Увійти


Що, в Прокуратурі Львівської області? «Чорна діра» чи «виходок»?

  • Автор: Віктор Палас

Виходок Під час виконання обов’язків депутата Желдецької сільської ради К-Бузького району Львівської області, на особистому прийомі в сільській раді, до мене звернулось подружжя Пітковських. Жінка, ледь стримуючи сльози, розповіла мені історію з їхнього життя. Дана історія підтверджує про дієвість корупції, у найвираженішій формі, вказує на ряд інших кримінально караних дій. Хто розуміє, що таке сільське життя, та тих людей, які в міру певних обставин залишились без роботи, той зрозуміє  мене та моє бажання їм допомогти . Окрім того, частину історії я знав особисто, бо про неї «гуділо» все село. Але оскільки корупція має своїх виконавців, певний час посадові особи сільради дане питання  «гасили».   «Всьому є початок, всьому є кінець», ствердно промовила пані Пітковська. Досить, я вже натерпілась від того землевпорядника. Я, вже більше терпіти не буду. Пишем в Поліцію, прокуратуру, Генеральну прокуратуру. Такі слова,  тремтячим голосом вирвались, ніби з глибини душі. Накипіло! Досить!

В кінці 80-х на початку 90-х років право власності на землю та житло не оформлялось  так як тепер. 02.11.1990 помер дідусь пана Пітковського, який володів будинком та земельною ділянкою. Згодом померли батьки  чоловіка. Ані заповіту, ані правовстановлюючих документів оформлено не було. Але, це ж село, ми всі знаємо, що  будинок та земля, це родини Пітковських, в будь якому коліні. З оформленням документів або без такого. Фото внизу

Пітковський дідо акт обстеження хати і землі 001Відповідь сільради по Пітковському

Заява Пітковського Б

пов про злочин Пітковська О М 001

Чомусь вирішила по іншому, землевпорядник нашої сільради Рожіцька Ольга Іванівна. Вона дозволила обробляти дану земельну ділянку, своєму рідному братові, позбавивши права на використання землі родину Пітковських. А, згодом повідомляє, що оформила правовстановлюючі документи  на свого рідного брата. Ось так. Немає нічого не можливого? Я допоміг цим людям сформулювати відповідно до Кримінально-процесуального  кодексу України, повідомлення про вчинення злочину для відправлення в Прокуратуру Львівської області, Генеральну Прокуратуру України  та Головне  Управління  Національної Поліції у Львівській області. Дані повідомлення були відправлені  за відповідними адресами. Крім того, були подані листи та запити в Желдецьку сільраду, К-Бузького району, Львівської області. З сільради одна відповідь була надана пані Пітковській. Однак з Обласної Прокуратури  відповіді так і немає. А за вікном вже березень 2017-го. Що, там в тій прокуратурі «чорна діра»?

Хто, цей прокурор, що не може вирішити питання по суті? Не може, прийняти вірне рішення, чи дати відповідну вказівку? Чому повідомлення про злочин не зареєстроване до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань? Може, прокурор не знає своїх функціональних обовязків, або не памятає коли з ними ознайомився? А може йому, їх не треба? Він же, прокурор цілої області? Хто, навчив так діяти тих прокурорів? Для чого вони призначаються на такі посади? Невже для того, щоб так не поважати свого народу з якого ти вийшов сам? Напевно з того ж народу є батько та матір ,чи ні? Відповідь є. Але про це не сьогодні. Сьогодні вже березень!!! В листопаді був відправлений лист в Прокуратуру Львівської області.

 В нас в селі, є таке правило, якщо у «виходок», щось потрапить, то звідти вже ніхто, ніколи, нічого не дістає. Там пропало! То, що тоді виходить? Якщо, по нашому, по сільському,  в Прокуратуру Львівської області потрапили листи і пропали? То це, що вони потрапили у «виходок?» А, що тоді там  робити прокурору …?     

 Я не стверджую, я запитую, може хтось дасть відповідь на дані запитання? Що відбувається з тією прокуратурою. А може, це та ж сама службова недбалість прокурора? В котре, це вже?

       ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло недовіри» продовжують  журналістські      розслідування. Розслідування триває і обовязково дійде до логічного завершення. Далі буде…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник