Увійти


Премія -пожиттєво, посада у спадок ?

  • Автор: Віктор Палас

Премія пожиттєвоЖелдецька сільська рада, К-Бузького району, Львівської області почала новий 2017 рік. Призначена сесія сільської ради. Аби, я не псував настрою голові сільради, землевпоряднику та секретарю, мене на цю сесію не  запросили.  З чого, почала рік Желдецька сільрада? З думки про громаду? З рішення про виділення коштів на ремонт дороги, автобусних зупинок, вуличного освітлення, соціально незахищених верств населення? Може з розробки плану розвитку села? На всі запитання відповідь – ні!

Сміх, гріх чи кримінал?

 Депутати того дня  дали зрозуміти, що громада, яка їх обирала напевно не заслужила на більше, ніж почекати на покращення, ще декілька років. Чому так? Тому, що в сільраді того дня голова Желдецької сільради Чорній Ольга Ярославівна, наполягала, що має право на отримання премії пожиттєво. Тобто, скільки буде жити? Скільки буде керувати? Тобто без кінцевого терміну?

Премія пожиттєво посада у спадок

Я не можу зрозуміти, що того дня сталося з депутатами сільради. Серед них є особи з вищою освітою, економісти, бухгалтера, юристи, медики…  Перед тим, як  поставити дане питання на голосування, зі слів депутатів, пані Чорній розмахувала якимось листком. Даний листок, з «невнятних» пояснень депутатів був, чи то постановою КМУ, чи то постановою ВРУ. Однак до рук депутатів він так і не попав. Голова Желдецької сільради маніпулювала депутатами як, хотіла та скільки хотіла. Напевно розумна жінка? Чи може депутати не конче того…? Ніхто з депутатів ради, не попросив часу для ознайомлення з даним документом? Ніхто не спитав де погодження всіх постійно діючих  комісій ради? Де рекомендація бюджетної комісії?  Її не було і не могло бути. Пані Чорній це знала, і мала в носі?  Чи, то вона навела туману на депутатів? Чи то були якісь чари? Чи можливо, в той момент  комусь  відключився мозок?  Тіло окремо, мозок окремо? Як можна голосувати  і не знати на підставі чого та за, що ти голосуєш?

Пригадую слова деяких депутатів. - Віктор, тепер буде не так, як колись. Ми з вами, ми… Ми, навіть депутатську групу створили. Ми, більше не будемо їм за премії  голосувати? А зараз? Що, продались за пару срібняків? «Шукайте слави не в людей, а в Бога» Але, що з того? Приватні проблеми!

От, що в голові у депутата. Я жодним чином не маю на увазі образити когось із депутатів, оскільки в мене в голові, теж є такого роду проблеми. Я, з села і ніколи цього не заперечував, і  цього не цураюсь. Але бути депутатом, це означає,  думати про громаду, яка тобі довіряє. А виходить так! Приватні проблеми треба вирішити зараз! А громада села нехай почекає? Ну громадо- заслужили?  Повернемось до премії. Шановні,  включіть врешті решт, мозок. Хіба громаді села краще, коли тисячі гривень, йдуть на покращення фінансового стану голови сільради Чорній? Що вона найбідніша в селі? Що, це тільки їй одній треба грошей.

Ага, забув, ще є «бідні» працівники сільради. Більше 15 років бідують, знесилені тяжкою непосильною працею, працівники апарату управління сільради. Вони б давно вже кинули. цю «каторжну» роботу, але не можуть, бо  все для людей, все для громади. Ранком встають про громаду думають. Спати лягають, про громаду думають. Але, то вже молодці? Думають, та й думають. А знаєте про що?  Як би Вас на…ти. І бажано, на побільше. Тут, я вже переконаний на 200%. Я пригадую, що подавав дані  про премії на сесію ради.  Премії нашим тяжко працюючим в сільраді, в рік біля 200 тисяч гривень. Це тільки премія. А у них є ще зарплата. Хочеш премію пожиттєво  «ноу проблем».  Гроші, не з своєї кишені? Не шкода. Агов, це гроші громади! З думкою про громаду, депутатами було прийнято рішення від 03.02.2017 року. Так хотіли, ту премію, що № забули поставити?

Зверніть увагу на п.1 та п.2 даного рішення, все для громади правда? п.2 рішення не має часу відліку та кінцевої дати, що  це означає премія пожиттєво? Безкінечно? Молодці депутати! Браво! Ви, ще б так зі своєї кишені давали! Ви не забули, це не ви ті гроші заробляли! Це гроші громади! Ви громаду спитали? Чужі гроші, не свої? Тратити легше?  Прошу оглянути саме рішення та відео про, те за що отримують  премії, працівники Желдецької сільради включаючи голову сільради, Чорній О.Я. а також те, як виконується трудовий розпорядок дня всіма працівниками .

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708435

Лічильник