Увійти


Дві «хвойди», назвались СБУ-шниками та «розвели» сільраду на 1000 гривень?

  • Автор: Віктор Палас

Дві шльондриПро договірні відносини контролюючих органів з тими кого вони перевіряють знають діти з садочку. Як прийде на роботу до тата чи до мами перевірка, значить треба, щось дати. Це знають і ті, що перевіряють і ті, кого перевіряють.

При перевірках все залежить від осіб які проводять перевірку. Деколи серед перевіряючих є «люди». Ці «люди» інколи дозволяють собі поторгуватись сумою відкупу. Це коли в тебе вимагають певну суму відкупу, а ти кажеш, я стільки не маю. І ось тут проявляється «людська» доброта. Ну, добре, давай скільки маєш, решту будеш винен, донесеш. Або ну добре, давай, те що є. Ось, так. Деколи навіть з’являється думка, що тато з мамою не були до тебе такі добрі, як зараз ті первіряючі «люди». Стратегія держави по боротьбі з корупцією надала багатьом структурам права з нею боротись. Хм. А для чого боротись, якщо з цього можна щось мати? Так подумали собі, деякі працівники Жовківського міжрайонного відділення Управління СБУ у Львівській області, відділ по боротьбі з корупцією? Так, по крайній мірі вони представились. Юрисдикція даної структури дозволяє перевіряти і Желдецьку сільську раду, К-Бузького р-ну, Львівської області. Як, працівники СБУ довідались, що в нас в сільраді, є корупція? Хто їм підказав? На сьогодні працівникам сільради не відомо. Відомо тільки те, що всі подумали на одного з депутатів, однак коли назвали його прізвище, то СБУшники повідомили, ми про нього знаємо, але це не він. Що, ж далі:

А, далі, було так. Невисокий світлий, молодий СБУ-шник, вимагав у голови сільради, надати всі рішення сільради. Що і було зроблено. Другий чорнявий СБУ-шник, з перших же рішень ради, а саме від переглянутих протоколів голосувань засіяв «голлівудською» посмішкою та попрямував до кабінету голови сільради. Він радів бо побачив, що голова сільради і секретар голосували самі за себе, що є протиправним корупційним діянням. Таких протоколів, було декілька. Секретар сільради зателефонувала до мене і спитала, чи це правда, що не можна за себе голосувати, їй та голові сільради, коли стоїть питання преміювання себе самої. Я повідомив їй, що дійсно –не можна. Вищевказані перевіряючи не були «винахідниками» і тому не стали міняти схеми .Тому відбулось наступне:

Ти чуєш, треба дати тисячу гривень СБУ-шникам, щоб «зам’яли» справу повідомила мені секретар сільради Валько М.П. Знаючи, як відноситься до своїх посадових обов’язків секретар сільради, та як підробляються протоколи та рішення сільради ,я припускаю що одразу ж протокол був перероблений. А потім, Валько М.П. не допустить до цих документів та не оприлюднить їх у відповідності до законодавства. Але, що ж далі? Далі просте, простішого. Світлий молодий та інший СБУ-шники за тисячу гривень «продались», як ті дві «хвойди» на трасі. І перестали бачити порушення. Стали не зрячими? Так, перестали бачити корупцію. В свою чергу, працівники сільради зрозуміли для чого та як працюють відділи по боротьбі з корупцією. Я знаю, що корупцію так як і проституцію викорінити майже не можливо. Я знаю, що певні керівники силових та контролюючих структур готові віддати все своє життя боротьбі з проституцією. Вони приходять додому виснажені цією боротьбою, ніби вагон цементу чи борошна розвантажили. А, ті що борються з корупцією? А от ці, інші! Ці отримують насолоду від боротьби! Просту, банальну насолоду. Чим більше тисне на боки кишень, тим більшою є насолода! Оце, так «роботьонка».

Громада Желдецької сільради звертається у Жовківське міжрайонне відділення Управління СБУ у Львівській області та вимагає встановити тих двох «хвойд», які заплямили честь мундиру, поклали пляму на службу, зневірили громадян у демократичних змінах. Вимагаємо у відповідності до законодавства України, провести справедливе розслідування. У разі ігнорування даних вимог буде оголошено громадський розшук! На підставі ст.38 ККУ, буде застосовано громадське затримання порушників закону! Чистосердечне каяття та прихід з повинною пом’якшить міру покарання. А, цим двом хочемо наголосити : «Хвойди» здавайтесь!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник