Увійти


Чому прокурори, судді, поліція ставляться до людей, як до «бидла»?

  • Автор: Олександр Жуков

ВИСТАЧИТЬ ВЕСТИ СЕБЕ ЯК БИДЛО18.02.2017 року до Залізничного ВР ГУ НП у Львівській області наручно скеровано повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Хомиком А.П. У черговій частині згаданого відділу поліції виданий талон-повідомлення № 175, а заява зареєстрована у журналі ЄО під № 4072.

20.02.2017 року до Залізничного ВП наручно скеровано повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубелем Р.Г. Черговий-інспектор (незаконно відмовлявся реєструвати у черговій частині, у зневажливій формі скеровував мене до канцелярії) видав талон-повідомлення №179, заява зареєстрована у журналі ЄО під № 4219.

28.02.2017 року до Залізничного відділу поліції наручно скеровано повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею Ковалем Р.Г. У черговій частині видано талон-повідомлення № 358, заява зареєстрована у ЖЄО під № 4985.

Жодне із вказаних повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань не включено, слідчим відділом досудова перевірка не проводилась, що може свідчити про вчинення посадовими особами цього відділу поліції укриття цих правопорушень від розслідування.

14.03.2017 року повідомлення про вчинення кримінального правопорушення суддею Ковалем Р.Г. (хочу зауважити, що повідомлення по тексту аналогічне повідомленню, яке скеровано до Залізничного ВП) наручно скеровано до Теребовлянського ВП ГУ НП у Тернопільській області, яке за наслідком його розгляду в цей же день зареєструвало заяву у ЄРДР та видало довідку про відкриття кримінального провадження на суддю Коваля Р.Г.

А тепер найцікавіше! В будь-якої людини виникне запитання - чому ж Залізничний відділ поліції не зареєстрував повідомлення про злочин? Відповідь очевидна - грубі порушення вимог чинного законодавства. В цьому відділі поліції систематично укриваються злочини. На чому грунтується мій висновок? Звичайні арифметичні дії показують, що за два дні чергова частина видала всього п’ять талонів - повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, а у журналі Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення зареєстровано 147 заяв (4219-4072=147). А де ще 142 талони? Чому їх не видано заявникам? Щоб приховати злочини і не показувати реальну статистику скоєних злочинів? Ну той що, можуть заявити скептики? А справа у тому, що всі повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення повинні реєструватись у черговій частині відділу поліції, кожному заявнику при особистому зверненні повинен надаватись талон-повідомлення. Цього і не було зроблено, що повністю підтверджується наданою інформацією. Якщо хтось не повірить викладеному, рекомендую ознайомитись і положеннями Інструкції про Порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші дії, що затверджена наказом МВС № 1377 від 06.11.2015 року. Весь алгоритм дій чергового, начальника поліції та начальника слідчого відділу прописаний у цьому нормативному документі, а наявна інформація свідчить про систематичне порушення цими посадовими особами вказаних вимог. Чому?

Уявіть собі, що після того, як у Теребовлянському ВП відкрили кримінальне провадження на суддю Коваля Р.Г. слідчий відділ Залізничного ВП продовжує нехтувати законами та нормативними документами МВС. Нами 19.03.2017р. до начальника слідчого відділу Залізничного ВП наручно скеровано повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення прокурором Львівської місцевої прокуратури № 2. Черговим інспектором видано талон-повідомлення № 6, повідомлення зареєстровано у ЖЄО під № 6896. Замість того, щоб у відповідності до вимог ст.214 КПК України зареєструвати очевидний факт вчинення Прокурором Львівської місцевої прокуратури № 2 злочину передбаченого ст.367 КК України (службова недбалість) - прокурор отримавши повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею Ковалем Р.Г. не вчинив жодних дій для організації розгляду заяви, а скерував згадане повідомлення до Дрогобицької місцевої прокуратури за вих. № 06/14-1р-17 від 13.03.2017р. Через кілька днів у черговій частині я поцікавився, чи зареєстровано у ЄРДР моє повідомлення від 19.03.2017р. Як виявилось, ні воно не зареєстровано у ЄРДР, а вкотре незаконно «спущено на гальмах» по Закону України «Про звернення громадян» і скеровано для розгляду працівнику карного розшуку Богданову. Чому? Хто систематично порушує Закон- начальник ВП чи начальник слідчого відділу?

Це ще не все. Цікавими виявились дії чиновників Львівської місцевої прокуратури № 2. 20.03.2017р. я звернувся до Дрогобицької місцевої прокуратури із письмовим запитом про отримання відомостей стосовно розгляду мого повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення від 28.02.2017р. , а для обґрунтованості звернення ознайомив працівницю канцелярії із листом № 06/14-1р-17. Яким же було здивування, що такого листа Дрогобицька місцева прокуратура не отримувала. Прокурор Скурчанський Ю.Ю. повідомив мене , що згадані у листі Львівської місцевої прокуратури № 2 документи (стосовно кримінальних правопорушень суддів Дубеля Р.М. та Хомика А.П.) надійшли до Дрогобицької місцевої прокуратури ще 07.03.2017р. за аналогічним вих. № 06/14-1р-17 від 01.03.2017р. Але згаданим листом документи на Коваля Р.Г. до Дрогобицької місцевої прокуратури не надходили. Що ж це за фокуси? Львівська місцева прокуратура № 2 листом від 01.03.2017р. скеровує до Дрогобицької місцевої прокуратури документи на суддів Хомика А,П. та Дубеля Р.М. , а 13.03.2017р.- знову на суддів Дубеля Р.М., Хомика А.П. та Коваля Р.Г. Вони не розуміють, що пишуть? Може вони не адекватні? Де ж матеріали на суддю Коваля Р.Г.? Може це зроблено навмисно? Щоб заморочити мізки. Шукайте, не знайдете?

Під час перебування в Дрогобицькій місцевій прокуратурі отримав відповідь на два попередніх повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення суддями Хомиком А.П. та Дубелем Р.М. У згаданому листі прокурор Бунь А.Я. вказує на те, що не встановлено об’єктивних даних щодо вчинення кримінальних правопорушень. В чому ж річ? Прокурори кажуть немає « істотної шкоди» , заподіяної неналежним виконанням згаданими суддями своїх службових обов’язків. І тут мені спало та думку- нас просто рахують за «бидло». Чому ? Пояснюю. У загальних положеннях до розділу «Злочини у сфері службової діяльності» КК України вказано:

«Істотно школою, якщо вона має нематеріальний вимір, можуть визнаватись порушення політичних, трудових, житлових та інших прав і свобод людини і громадянина, підрив авторитету та престижу органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, порушення громадського порядку…».

«Істотна шкода, якщо вона полягає у заподіянні шкоди нематеріального виміру, -категорія оціночна. Питання про те, чи є така шкода істотною, вирішує орган досудового слідства, прокурор або суд…».

«Істотна шкода у вигляді порушення конституційних прав та свобод людини і громадянина може полягати в суттєвому обмеженні, забороні їх реалізовувати відповідно до закону, тощо».

Що ж означає слово «бидло». Знаходжу в інтернеті наступне.

Загальне та сучасне значення цього слова. Взагалі, в перекладі з польської мови це слово означає робоча худоба. Однак ще здавна воно стало активно застосовуватися по відношенню до людей і позначати покірне і безвольне «стадо» рабів. У 19 столітті поміщики називали цим словом своїх селян. Для бидла важливим завжди залишається один єдиний фактор: покірність кому-небудь, постійне підпорядкування чиєїсь волі. Іншими словами, над ним повинен бути керівник, командир. Бидло - це "овоч". Воно не може самостійно жити. Тому позбутися господаря - найстрашніше, що може статися з бидлом. Феномен бидла заперечує людську особистість, гідність і власність. Зрозуміло, заперечується і всяка свобода. Бидло просто пропаде на волі, оскільки не привчене самостійно заробляти, а також не вміє брати на себе будь-яку відповідальність (у тому числі і за власне життя). Найцікавіше, що ні виховання, ні соціальний статус, ні рівень доходів, ні освіта не мають при цьому ніякого значення! Все вищесказане є загальновідомим і повним поняттям терміна ‘’бидло.’’

 

Виглядає так, що прокурор, слідчий, суддя при розгляді моїх повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення з боку суддів, якраз і розглядає мене в якості «бидла». Суддя, не вносячи до РЕЄСТРУ десятки, сотні, тисячі судових рішень неналежно виконує свої службові обов’язки, але своїми діями він не заподіяв мені чи іншим громадянам «істотної шкоди»- так вважають прокурори.

Чому вони так вважають? Тому, що ми ніхто - ми «бидло». Внаслідок неналежного виконання суддею своїх службових обов’язків я не можу ознайомитись з копією судового рішення у РЕЄСТРІ? Ну то й що? Він (тобто я) «бидло»?! Внаслідок неналежного виконання суддею своїх службових обов’язків порушене моє конституційне право на інформацію, гласність та відкритість судового процесу. Ну то й що? Він «бидло»?! У ст.3 Конституції України вказано, що «права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність». Так, це вказано у Коституції. А в прокуратурі, чи в суді чиновник думками має того чи іншого громадянина за «бидло». При цих думках йому немає діла до Конституції- як до неба.

Ст.34 Конституції України «Гарантує кожному право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб- на свій вибір».

Ну то й що з тих гарантій? Судді Хомик А.П., Дубель Р.М. чи інші не вносять до РЕЄСТРУ роками судові рішення, а ти чи інший громадянин України збирай, використовуй, зберігай, поширюй те чого немає, що приховує суддя внаслідок службового недбальства? Йому все одно за це нічого не буде! Тому, що немає «істотної шкоди» для тебе. А хто це визначив? Той самий суддя чи прокурор і визначив, що його діями мені, чи іншій особі не заподіяно «істотної шкоди»? Бо він не «бидло», а той хто хоче це щось робити- той «бидло»? Ну то й що з тих конституційних прав і свобод? Май їх на здоров’я! Вони на папері є! А насправді що маємо? Велику дулю!

Тому і судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Коваль Р.Г., Нагірна О.Б., Хомик А.П. при вчиненні заборони на відео зйомку судових засідань, вчинили дії по відношенню до присутніх у залі, яким заборонили вчиняти надані Конституцією України права та свободи, як до «бидла»? Так чи ні? А прокуратура, поліція кращі? Ні вони теж чинять аналогічні дії, як до «бидла», до худоби, до людей з рабською психологією. Причому це роблять щодня, не замислюючись над вчиненими діями, хоч самі перетворюються на це саме «бидло». Захотів- зареєстрував злочин. Не захотів- не зареєстрував. Закони, Конституція далеко- десь на небі! А, я – чиновник, суддя, прокурор, поліцейський – обраний з поміж інших – тут, на землі не «бидло», це вони всі інші «бидло»?

Якщо сприймати все викладене таким, як воно є напрошується висновок - потрібно позбутись тої рабської психології кожному з нас, залишків якої дійсно ще багато в громадян, особливо старшого покоління. Але не помічати цього і не робити жодних кроків для того, щоб не бути «бидлом» для себе та в очах чиновників теж не можна. Тому, що ми люди, ми не раби, ми не «било»!

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
ГО «Коло НЕдовіри»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708012

Лічильник