Увійти


Прокурор - професія чи хобі?

  • Автор: Віктор Палас

Прокурор професія чи хобі«Orukọ mi Larisa ti mo ti Harhot» (Йоруба)

prokurorska version № 12016140220000476 (третій пішов )

Привіт, представляю, Вашій увазі процесуального прокурора К-Бузького відділу Радехівської місцевої прокуратури Ларису Гаргот. Даний прокурор є процесуальним прокурором у справі, щодо вчиненого головою Желдецької сільради, К-Бузького району, Львівської області кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 366 ККУ.

З часу нашої, незабутньої (для мене) зустрічі, яка пройшла в приміщенні К-Бузького районного суду 03.11.2016 року минуло вже чотири з половиною місяця. Тоді, в суді слухалась справа за моєю скаргою на бездіяльність слідчого та прокурора. По, даній скарзі, прибула прокурор Гаргот. Вона повідомила, що призначена процесуальним керівником у даній справі з 31.10.16 (а до того часу, що не було прокурора?).

В суді, я просив визнати бездіяльність вищевказаних посадових осіб, оскільки така, тривала 120 днів (три місяці).Тобто, три місяці жодної слідчої дії. На той час в матеріалах справи було два документи. Ці, два документи були, подані мною. Перший, підроблене головою сільради рішення, другий, розпорядження голови Желдецької сільради, К-Бузького району, Львівської області про утримання нарахованих коштів (фактичне визнання своєї вини ).

Відомий порушник. Є документ, в якому особа визнає свій злочин. Що, ще треба досліджувати? Ага, треба, ще цілу сільраду допитати 1680 осіб, 1680 слідчих дій? Так, от три місяці + чотири з половиною місяці, буде сім з половиною місяців офіційного досудового розслідування. А повідомлення про злочин було, ще раніше. Після судового засідання.

Мною до прокуратури було подано безліч документів та усних (заяв, клопотань, скарг).Хіба це когось турбує? Ні! У прокурора Гаргот гарний службовий кабінет. Та, й занять крім даної справи безліч. Остання наша розмова закінчилась тим, що прокурор повідомила, «немає кому поїхати до Львова, до прокурора області на підписання підозри». А, може давайте я, поїду. Ви, ж постійно зайняті? Тільки ті люди, які злочини зафіксували, їх документально з фактажем подали, це їм напевно нічим зайнятись? А, у вас безліч справ? Всі, крім цієї, важливі? Дійсно, хто ж буде до крісла … протирати?

Слідча Кушинська, наголошує, що це вона трудиться, а прокурори бездіють. Ну, як вам таке?. От, так от просто, взяла і підтвердила бездіяльність прокурора. Ще й при тому, натякнула, що обласний прокурор теж «говорить одне, а робить інше». Обласний прокурор теж, вчиняє бездіяльність? А для чого, це мені слухати? Розбирайтесь самі, хто кому, не так? Бояться вони, підозру оголосити? За скільки «убитих єнотів» бояться? Сума, колись стане відома!

Я, чомусь впевнений. Немає нічого тайного, що не стане явним. Бездіяльність прокурора та зверхнє ставлення до людей проявляється в тому, що жодної відповіді, (належним чином відправленої) на мої офіційні звернення, я не отримав. Жодної слідчої дії, прокурор Гаргот не вчинила. Мені про них не відомо. Що це - «цариця хоромів прокурорських?» вважає, що «нє царскоє ето дєло?» Навіщо, тоді було йти в ці прокурори? Тато примусив? Чи вуйко Степан порекомендував? Може бабуня просила? Ага, напевно, цьоця Клава наполягла? Час йде? Зарплата виплачується? Можна на роботу не ходити, а можна робити вигляд, що ти на роботі? А, може для прокурора Гаргот, це вже не робота, а «хоббі?».

Гарнесеньке, таке собі «хоббі».Тобто, не виконання службових обов'язків відповідно до законодавства(ст. 367 ККУ), з певною відповідальністю перед державою, людьми, а дещо інше? Наприклад : «Хочу вчиню сьогодні слідчу дію, а хочу ні?». О, це так! Це є, справжнісіньке «хоббі». Якщо, проаналізувати підхід до роботи ,певних прокурорів, то скажу я вам, тих «хоббістів» є чимало. Клуб по інтересах, якийсь?

Сьогодні, я не подам всіх фактів діяльності, цього прокурора. Вірю, що у всіх людей є совіть, яку вони використають, раніше чи пізніше. Як християнин, надіюсь та вірю в це. Не підведіть тих, людей прокуроре Гаргот, які, хочуть вірити, що робота в прокуратурі, це не «хоббі». Змінити своє прізвище, мало, треба змінити своє ставлення до громадян. Подаруйте собі, ще один шанс. Людський гнів, це ніщо, в порівнянні з Божим! Памятайте про це. Прокурорського «фарту» вам. Активісти ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» , чекають ваших дій !!!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник