Увійти


Банюнинська сільська рада «підчепила» корупцію?

  • Автор: Віктор Палас

Громадські лікаріПрийнято вважати, що корупція, це хвороба, «зараза», ракова пухлина …Є різні шляхи, якими можна «підчепити» хворобу. Першочерговою підставою підчепити хворобу є, слабенький імунітет. На початку журналістського розслідування, було проведено «анамнез» Банюнинської сільради, К-Бузького району, Львівської області.

Анамне́з (грец. Αναμνησις — спомин) — основний суб'єктивний метод дослідження хворого, що полягає в отриманні інформації про хворого та його недугу шляхом розпитування (Interrogatio aegroti). В ході спілкування з хворим можна зорієнтуватися в особливостях даного захворювання, індивідуальних її проявах, розпізнавання причин її виникнення. Правильно зібраний анамнез є запорукою встановлення вірного діагнозу і вже на цьому етапі можна встановити або припустити діагноз хворого. Важливо зазначити, що на основі тільки анамнезу офіційно діагноз встановлювати не можна, навіть попередній. Це можна зробити тільки після використання всіх основних методів дослідження хворого: суб'єктивних (розпитування хворого) та об'єктивних (огляд загальний та місцевий, пальпація, перкусія та аускультація). Активісти ВГО « Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри», не встановлюють, але припускають такий діагноз для Банюнинської сільради, як : «підчепила корупцію». Це виключно на підставі субєктивних даних. А от об'єктивні дані: «огляд загальний та місцевий, пальпацію, перкусію та аускультацію», пропоную провести разом з нами. Разом з тим, спробуємо відповісти на запитання:

Чому такий слабенький імунітет в Банюнинської сільраді, К-Бузького району Львівської області? Хто «заразив» сільраду? Хто носій, цієї страшної хвороби? Яким шляхом це відбулось? Чи чинила опір Банюнинська сільрада, вищевказаній хворобі? Чи здалась без бою, скориставшись принципом: «якщо не можеш нічого зробити, то розслабся і отримай задоволення»? Якщо так, то хто і яка кількість осіб отримує задоволення в даній сільраді? На яку суму, ці мирські задоволення? За чий рахунок? Що, на це каже громада?

Скринька «Пандори» була відкрита Постановою КМУ № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів». Уважно вдумайтесь в текст цієї постанови. Хіба не зрозуміло у відповідності до даного переліку, хто «кришує» сільраду?

Не дозволяю собі висловлюватись безпідставно. Тому, даний опис не буде винятком. Отже, подаю інформацію отриману від активістів Банюнинської сільради. З їхніх слів:

Голова Банюнинської сільської ради Дякун Л. М. сама собі, виписувала премії. На цьому її ловлять (як варіант-бухгалтер Вовчанська, депутат Тимчишин) і , фактично, підпорядковують собі, шантажуючи криміналом. В серпні місяці (маючи більшість голосів депутатів), приймають рішення затвердити преміювання сільського голови за період квітня – серпня. Частина депутатів (Соколовський, Тарапата, Пришляк) стверджує, що ніколи не ставилось на голосування преміювання працівників сільської ради у сумі 150, 175 чи 200%.

Рішенням сесії голові сільської ради надається повноваження щомісячного преміювання завідуючій Народним домом (при тому, що Народний дім протягом року вже на ремонті)- рішення додається. Голова Дякун видає розпорядження затвердити преміювання працівників виконавчого апарату сільської ради, покращення соціально побутових умов бухгалтеру (за січень, лютий), секретарю (рішення додаються). Кожного місяця голова виписує необґрунтовані премії працівникам сільської ради в межах 100 – 200%. Під час сесій представники громади просили обґрунтувати такі високі премії, депутати і громадяни села обурювались преміюванням у той час, коли в селі не відремонтовані дороги, не достатньо освітлення і інші проблеми, на це представники місцевого самоврядування ніяк не реагували. Жодного натяку про те, щоб прислухатись до громади, її бажання ,інтересів, не було. (додаються преміювання працівників протягом серпня – грудня 2016 р.).

 Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 1

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 2

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 3

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 4

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 5

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 6

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 7

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 8

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 9

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 10

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 11

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 12

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 13

Банюнинська сільська рада підчепила корупцію 14

 

Побачивши ці суми, шановна громадо К-Бузького району, робіть висновок! Кому йдуть кошти з ваших податків? Кому за ці гроші добре живеться? Хто за ці гроші дозволяє собі сквернословити на Вас? А скоро на Вас, за Ваші гроші, можливо комусь і рука підніметься?

Шановні, дорогі Банюнинці! Ви маєте право на краще життя! Вимагайте його у тих, кому ви заплатили свої податки. Сільрада це орган який створений для обслуговування громадян, а не для того щоб ділити між собою кошти, так важко зароблені громадою. За фактами протиправних дій звертайтесь до правоохоронних органів, це теж наш обслуговуючий орган. Він надає послуги. Уразі відмови у реєстрації, повідомлення про вчинення злочину до (ЄРДР) правоохоронцями,- звертайтесь за телефонами до активістів сайту «Коло недовіри» (телефони на головній сторінці сайту). Вам невідкладно буде надана допомога. Активістами вищевказаних громадських організацій найближчим часом буде розроблено методичний посібник для обовязкового застосування працівниками Поліції, Прокуратури та суддями місцевих судів. Оскільки, рівень знань за попередньою громадською експертизою, даних органів та суду, є мягко кажучи – не задовільний. А тепер слово за Вами Банюнинці.

Який «діагноз» Ви поставите своїй сільраді? Та, як Ви її будете лікувати? Вибирати Вам!
Божого Вам благословіння та мирного неба над головою.

З думкою про Вас, Віктор Палас

Від кожного з нас залежить, якою насправді буде наша Україна

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник