Увійти


Що буде завтра 10.03.2017 в 17-00 в РДА К-Бузького району?

KopnyakНастане комунізм? Будуть зміни? Чи буде все як завжди? 

Громадяни нашого району, виступають за верховенство права, соціальну справедливість, рівність перед законом усіх верств населення. Без впровадження в життя цих норм, не можливий розвиток держави. Ми проти загарбання наших територій, корупції, "чорної" бухгалтерії, високих податків та низьких пенсій. Ми - звичайні. Підтримуємо учасників Майдану, вболіваємо за життя громадян України, які проживають на території окупованого Криму, шануємо пам'ять загиблих.

Життя кипить, воно вимагає подорослішати і помудрішати задля сьогоднішнього дня адже, лише один миттєвий постріл сьогодні, може перекреслити довготривале завтра. Майдан започаткував зміни. До чого вони призведуть, залежить не лише від тих людей, які ТАМ, а й від тих, які ТУТ. Гуртом легше вирішувати проблеми, спільні справи об'єднують та  надихають. На даний час головне не перетворитися на агресивний натовп. Громадяни К-Бузького району поділяють  вищевказані слова засновника сайту «Коло недовіри» Руслана Кальчука.

 Громада вимагає відновити дію Конституції та Законів України  на території К-Бузького району, Львівської області.

У зв’язку з відмовою Поліції, Прокуратури та суддів районного суду К-Бузького району, діяти в межах та на підставі чинного законодавства України, повідомляємо про можливість встановлення  народовладдя у спосіб безпосередньої демократії.

 Терпіти, це все не має здоров’я. Нехай підуть з роботи по доброму  поліціянти- Нестерук, Підлужний , прокурори -Головка, Ватраль, судді Самсін та Бакай.

 В кожному селі району є нарікання на роботу даних персон. A ці особи отримують премії, чималу зарплату. Чи є фінансова та юридична обґрунтованість цим преміям? Кількість поданих заяв про злочини та кількість зареєстрованих до ЄРДР підтверджує все це. Хіба вони не порушники? Хіба їх  місце  після доведення протиправних дій, не у в’язниці?

Вимоги народного  депутата Мусія О.С.- не виконуються. Хіба представник громади району Кирилич  вирішує проблем громади району?  Чи збори громади К-Бузького району, щодо звіту будуть  проводити за схемою: громада в президії? Запрошені в перший ряд -  звітувальники в перший ряд? 

   Ми не хочемо революції фізично, ми не прагнемо війни в середині держави, ми вимагаємо у демократичний спосіб дотримуватись чинного законодавства України всіма посадовими особами К-Бузького району, Львівської області.

Черговий Майдан, або воєнний переворот призведе до трагічних наслідків, -каже поляк, Камільський." - Не дай Бог допустити ще одну Революцію.

 По-перше:    не існує організацій, які після неї навели б порядок. По-друге:     в Україні є 250 тисяч людей, які навчились вбивати.  Багато зброї на руках. СБУ про більшість цієї зброї знає, але не все. Або не встигне зреагувати. Якщо ці люди вийдуть зі зброєю на вулиці - буде велика страшна різанина.

 Відео-сюжети опитування громадян на ринку, в п’ятницю зранку, на автостанції, біля суду, прокуратури,  поліції в місті швидко покажуть реальну картину в районі, а крилаті цитати громадян швидко розійдуться поміж громадою.

Чи ви знаєте таких осіб :  поліціянти- Нестерук, Підлужний ; прокурори-Головка, Ватраль: судді Самсін та Бакай?

Як оцінюєте роботу? Чи маєте  претензії до їх роботи? Чи несуть відповідальність дані посадові особи за звою діяльність?

  10.03.2017 в 17-00, в приміщенні К-Бузької РДА, це буде встановлено!

Ключові фігуранти:

Районна ПоліціЯ:     Бойцун, Труба, Нестерук, Підлужний (Кушинська);

Прокуратура : Головка, Ватраль, Гаркот;

Суд:   Бакай, Самсін.

         Всіх цих осіб  громада  хоче запитати -  хто ми для Вас є? (Щоб було відео-фіксування і нагадати ці речі через деякий час).

* Громадяни, які не знають та не розуміють законодавства України?  Ви нам роз’яснюєте ?

*Може ми для Вас сіра маса? Чи піддослідні, щоб Ви над нами практикувались та ставили досліди?

               Ми знаємо, що те, чого вимагає громада, Ви не зробите ніколи. А саме:

•             Поліцією - не буде зареєстровано всіх повідомлень про вчинення злочинів.

Тому, що фізично суб’єктивно, всупереч законодавства, дві особи вирішують це - є певна подія злочином чи ні ?

•             Прокуратурою не буде здійснено  своїх функціональних обов’язків по нагляду за Поліцією. Тому, що знову дві особи, фізично суб’єктивно вирішують – є ця подія  злочином чи ні.

Юрій Луценко: Переконаний – встановлення верховенства закону та відновлення справедливості – це не лише мої функціональні обов'язки як посадовця, це більшою мірою мій громадянський обов'язок, моє призначення як людини, яка вірить у справедливість, вірить в Україну та українських людей. Але, це Луценко, а решту ?

•             Суд не виконає свого функціонального обов’язку передбаченого законодавством (бездіяльність слідчого … оскарженню не підлягає! Тому, що знову фізично, суб’єктивно  судді не зможуть внести до реєстру близько 7 000 судових    рішень. Що це означає? Судді відмовились виконувати свої функціональні обов’язки? А з/п, премії, пільги, ніхто не відмовився отримувати?

Коли, всі ці представники почали вирізнятись від нас? Що спонукало їх думати, що вони вищі від нас, від громадян? Що примушує їх принижувати нашу гідність? Де та межа, яка не дає вважати їм що ми однакові, що ми всі християни? Куди поділась їх любов? Хіба коли кожен з них, хто прийде до дому, а його дитина прибіжить, ніжно пригорнеться та щось прошепоче на вушко, насмілиться сказати: - йди геть, почекай за дверями, в мене перерва, завтра прийди, ти не бачиш, я зайнятий…? А нам таке говорити можна?

Час спитати настав!

Зі слів громадян К-Бузького району

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558285

Лічильник