Увійти


«Коломийка» п’ята. Чи настає відповідальність за ненормативну лексику та хамство?

  • Автор: Віктор Палас

Чи настає відповідальність за ненормативну лексику та хамство26.01.2017 р., виборці 9 виборчого округу с. Банюнин, зібрались на збори, в кількості 18 чол. Порядок денний зборів:

  1. Аналіз голосування депутатів від 25. 01. 2017 р.
  2. Діяльність депутата 9 округу Прийми В. Було вирішено припинити повноваження депутата сільської ради Прийми. Була створена ініціативна група в складі Костюк Г., Костюк П., Тимчишин І., Стефанишин М. Ініціативна група зібрала підписи 28 виборців округу (із загальної кількості 43).

Звернення виборців було передано голові ТВК Лібичу І. С. 19 лютого. Привід відклику - відмова депутата звітувати перед виборцями.

22.022017 р. голова ТВК запросив представників 9 округу на засідання комісії, на якій був присутній Прийма (аудіо запис зборів). Комісія зібралась не в повному складі, але обговорення питання відбулось. Виступив сам депутат, який сам толком не знав чи він виконує повноваження, чи ні. Голова комісії вирішив зробити ще одні збори, зібравши більшість членів комісії. Хоч результат нам відомий – в комісії приближені і родичі працівників сільської ради, а сам голова ТВК озвучив думку, що не погоджується, що є підстава відкликати депутата. На дану комісії прийшов колишній голова сільської ради і батько теперішнього депутата Хуткий І.І., який матом відправляв вчителів на пенсію, образливо висловлювався в адресу директора школи (яка, як депутат районної ради, підтримує думку громади у створенні НВК), ображав виборців 9 округу, використовуючи ненормативну лексику. Голова ТВК Лібич І.С. ніяким чином не зреагував.

Громада села Банюнин не полишає надії створити НВК для збереження 9-річної школи в Банюнині. Процес оптимізації шкіл вже триває. В нашім районі вже закривають одну школу, а інша з 9-річної перетворюється в початкову. Ми не хочемо, щоб наші діти їздили на навчання в інші села в той час, коли в нас в селі є прекрасна школа і в плані приміщення, і в плані вчительського колективу. Громадські активісти (агресивно налаштована група людей, як нас називає наша влада), написали звернення Президенту України, Прем҆єр – міністру, голові Верховної Ради, міністру освіти, директору департаменту освіти і науки ЛОДА , але усі вони дали відповідь, що дане питання має вирішити місцева рада. Нажаль, наша місцева рада, керуючись власними бізнесовими інтересами (є варіанти відкриття в приміщенні школи швейної майстерні – інформація іде від одного з депутатів), не зацікавлена в збереженні школи!!!

Думка активістів співпадає з думкою ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» :

Статті Кримінального Кодексу України «плачуть» за порушниками. Те, що поки, що не відкриті досудові кримінальні провадження це не заслуга порушників, а наше недоопрацювання. Так, скаже Вам поліція та прокуратура району. Чи не так пане Підлужний? Чи не так пане Головка? Чекаємо вашого реагування. Надіємось воно. буде невідкладно?

Ось алгоритм: «революція розуму» почалась в Желдецькій сільраді. Вона підхоплена Банюнинською сільрадою. А що далі? Керівництво районове, що далі! На, що ви штовхаєте людей? Подумайте. Може ще не пізно? Може ваша бездіяльність зміниться на дієвість? Громада довго чекати не збирається. Ваш крок наступний…

Даний текст складено зі слів активістів с.Банюнин.

Пропонуємо для прочитання наступні коломийки:

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684231

Лічильник