Увійти


Кам'янка-Бузька підготувала жорстку вимогу до керівників Держави

Вимога Камянка Бузької районної ради
У той час, коли наша країна знаходиться у стані війни вже майже три роки, ми маємо тисячі загиблих і десятки тисяч поранених, позиції наших військових щодня обстрілюються з крубнокаліберної зброї, а половина населення живе у жебрацтві — олігархічна влада спокійно себе почуває та збагачується на війні. Якщо раніше було лише таке відчуття, то на сьогодні маємо безліч фактів і підтверджень тому, що так і відбувається насправді.
 
Сьогодні  приміщенні Кам'янка-Бузької районної ради відбулося засідання голів фракцій та представників громадськості з головою районної ради Келебердою Т.В. та головою РДА Кириличем В.І.  з  приводу останніх подій, що відбуваються у нашій країні. А саме, "Блокаді торгівлі на крові", а також про те, що сталося 13-го та 14 числа - розгін, побиття та взяття під арешт самих блокадників та інших активістів.
 
Обговорюючи ці важливі питання, громада висловила думку, що такі-ж події, але в меншому масштабі можуть відбутися і у нашому районі – люди почнуть самі безпосередньо управляти та брати на себе зобов’язання та відповідальність за вчинені дії. Керівництво за три роки так і не навчилося працювати, а на ті питання, що громадськість підносить їм під ніс - просто закриває очі. 
Тобто бездіяльність або імітування діяльності, вибіркове судочинство всім вже реально надоїло – люди не сліпі.
 
Про те, яку вимогу висунули голови фракцій та громадськість керівництву Держави, ви можете почитати нижче, відео буде згодом:
 
Вимога Камянка Бузької районної ради
Вимога Камянка Бузької районної ради4
Вимога Камянка Бузької районної ради5
Вимога Камянка Бузької районної ради2

Обговорюючи ці важливі питання, громада висловила думку, що такі-ж події, але в меншому масштабі можуть відбутися і у нашому районі – люди почнуть самі безпосередньо управляти та брати на себе зобовязання та відповідальність за вчинені дії. Керівництво за три роки так і не навчилося працювати, а на ті питання, що громадськість підносить їм під ніс - просто закриває очі.

Тобто бездіяльність або імітування діяльності, вибіркове судочинство всім вже реально надоїло – люди не сліпі.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник