Увійти


«Коломийка» друга. Ганьба, голові сільради та депутатам.

  • Автор: Віктор Палас

Ганьба голові сільради та депутатам25.11.2016 р. відбувається наступна сесія сільської ради, на яку прийшла велика кількість жителів села. Сесія відбувалась в маленькому кабінеті сільського голови (зал для зборів відсутній, Народний Дім знаходиться на ремонті), тому більшість людей змушені були перебувати на коридорі. На самій сесії ми дізнались про те, що питання створення НВК розглядатись не буде - таке повідомлення секретар сільради Пецух Р.Г. залишила в магазині, воно було адресоване директору школи Кучерепі М. І., хоч звернення подав батьківський комітет. Розгляд питання знову відкладалось через його невивченість! Жителі села були обурені такою неповагою зі сторони частини депутатів і сільської голови Дякун Л. М., бо вони навіть не намагались обговорити дане питання - порадитись з представниками громади. В той час такі депутати як Процик М., Тимчишин Н. Г., Якимів А., Пецух Р., Бойко А. були категорично проти НВК (не мотивуючи цього), Хуткий Т. І., Прийма В. М. вагались, але більше схилялись підтримати громаду, Дубчак Г. П. підтримувала НВК – але усі ці депутати пізніше стають противниками збереження Банюнинської школи. Від самого початку підтримували і підтримують батьківський комітет і жителів села депутати Романів А. І., Пришляк Г. П., Тарапата Б. Я. і Соколовський Б. В.

Дана сесія тривала більше восьми годин (від 17.00 25 листопада до 00.50 26 листопада, до 1.20 ми написали попередження в район про перекриття траси, де усі присутні підписались, в тому числі депутат Дубчак Г.) - попередження додається. Більшість депутатів противників НВК і секретар залишили приміщення і пішли додому. Жителі села кричали депутатам ”ГАНЬБА!“ Директор школи (районний депутат) Кучерепа М. І. намагалась розрядити обстановку, закликала людей перенести сесію, привела в приклад притчу про те, чому смерть зображають у вигляді черепа, бо вона нікого не бачить і не чує (ні на кого не показуючи і нікого не називаючи) – за це депутати Процик, Тимчишин, Бойко, Якимів, Пецух, Прийма, Хуткий та голова Дякун написали скаргу у районну постійно діючу комісію з питань депутатської етики і вимагали, щоб Марія Іванівна вибачилась перед ними на сесії районної ради!

Зрозумівши, що ніякого діалогу з депутатами не буде (бо вони просто втікли), ті жителі села, які до ночі залишались в приміщенні сільської ради, написали попередження про перекриття траси Київ-Чоп, через ігнорування громади сільським головою і групою депутатів. Звичайно на це район не міг не реагувати і 30 листопада був скликаний круглий стіл, на якому були присутні голова Дякун, більшість депутатів сільської ради, представники батьківського комітету, педагоги с. Банюнин, В.Кирилич, Н. Мудрик, В.Ковтало і інші. Представники районної ради тільки нас заспокоювали, казали, щоб ми ішли на діалог (все було так, щоб ми просто від них відчепились). На перекриття траси ми не пішли, бо надіялись, що даний круглий стіл якось вплине на нашу владу і вона розгляне питання створення НВК.

Засідання комісії відбулось 19.12.2016 р., разом із Кучерепою М. І. поїхали представники вчительського колективу ЗОШ, представники батьківського комітету, представники громади. Комісія, очолювана Оливою О.В., вирішила: Рекомендувати голові сільської ради досягнути взаєморозуміння з громадою (протокол додається). Ображені тепер на комісію, Дякун і частина депутатів подають повторну скаргу, але знову отримують відмову.
Напевне передбачаючи, що комісія з питань депутатської етики їм відмовить, депутати Пецух, Тимчишин, Бойко, Процик, Прийма, Якимів, Хуткий і сільський голова Дякун, 13. 12. 2016 р.подають позовну заяву в Кам – Бузький районний суд позовну заяву про захист гідності та честі та ділової репутації. 7 лютого 2017 р. відбулось засідання суду, але через неявку без будь якого пояснення депутата Прийми, він був перенесений на 13. 03. 2017 р.

Даний текст складено зі слів активістів с.Банюнин.

Пропонуємо для прочитання наступні коломийки:

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник