Увійти


«Коломийка» четверта. За «публічку» – плати?

  • Автор: Віктор Палас

Коломийка четверта27.12.2016 р. жителі села Костюк Г. М., Гриньків І.Є, Стефанишин М.М. зареєстрували запит на отримання публічної інформації, що включав в себе 5 пунктів. 3.01.2017 р. сільська рада продовжила термін розгляду, бо запит потребує додаткового вивчення. 24.01.2017 р. ми отримали відмову в отриманні публічної інформації.

5.01.2017 р. був скликаний виконком сільської ради на якому було прийнято рішення, що публічна інформація, в кількості більше 10 листків, буде додатково оплачуватись (3.20 за один листок, а у випадку, коли конфіденційну інформацію на листках необхідно приховати-затушувати, то вартість одного листка становила 16 грн).

В середині січня невідомі громадяни розвішали на стовпах в різних кінцях села агітки образливого характеру в сторону голови і частини депутатів. Але у нас є підозри, що це зробив хтось із сільської ради, щоб звинуватити активістів, або…є багато людей і всі борються так, як вважають за потрібне!

25.01.2017 р. громадянка Костюк Г. подала повторно чотири запити на отримання публічної інформації по тих самих питаннях. 30.01.2017 р. прийшла відповідь, де було дана інформація на 10 аркушах, а щоб інша інформація була отримана, мені необхідно було оплатити в загальному 3660.80 грн.

Питання про ліквідацію ДНЗ було поставлено на сесії сільської ради 25.01.2017 р. Педагогічний колектив, на чолі з директором, після образ на попередній сесії, вирішили на неї не іти. Голова оголосила про те, що комісія в складі депутатів Якиміва, Бойко і Дубчак вивчивши питання доцільності створення НВК прийняли негативне рішення.

Про роботу даної комісії (навіть про її існування) нам ніхто не сказав, не запросили до неї ні освітян (депутат сільради Пришляк Г. П. є вчителем школи), ні представників громади. Без будь якого обґрунтування, без погодження з громадою (принаймі б зробили вигляд діалогу, дискусії) депутати Тимчишин, Процик, Хуткий, Пецух, Якимів, Бойко, Дубчак, Прийма проголосували проти ліквідації ДНЗ для подальшого створення НВК в с. Банюнин. Ніякі виступи представників громади (які постійно перебивались депутатами) не вплинули на депутатів, вони поводились зверхньо і зухвало.

Виступаючи після голосування, депутати ображали людей з обмеженими можливостями говорячи, що вони не мали права підписуватись за створення НВК (хоч під час виборів 2015 р. ходили до таких людей щоб вони проголосували), депутат Прийма зневажив воїнів АТО говорячи, що вони дурні, що пішли служити, а він не дурак, щоб туди іти (депутат Прийма мав повістку в АТО). Голова сільської ради Дякун жодним чином не реагувала на образу представників громади.

На сесії 25. 01. 2017 р. сільською радою, як і на попередніх сесіях, вівся відеозапис. Але коли 27.01.2017 р. Гриньків І. Є подала запит на отримання публічної інформації щодо надання копії відео/аудіо записів сесії 25.01.2017 р. , сільська рада відмовила, мотивуючи, що таких записів не веде. Хоч в позовній заяві на Кучерепу М.І. одним з доказів надає суду аудіозапис сесії 25.12.2016 р. На самій сесії 25. 01. 2017 р. Костюк Г. двічі перепитала, чи сільська рада веде запис, депутати і голова запевнили, що так і що це передбачено регламентом Банюнинської сільської ради.

Даний текст складено зі слів активістів с.Банюнин.

Пропонуємо для прочитання наступні коломийки:

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник