Увійти


«Бережанська (пізанська) падаюча туалетна вежа».

Бережанська пізанська падаюча туалетна вежа20.04.2017 «журналістський десант» ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» прибув в мальовниче місто Бережани, Тернопільської області. Саме місто відносно акуратне та відносно чисте, спокійне та мальовниче. Повернемося до суті справи. Мета нашого приїзду - з’ясування наступних обставин:

 

 

 

  1. не визнання будівлі (прибудови) по вул.Чорновола 15, м.Бережани,Тернопільської області, аварійною.
  2. вчинення бездіяльності та перешкод, щодо виконання рішення суду про проведення ремонту в квартирі по вул.Чорновола 15, м.Бережани, Тернопільської області.
  3. визначення кола службових осіб, які вчиняють, бездіяльність, перешкоди, щодо не виконання рішення суду про проведення ремонту в квартирі по вул.Чорновола 15, м.Бережани,Тернопільської області.
  4. визначення кола службових осіб, органів влади та їх структурних підрозділів, окремих та відокремлених ,самостійних, незалежних та інших одиниць та їх керівників яким, у будь який спосіб стало відомо про вчинення бездіяльності та перешкод, щодо виконання рішення суду про проведення ремонту в квартирі по вул.Чорновола 15, м.Бережани, Тернопільської області.
  5. вчинення певних дій, (подання повідомлень про вчинення кримінальних та інших правопорушень), щодо притягнення винних посадових/ службових осіб до передбаченої законодавством відповідальності (адміністративної чи кримінальної).

Перелік вищевказаних питань, не є вичерпний, та за певною ініціативою, може бути уточнений. Наприклад:

Хто глумиться над правами дітей та людей в Бережанах? У чому винувата Масна О.В.? Хто, ще бажає так жити? Піти в туалет і не повернутись? Коли і на кого впаде «туалетна вежа» Відео внизу:

Конструктивні розмови, і що буде далі?

З даного приводу ми поспілкувались з керівником санепідемслужби м.Бережани, добродійкою Наталею, дільничим інспектором та керівником Бережанського ВП ГУ НП у Тернопільській області Хоманом та Панашій, Головою та юрисконсультом міськради добродієм Музичкою та добродійкою Іриною, керівником Бережанського відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області Калакурою. Практично з усіма співрозмовниками у нас пройшов конструктивний діалог.

Відбувся обмін та уточнення існуючої у сторін інформації, щодо максимального сприяння вирішення даної проблеми, а саме, щодо виконання рішення суду про проведення ремонту в квартирі по вул.Чорновола 15, м.Бережани, Тернопільської області та відселення осіб у інше житло з належними для проживання умовами.

Слід зауважити, що жодна зі сторін не намагалась якимось чином звинуватити та покласти відповідальність на виконання вищевказаного судового рішення на одні плечі. Ми порозумілися, що вихід з проблемного питання не можливий без спільних взаємоузгоджених дій усіх передбачених законодавством сторін, щиро направлених на розв’язання даної непростої ситуації.

З цього приводу, правознавцями» ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» Масній О.В. було надано ряд рекомендацій, щодо застосування законних прав та можливостей передбачених чинним законодавством та Конституцією України. Дані рекомендації будуть реалізовані невідкладно, на засадах взаємоповаги до тих, кому будуть направлені звернення (запити, заяви, повідомлення…)

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708041

Лічильник