогодні, немає? Куди подівся меморандум? Коли він буде оприлюднений? Що з ним? Кому він не вигідний? Може туди вже хтось, щось дописав?
А може, це проста службова недбалість?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник