Увійти


Для чого голова РДА та начальник поліції зустрічались з місцевим « криміналітетом»?

  • Автор: Віктор Палас

На воре кроссовки горят09.04.2017 року, на сайті К-Бузької РДА,  зовсім випадково я  натрапив на інформацію  по Желдецькій сільраді, К-Бузького району, Львівської області. А  саме, про те, що  07.04.2017 року до нас в село приїхав, сам голова К-Бузького РДА Кирилич. Можливо не зовсім сам? Сам він не їздить. А от у супроводі з пані Височанською та начальником Поліції району Підлужним. Невже у даному складі, безпечніше? Чи просто легше «соображати» на троїх …? Чесно кажучи нічого цікавого чи нового, в даній статті я не отримав. Хоча, знову з’ясував сам для себе, « ху» із «ху»? А зараз детально:

Від прочитаного першого ж абзацу даної статті, та серйозності намірів Кирилича мені,  стало погано. Я ледь, не знепритомнів від того, що прочитав. Холодний  піт, прокотився градом по моєму лиці, від однієї  тільки думки, що  це, пробачте кінець. Кінець всім проблемам в Желдеці, Високофедорівці та В-Жовтанецькій ?  «З метою вирішення актуальних проблем» - зі свистом «залетіла» мені  в ліве вухо, прочитана з даної статті фраза, яка запам’ятається мені на все життя. Це- гасло? На цьому ж вусі я одразу відчув тягар. Це була уявна «локшина», яка звисала з мого вуха.

Зустріч чи «стрєлка»? Говорили чи «базарили» Кирилич та Підлужний?

Цікаво під яким, другим гаслом приїхали «районні місіонери» до Желдецької сільради? Напевно «розділяй і владарюй». Чому? Напевно, судячи з другого речення статті. Хіба, що гіпотетично  припустивши, що  пані Чорній  та пан Кирилич, є «невігласами»? Желдецька сільська рада складається  не тільки з трьох описаних вище сіл. В нас, ще є такі села, як Сокіл, Верени, Мазярка, Красічин.

Соромно напевно мало би бути сільському голові та голові РДА, не знати географії району та сільради? Ну можливо, не знати математики  і не знати географії це нормально? Не знати елементарних речей? Як і кого тоді, представляє сільський голова – три села  чи сім сіл? Невже до нас «Дах» приїхав, подумали громадяни сільради по приїзду високопосадовців? Зрозумівши це, мене охопив жах. Волосся на голові  «встало диба». Після чого  я сам собі задав запитання. Як, так? Зараз шановні читачі і у Вас «волосся стане диба».

Кирилич та Чорній знаються вже давно. На вибори йшли «разом». Свій, до свого по своє? Як гарно перед виборами вони обіцяли… Кирилич - вуличне освітлення по селах,… я обіцяю… і я обіцяю підтримувала Чорній. Де воно вуличне освітлення на В-Жовтанецькій, Високофедорівці, Мазярці, Соколі, Веренах, Красічині? Обранці навіть не можуть забезпечити заміну ламп вуличного освітлення, зробленого попереднім сільським головою. Ось тут, я зрозумів, що моє праве  вухо теж  набрало «локшини», яка впевнено звисає по сьогодні після передвиборної агітації даного» дуету».

Що, ж шановна громадо, нас в черговий раз  на…ли? Дякуємо,  вам пане Кириличу та пані Чорній. Законні права та інтереси громади, вами в черговий раз були проігноровані, так як і конституційні? З даного контингенту присутніх, або інших осіб, могла б прозвучати доречна фраза. «Громадяни начальнички, за «базар» відповідатимете»? Тут проглядається така собі, неабияка солідарність цих двох осіб? Тільки,  но активісти ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло недовіри» заговорили про підозру у підкупі виборців, відкликання депутата  Львівської обласної ради  Кирилича ,той тут як тут в Желдеці? »? Можливо села Сокіл, Верени, Мазярка, Красічин, в одному статусі, щось і отримали …? А  ті, що другі, в іншому статусі – ні? Можливо зараз і тим що недодали, додадуть?  Поступило повідомлення про розкрадання лісу на території сільради,  до ЄРДР повідомлення не потрапило, ліс крадуть, зачинена «Левада», тракторів немає, поліція не бачила? Десь так звучить розпочате і напевно закрите  і списане в архів розслідування? А тут як тут і Підлужний в селі. Кепські справи напевно у когось? Видно почала  на комусь «шапка горіти?

Невже, Кирилич та Підлужний зустрічались з місцевим «криміналітетом»? 

Ви тільки но подивіться на фото, з ким зустрічається Кирилич в сільраді. Желдецька сільська рада приблизно 1680 осіб. Хто тут є з Волі-Жовтанецької ? Хто тут є з Високофедорівки?  Для чого так нагло брехати? Може це звичка, така. Не говорити правду? А зустріч проходить з декількома особами ? Що керівники, докерувались? Своїх виборців боїтесь? Не ховайтесь від них по кабінетах. Йдіть в село, по хатах. Прийде час ми вас і в кабінеті,  «побачимо»…  

Голова Камянка Бузької РДА проводить зустрічі з громадами району

На фото, представники активу сіл - 3 особи? До тих наразі питань немає. Решта 5 осіб? На тих п’ять осіб, є сукупно, приблизно 6 досудових кримінальних проваджень. Що це, Кирилич та Підлужний приїхали на зустріч з «місцевим криміналітетом»? Що спільного в районного керівника з цими особами? На всіх зустрічах, круглих столах  голова РДА повідомляє, що на сільських голів ніякого впливу.  Розкрадання державного та майна територіальної громади  на території Желдецької сільради належним чином не розслідуються. Причетні до кримінальних проваджень  особи заметушились і виказують себе через, приховування злочину (зникають камери спостереження, виникають протиправні підозри, допити…) ніби, ніхто фото не зміг зробити? Примітив, тай годі.

Голова Камянка Бузької РДА проводить зустрічі з громадами району1

Психологія злочинця передбачувана. Громадське розслідування триває. Якщо поліція не знайде злочинців,  то громадські активісти доведуть , що з Жовківського лісництва через  Желдець, ліс  їде на  пилораму,  до особи, у якої кум працює в поліції К-Бузького району. Та це, ще не все. Ноги ростуть дальше… Напевно скоро настане час, створити громадську поліцію, у зв’язку з  бездіяльністю цієї. А хтось  з поліції, напевно, піде до «буцигарні»?

Районні «місіонери» зрозуміли, що два роки говорять про ті самі проблеми, які на сьогодні не вирішені. Бездіяльність та безлад у стратегічних планах ? Навіщо нам такі керівники?

Останнім цвяхом на похоронах боротьби з корупцією  в «гріб світлого майбутнього Желдецької громади» наших сіл, стало останнє речення статті.  А саме, Кирилич в котре підтвердив, що не знає всіх проблем Желдецької сільради.  Ті, що є, запропонував  вирішувати спільними зусиллями. Як це спільними? А можливо так. У Вас є проблема? Розкажіть її сусіду, куму, свату, брату, сестрі і вони стануть, спільні? Ось так, спільно їх і треба вирішувати?

   Вкрай цікавою та неоднозначною є ситуація,  яка склалась у Желдецькій сільській раді. Приблизно шість, а можливо вже і більше  кримінальних досудових провадженнь на працівників апарату управління та голову сільради. Де ще в Україні, продовжують безкарно працювати особи, проти яких порушено кримінальні провадження? Так лояльно, голова РДА та начальник поліції  відноситься до порушників закону? Покривають чи заохочують? Може, після цієї зустрічі в сільраді хтось грамоту отримає за високі досягнення? Я вже не кажу про те, що ті далі надають один одному премії, «деребанячи» місцевий бюджет.

Про що це може свідчити:?  Про, що  домовляються  керівники найвищої ланки влади К-Бузького району з  особами які підозрюються у скоєнні низки посадових злочинів?  Про закриття кримінальних проваджень? Про  нові схеми розкрадання лісу ,земельних ресурсів, бюджетних коштів або щось інше позитивне і корисне для людей? Але у цьому випадку ці зміни повинні бути видимі, а люди мали б їх відчувати. Ні одного ні другого не видно, на жаль .

                        Від кожного з нас залежить якою насправді буде наша Україна

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник