Увійти


Закон від Підлужного - Конституція від Кирилича

  • Автор: Віктор Палас

          Конституція України 23.03.2017 року я звернувся в К-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області з повідомленнями про вчинення злочинів за ЄО № 1277, № 1279 № 1280, № 1281.

 ЄО № 1277- дане повідомлення містить відомості про вчинене кримінальне правопорушення головою К-Бузького районного суду, суддею Самсіним. Л.М. передбачені статтею 367 Кримінального Кодексу України (Службове недбальство).

ЄО № 1279 - дане повідомлення містить відомості про вчинене кримінальне правопорушення головою Желдецької сільради Чорній О.Я. передбачені статтею 366  Кримінального Кодексу (Підроблення рішення).

ЄО № 1280 - дане повідомлення містить відомості про вчинене кримінальне правопорушення головою Желдецької сільради Чорній О.Я. передбачені статтею 366  Кримінального Кодексу України (Підроблення підпису).

ЄО № 1281 - дане повідомлення містить відомості про вчинене кримінальне правопорушення головою Желдецької сільради Чорній О.Я. передбачені статтею 368 та 197-1  Кримінального Кодексу України (Підроблення підпису та самозахоплення землі).

Повідомлення про вчинення злочинів у відповідності до норм чинного законодавства повинні бути занесені до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань. Так каже Закон, Кодекс та численні  інструкції. Що, ж на каже керівник К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. А він, натягає чудо окуляри?  На його думку не має злочину? Ну так, на його думку не має, а як же Закон? Наплювати на Закон? Як конституційні права громадян – наплювати на права громадян?

 К-Бузький ВП ГУ НП  у Львівській області  та керівники Підлужний та Нестерук, вже не  перший раз «обіс…ались»? З даних питань є рішення і інших слідчих Львівської області та рішення судів, щодо не внесення в ЄРДР. Те, що на думку К-Бузьких поліцейських  не є  злочином ,спростовано іншими поліцейськими Львівської області. Що це виходить  поліціянти не знають Закону? Не вміють читати? Чи не вміють писати по поліцейськи? Дані особи були відображені громадою на стіні Відділу Поліції двічі.

Нестерук та Підлужний – хабарники. Так громада відобразила свою думку про представників поліції. Хабарники – це ті, що беруть хабарі? Так? А звідки громадяни знають? Громадяни знають, а прокуратура не бачить? Про прокуратуру окремо, «Небезпечна прокуратура 2 »,  стаття вже на виході. Там буде знову запитань , багатенько. До старого і  до нового керівника.

Все те, що громадяни подають в Поліцію як, злочин на думку поліціянтів , не є злочином. А, чи настає відповідальність працівника поліції, за не внесення злочину в ЄРДР? Як ви думаєте ?Гадаю згодом ми довідаємось. Знаю, що спільно з Радехівською місцевою  прокуратурою К-Бузький ВП ГУ у Львівській області міг помилитись щодо застосування законів України біля  трьох тисяч раз? Професіонали? Чи неуки? Ви собі уявіть! Три тисячі осіб, позбавлені права? Це тільки за 2016 рік. Це вам закон від Підлужного.

Голова РДА К-Бузького району, Кирилич  приймає звіт працівників Поліції та Прокуратури району, постійно з ними взаємодіє.  Три тисячі порушень  конституційних прав громадян К-Бузького району? Це,визнано та опубліковано в газеті. Напевно, Кирилич не бачить порушень  в Поліції та Прокуратури.  А ті ,в свою чергу не бачать кримінальних злочинів в діях голови РДА? О це так житуха. Кругова порука? Активісти К-Бузького району не одноразово  звертались до голови РДА. Не чує і не бачить, Кирилич проблем в районі. Що їх немає? Ось вона Конституція від Кирилича.

Громада вже давно хоче попросити того пана, який двома руками, ногами тримається за крісло.  Активісти вважають, що настав час оголосити недовіру голові РДА та відкликати депутата облради Кирилича В.І. Вже зібрані перші підписи про відкликання. Мудра громадо К-Бузького району долучайтесь … По Желдецькій сільраді, мною було отримано відомості про підкуп виборців. Голос за кандидата  Кирилича міг би вартувати 100 грн? Це мало чи багато? Комусь не доплатили напевно?  Новий керівник району повинен не тільки зробити наше життя кращим,а ще як мінімум внятно  пояснити про план дій по розвитку району. Зараз ні першого ні другого не має. На жаль. Громадо все в твоїх руках.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник