Увійти


Небезпечна прокуратура 2 або «Конституційний безлад в К-Бузькому районі»

  • Автор: Віктор Палас

прокуратурач.2  «Службове недбальство прокурорів»

Я приїхав в К-Бузький відділ Радехівської місцевої прокуратури Львівської області, для ознайомлення з матеріалами  справ за моїми заявами, які дана прокуратура витребувала з архіву К-Бузького ВП ГУ НП  у Львівській області. Чому та для чого були витребувані матеріали, ніхто мені не повідомив. Це мене насторожило. Оскільки матеріалів  було витребувано вісімнадцять одиниць, я вибрав день, щоб було більше часу для ознайомлення і завітав в прокуратуру. Що з цього вийшло прошу подивитись на відео.

 Хочу зауважити ,що ні в цей, ні в інший день, через відсутність працівників прокуратури з запитуваними мною документами, я не ознайомився. Мені не надали можливості ознайомитись з матеріалами справ, чим було грубо було порушено мої конституційні та процесуальні  права. Але, що до того прокурорам. Вони не понесли покарання за службове недбальство перший раз. Не понесуть і другий раз. По крайній мірі вони так думають. А можливо вони собі думають  таке? Що  нам зроблять наші начальники? Хіба вони, не примушують нас гроші збирати і їм носити? Вони не посміють  на нас  «повішати» службову недбалість.

Чого, навчилися прокурори від представників Генеральної прокуратури України?

Всі  добре памятають  репортаж з прокуратури К-Бузького відділу  Радехівської місцевої прокуратури,  зроблений моїм колегою Жуковим О.С. Давайте пригадаємо, як це було:  відео внизу


А тепер давайте перевіримо, що змінилось з того часу. Окрім того, наш репортаж з прокуратури був зроблений на наступний день після того, як прокурори К-Бузького відділу  Радехівської місцевої прокуратури побували в прокуратурі Львівської області  на нараді. На даній нараді  були присутні представники Генеральної прокуратури України. Що радили радники юстиції, Квятковський та радники добродія Луценка, прокурорам нижчого рівня? Як прокурори нижчого рівня, вміють засвоювати отриманий навчально-методичний  матеріал ? Як  прокурори виконують свої службові обовязки?  Куди «послали»  прокурори К-Бузького відділу  Радехівської місцевої прокуратури Львівської області,  прокурора Львівської області та Генерального Прокурора України?  Все це на  коротенькому, але інформативному та пізнавальному відео:

 Що ж тоді, шановна громадо! Гайда до прокуратури К-Бузького відділу  Радехівської місцевої прокуратури Львівської області. Там як був «безлад» так і залишився. Там можна вибрати собі кримінальні справи до смаку?  Можливо хтось  з вас захоче собі шашличків в кабінеті прокурорів засмажити? Може хтось туалет не може знайти? Там напевно можна і по «маленькому» і по» величенькому»? Вільні місця та вільний доступ дозволяють ? А можливо це, прокуратура так зблизилась з людьми? Все для людей? Тріндець  якийсь. А, що буде далі?

То, про таке, дотримання Конституції та Законів на території К-Бузького району, ви постійно наголошуєте шановний  голово К-Бузького РДА, Львівської області, добродію  Кириличу? Це такий Ваш внесок? Те що, я не виставив на публічний показ, доказу святкування іменин  та розпивання різних напоїв суддями К-Бузького  районного суду 10.03.2017 на вашу радість, до даного часу, ще не означає, що його ніхто чи ніколи, не побачить . Впевнений в одному, ваша особиста радість з цього приводу не буде довготривалою. А тим особам, які були присутні при вищевказаному святкуванні, а згодом втратили  нюх, зір і пам'ять  та можливо совість,  активісти громадських організацій, допоможуть це все  повернути. Нехай тільки розпочнеться спеціальне розслідування. Громада району буде знати і бачити всіх своїх героїв. Громадське розслідування триває…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник