Увійти


Службове недбальство чи злочинна самовпевненість Поліції?

  • Автор: Віктор Палас

Перевертні в пагонахч.1  «Перевертні в пагонах»?

24.03.2017 року о 19:40 на лінію 102 (Поліція, повідомлення прийняла Левчин Наталія Михайлівна) поступило повідомлення про скоєння злочину, а саме розкрадання  лісу кругляку на території Желдецької сільської ради, К-Бузького району, Львівської області.

Працівникам Поліції мною було надано, всю необхідну інформацію, а саме:  марки тракторів, причепів, орієнтовна кількість лісу  (метрів кубічних), прізвища правопорушників, місце злочину та місце зупинки та куди вони повезуть ліс. Я попросив Поліцію невідкладно відреагувати.  Далі, через більше ніж годину,  в 20:46, 20:47,20:53 до мене телефонував працівник Поліції Герасіка.  Його дуже цікавило лиш одне питання - прізвище особи, яка повідомила про дане правопорушення. Я повідомив своє прізвище, цього йому було не достатньо.  - Ні, мені треба знати, хто з села до вас  дзвонив? Ось, що в даний момент цікавило Герасіку, замість того, щоб шукати самі трактори. Інші дані зовсім не цікавили даного працівника.

В місцевому кафе «Левада», було в той час досить людей. Хіба він не міг здобути  інформацію оперативно? Але чи воно йому треба… Герасіка у нашій розмові мені повідомив, що ніяких тракторів він нігде не бачить, і не збирається проводити ніяких слідчих дій…

Він добре знав тих людей тому, що знав  їх по імені, а також признався мені, що добре знає село і що робиться в селі. Він не знав, що з прокурорського нагляду прокурор Котик, поставив мені найвищу оцінку у групі. Знав би, менше говорив би?  Можливо, не видав би себе.

Чому, нічого не побачили  поліціанти Герасіка, Пайтра та Контюх? Я особисто та багаточисленна громада  знає. Криміналістика підтверджує дії злочинця не важко передбачити. Це просто. Причинно – наслідковий зв'язок і ….

Однак люди які бачили в той день крадіжку, переживають за своє здоров’я та життя, боячись поліцейської розправи або гніву злочинців. Виходить  таке собі, поліцейське самоправство чи злочинний безпрєдєл?  Зі слів громади, ці крадіжки лісу у особливо великих розмірах  «кришують» високопосадовці. В районі працює Конституція та всі громадяни дотримуються Законів, навіть ті що крадуть. Десь  так, нам дав зрозуміти голова РДА району. Голова сільради Чорній О.Я. дозволяє красти ліс по селу? Громадяни наголошують з приходом нового керівництва до сільради, крадіжок стало в тричі більше. Тобто майже  кожен день або через день. А воїнам АТО чи малозабезпеченим на дрова  лісу не має? Така вона правда?

Повернемось до правоохоронців. Чи проходили вони медичний огляд та хто допустив їх до роботи? Чи були у вищевказаних працівників  проблеми з зором? Коли настали ці проблеми? Хіба, приїхали в село і різко почав падати зір до нуля? Як  вони назад їхали з таким зором? Можливо, що не тільки зір а й відсутність совісті,  перешкоджали у вчиненні оперативних дій.

Повідомляю, що за 2015 рік працівникам К-Бузького РВ ГУМВС України у Львівській області нараховано та виплачене грошове забезпечення у розмірі 2 816,4 тис. грн. У тому числі премія   569,0 тис.грн., на оздоровлення 58,9 тис.грн. Як бачите,  на оздоровлення мало.

Повертаємось до Герасіки, Пайтри та Контюха. На підставі повідомлень громадян Желдецької сільради, я припускаю, що ці троє осіб  подорожували до сільради не безоплатно. Дві тисячі гривень на кожного? Це мало, чи багато? За такі гроші, можна стати «тимчасово сліпим»? Про це, я вже повідомив працівника Управління Внутрішньої Безпеки у Львівській області  ДВБ НП України Пасеку Романа Андрійовича та чергового  прокурора Львівської області Голубка  Андрія Орестовича. Це ще не всі, хто в цей день дізнався про крадіжки лісу на території К-Бузького району.

 ч.2    Хто  « узурпує»   владу  в К-Бузькому районі, Львівської області?

 Зі слів громади,  крадіжки лісу у особливо великих розмірах  «кришують» високопосадовці. В районі працює Конституція та всі громадяни дотримуються Законів, навіть ті що крадуть, хіба не так нам дав зрозуміти голова РДА району? Хіба не цього, навчають на нарадах РДА? Це так  дотримується Законів та Конституції голова  Желдецької сільради Чорній О.Я. на території  якої,  крадуть ліс? З чийого це, відома та «добра». Чого вчать на районних нарадах  в РДА? Не тяжко здогадатись хто третій?  Що, на це скаже найвищий орган в області? Щось, принишк той орган, тихесенько, собі мовчить. А чому? Локомотив, що в Європу їхав  з лісом, вже  туди не їде? Він розвернувся і їде  назад - вже без лісу? Чому?  А громада знає чому.  

А воїнам АТО чи малозабезпеченим на дрова не має лісу! Така вона правда?

  У зв’язку з вищевикладеним, враховуючи ці та інші системні злочини, маю підстави вважати, що до даних злочинів можуть бути причетні і інші  високопоставлені службові особи поліції, прокуратури, РДА К-Бузького району, Львівської області та ЛОДА.

Не хочу думати, що керівник «Галсільлісу» був «замінений» іншим, для того, щоб інший продовжував робити те саме, що його попередник. У разі, якщо з приводу систематичного розкрадання лісу, на території К-Бузького району, враховуючи дану крадіжку  на території Желдецької сільради не буде проведено реального  слідчо оперативного розслідування, а  порушники закону, не будуть притягнуті до відповідальності, я змушений буду звернутись у відповідні спецслужби України.  

Ліс має бути повернутий державі! Мені видається, що вже досить слідчим та оперуповноваженим з райвідділу робити видимість зайнятості. Досить позбавляти громадян їх законних та Конституційних прав  на фоні  плювання зернят  на робочий стіл. Це на кого плюють «слідаки» та «опера»? Може, в їхньому понятті, це плюралізм такий? Добродію Підлужний,  поясніть підлеглим, плювати на все, це ще  не плюралізм!

  Якщо, не може слідчий відділ розслідувати злочини? Треба звернутись до ВГО «Журналісти проти корупції» чи в ГО «Коло НЕдовіри". У стислі терміни Жуков О.С.  розслідує вам, любої складності справу. Зробіть благочинний  внесок на рахунок організації  і все буде розслідувано.

     Вважаю настає час називати прізвища, хто покриває крадіжки лісу в К-Бузькому районі? До речі?  Яку функцію у схемі,  виконує дільничний інспектор  Труба З. Цей інспектор, може списати в архів, будь які матеріали. Для нього немає нічого неможливого. «Бетмен»?

Нагадуємо : Криміналістика — наука про закономірності злочинної діяльності та її відображення в джерелах інформації, які слугують основою для розробки засобів, прийомів і методів збирання, дослідження, оцінки і використання доказів з метою розкриття, розслідування, судового розгляду та попередження злочинів.

Попереджаємо:  за недотримання законодавства та Конституції України, настає відповідальність  …!!!             

Закон один для всіх!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684253

Лічильник