Увійти


Прокуророрський «безпрєдєл» чи «лихі» 90-ті?

 • Автор: Віктор Палас

Прокуророрський безпрєдєл чи лихі 90 тіЗа допомогою до ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» звернувся підприємець Аксьонов О.П. Він повідомив нам історію з життя, яка нагадує початок 90-х років. Так це, чи не так? Давайте з'ясуємо, разом.

Хто Ви, Щербаков О.В.? «Грізний юнга» чи прокурор «невдаха»?

Гарний світлий день 23.02.2017 року. Гарним та світлим для підприємця, він був до обіду. Після обіду, на два орендованих приміщення підприємця Аксьонова О.П. було зроблено «наїзд» у формі слідчої дії «обшук».

Почнемо з адреси м.Львів, Руданського 3/5. Дійові особи, обшуку: о/у УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП майор поліції, Стойко О.В. Другий учасник, прокурор місцевої прокуратури №1,Львівської області, Щербаков О.В. Керував процесом обшуку, звісно прокурор, «він же», чоловік Щербакової Б.Я. яка працює в Галицькому районному суді, секретарем суду. До чого тут дружина? Ви не здогадуєтесь? Невже «запахло», сімейним бізнесом?

21.02.2017 року з'являються дві ухвали слідчого судді Галицького районного суду м. Львова Радченка В.Є., там де працює дружина прокурора. Зі змісту даної ухвали можна припустити те, що дана ухвала була написана вночі, і подарована чоловікові зранку, можливо за проведену «бурну» ніч, як вдячність за таку? А може це, суддя був під «шафе»? Чи, дуже просила дружина прокурора?

Факти та підстави, на які посилається суддя від 21.02.2017 в ухвалі, «втюхані» прокурором м'ягко кажучи, є дивними, не логічними та необгрунтованими. Такими, що не відповідають вимогам законодавства України. Вони не мають нічого спільного з завданнями поставленими ККУ та КПК України.

Але що тут дивного - у вищевказаного прокурора не було особливих досягнень та знань з часу боротьби за посади у Червоноградську місцеву прокуратуру Львівської області. Він був у рейтингу 15-ий. Не поганий в принципі результат, правда? А всіх то, було 16. Другий в «заді»? Ну що, ж в «заді», так в «заді», там теж хтось мусить бути?

Скарги на даного прокурора поступають, не вперше. Голова правозахисної спілки «Галичини», ще в 2014 році скаржився на Щербакова О.В. президенту. Я так розумію – не дійшло? Ні, я таки схильний думати, що до президента дійшло. А от, про прокурора не впевнений. За рахунок чиїх коштів живе, та яке майно у молодого прокурора? ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри», вже розпочали розслідування. Мають місце цікаві факти? Так, є про що поговорити і є багато запитань. Про це, в наступній публікації.

Окрім цього, зі слів осіб, які спостерігали за обшуком збоку, наголошувалось, про не аби яку «нахабність» прокурора Щербакова. Я маю право! Я можу тут всіх! Я можу тут все! Переконливо проголошував прокурор. Хто мені тут буде вказувати. Мені Сапуцький та Квятковський дали добро на це, вирвалось з уст Щербакова? А чи знають дані прокурори, що у них за спинами виростає новий, непідконтрольний їм та кримінальному законодавству, скороспілий « Юнга» що буде плавати у прокурорській стихії без руля і вітрил? Тоді, у мене є запитання. Так, «Благословляли» вищевказані прокурори Щербакова на «прокурорські подвиги» чи ні? Чи знає Щербаков, що крім прав є обов'язки та певні вимоги передбачені КПК. Не знання закону, не звільняє від відповідальності пане прокуроре!

1. п.3 ст.6 ЗУ «Про доступ до судових рішень»: Суд при здійсненні судочинства може використовувати лише текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до Реєстру.

2. Постанова від 25 травня 2006 р. N 740 « Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень» п.13. Електронні копії судових рішень надсилаються суддею або відповідальною особою апарату суду не пізніше наступного дня після ухвалення судового рішення або виготовлення його повного тексту.

Дані вимоги судом були проігноровані(Витяг з ЄДРСР по справі 461/1319/17 додається),що дає підстави визнавати дані ухвали протиправними, не діючими. Отже всі наступні дії, які вчинялись слідчими та прокурорами на підставі даних ухвал, є протиправними. Залишилось надати правову кваліфікацію даним кримінальним правопорушенням і оформити повідомлення про вчинення злочину прокурором та суддею, у відповідності до норм КПК.

Крім, того 27.02.2017 суддя Стрельбицький В.В постановляє ухвалу у кримінальному провадженні № 12017140050000253 .В ній підтверджує, що 23.02.2017року прокурором Щербаковим, під час обшуку за адресою в.Руданського 3/5 було вилучено ноутбук і тепер він хоче накласти на нього арешт? Ви таке чули? Чотири дня ноутбук в руках слідчого та прокурора, вони його «вскрили»,витягнули всю комерційну інформацію, і просять накласти арешт? Завдання арештує запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування…То, що збираються зробити з цим ноутбуком прокурор та слідчий? Для чого накладати арешт на предмет до якого власник і так не має доступу? Люди, не вживайте спиртного, воно погано впливає на розумову діяльність! Тобто на здатність мислити та сприймати речі адекватно. Можна нарубати дров і прийдеться за це відповідати. Дана ухвала доказує незаконність виїмки ноутбука та висвітлює зізнання та явку з повинною прокурора Щербакова. Ну добре, пане прокуроре, вговорили повідомлення про вчинення очолюваного та організованого вами злочинного угрупування буде подано до поліції Миколаївської області. Чому до Миколаївської? Зрозумієте коли повідомлення буде включено до ЄРДР. Віддайте підприємцю неправомірно вилучені компютери!
Внизу прошу ознайомитись з шедеврами:

ухвала на обшук Аксьонов від 21.02.17 001

Ухвала Аксьонов від 21.02.17 обшук тильна 001

Ухвала Аксьонов від 270217 про арешт компютера 001

ЄРДСР 001

ЄДРСР 001

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

 • Гість - жуков олександр

  Гостю-Садовому.
  Судячи по інформації, якою Ви володієте- Ви суддя. Доводжу до Вашого відома, що Ви пане нагло брешете і вводите в оману численну аудиторію читачів. Відкрийте РЕЄСТР і побачите, що суддя Стрельбицький В. в цьому році вже вніс до ЄДРСР 9 аналогічних ухвал, а суддя Радченко В.Є.- 55 ухвал. Якщо Ви не вносите- це Ваша проблема, а Закон для всіх суддів однаковий і його потрібно виконувати, а не шукати лазівки, як обійти. Я це знаю досконало, незважаючи на те, що суддею не працюю.
  О.С.Жуков

 • Гостю-Садовому. Назвіть норму Закону на підставі якої ухвала слідчого судді не має бути внесено в реєстр або не підлягає обовязковому внесенню. Або не вводьте людей в оману.Ви суддя?Прокурор? Поліцейський?Ви маєте відповідні зання? Чи просто хочете потрендіти?

 • Гість - Садовий

  Автору статті!!!- рішення про проведення обшуку не вносяться в систему, інакше не було б змісту проведення такої слідчої дії.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник