Увійти


Банюнинські «коломийки».

  • Автор: Віктор Палас
Чому діти Банюнина мають бути без майбутнього            До активістів ВГО «Журналісти проти Корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» звернулись представники громади Банюнина, К-Бузького району, Львівської області. Представники громади повідомили нам про факти, які дають підстави  засумніватись у правильності застосування головою сільради  законодавства та Конституції України. А саме, ЗУ «Про доступ до публічної інформації» ЗУ «Про місцеве самоврядування», ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад». Чи поширюються норми КК України на території Банюнинської сільради, та чи стосуються вони  голови та депутатів сільради? Будемо зясовувати разом. Журналістське розслідування розпочато… А зараз, я представляю Вашій увазі опис подій в с.Банюнин,  від самих же мешканців.
 

«Коломийка» перша.   Чому діти  Банюнина, мають бути без майбутнього ?

16.11.2016 року відбулись позачергові батьківські збори, які скликані за ініціативою батьківського комітету, на порядок денний яких було поставлено питання створення НВК на базі ЗОШ і ДНЗ с. Банюнин (протокол зборів додається).

Дані збори проігнорувала сільський голова Дякун Л. М., хоч вона була запрошена. Була присутня завідуюча садочком Вінчур Н. В. Велось обговорення позитивних і негативних сторін створення НВК. Позитив був визначений у тому, що в разі створення буде організовано другу групу в садочку, кількість учнів і вихованців в такому випадку була більше ста – це б дало можливість здобуття учнями 9-річної освіти у своєму селі. Сама завідуюча Вінчур Н. В. на запитання батьків відповіла, що негативу в створенні НВК немає!

Директор школи, Кучерепа М. І., сказала, що наразі питання закриття школи не стоїть, але через мало-комплектність школи (64 учні) така загроза в майбутньому може виникнути. На даних зборах батьками було прийнято рішення зібрати підписи жителів села на підтримку створення навчально - виховного комплексу, а також обрана ініціативна група. Було складено звернення до сільського голови про бажання батьків створити НВК, де усі присутні підписались (в тому числі дві дружини депутатів сільської ради Бойка А. і Якиміва А., які пізніше виступили проти НВК). Ініціативною групою був проведений збір підписів у кількості 314 голосів (людям пояснювали для чого потрібно об҆’єднати школу і садок) (підписи знаходяться у сільській раді).

18. 11. 2016 р. батьківський комітет школи звернувся під час сесії до сільської ради з проханням створення НВК шляхом приєднання до ЗОШ дошкільного навчального закладу. Депутати і сільський голова попросили тиждень часу (до наступної сесії) для вивчення питання.

Даний текст складено зі слів активістів с.Банюнин.

Пропонуємо для прочитання наступні коломийки: 

«Коломийка» друга. 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684619

Лічильник