Увійти


Хто Ви суддя Бакай, «рабиня грошей та брехні» чи доброчесний суддя ?

  • Автор: Віктор Палас

рабиня грошейВже не вперше я, та мій колега Жуков О.С. висвітлюємо  діяльність самих найкращих, самих професійних працівників рідного та дорогого нам Кам’янка-Бузького районного суду. Майже кожен з них  «проффесіонал», «знаввець» суддівської справи. Родовід деяких працівників, сягає сивої козацької давнини. Однак в міру певних життєвих обставин та непереборної сили  цей родовід  був обірваний.

         Працівники даного суду мають високий авторитет серед своїх колег в Львівській області та в державі. Дані працівники неодноразово були «відзначенні» високими оцінками з боку представників влади. Неабияку високу думку про працівників суду мають представники та колишні працівники медичних професій району. Певні представники даного напрямку, так пристрасно висловлюються про вищевказаних осіб, що непомітно входять в стан «нірвани». Однак ввійшовши в такий стан, залишились там по сьогодні. Вивести з цього стану не представляється можливим, таку кваліфікацію дали громадяни Кам’янка -Бузького району.

       До речі, громада теж високо оцінила рівень та здатність суддів Кам’янка -Бузького районного суду, Львівської області, щодо виконання своїх службових обовязків, а саме суддями  Бакай та Самсіним і оголосила їм  «певну, степінь  довіри». Таку ж саму степінь довіри отримав добродій Підлужний (начальник Кам’янка -Бузького Відділення Поліції Головного Управління Національної Поліції  у Львівській області та  його підлеглий - Нестерук. Тому їхнє керівництво в захваті від такої високої громадської оцінки. Для цих представників влади думка громади – є основною. Тому вони її дотримуються та виконують. Ай молодці! Гордість району! Врахували думку громади району. А саме головне виконали її на всі 100%. Це ж тільки саме останнє бидло або хамло неосвідчене, може  не послухатись  своєї громади, поширюючи корупційні схеми. Однак, це аж ніяк не стосується наших вищевказаних героїв.  Слава Підлужному та Нестеруку. З  такими начальниками та їх боротьбою зі злочинністю до ЄРДР не буде внесено  жодного повідомлення, через відсутність  кримінальних правопорушень в районі. Зі слів громадян вони вже відчули, як  та куди зникає злочинність в районі. Титанічними зусиллями даних осіб, кримінал, як соціальне явище, зникне взагалі. Де ще в Україні можна побачити такі високі  показники. Показники по ЄРДР  будуть нульові, о це є вищий пілотаж.

 Звичайно неабияка заслуга в цьому і голови РДА. Зразу видно, керівник на своєму місці. Жорсткий, вимогливий, сказав - зробив… Про його риторику та ораторські здібності по району ходять легенди. Такого  високого рівня керівника наш район не бачив вже давно. І не побачить найближчим сторіччям. Слава, добродію Кириличу ! Чого тільки вартують його справи. В кожному селі району його згадують. І то згадують, добре!

   І от під пильним оком вищезгаданих представників влади, на фоні стрімкого росту економіки району, зростання добробуту громадян, дотримання Конституції та Законів України на теренах К-Бузького району з’являється одна особа? Виключно одна на весь район? Чи це вже не вперше поставлено під сумнів  високі досягнення органів влади та їх  високий рівень професіоналізму? Невже певні громадяни  намагаються донести правду  про окремих суддів Кам’янка -Бузького районного суду. Громадяни  подають відомості про реальну систему правосуддя та взагалі про осіб, які ніби то причетні до певних кримінальних злочинів? Ми всі знаємо, що судді К-Бузького районного суду є найчеснішими суддями у світі. Ми щиро, сумуємо коли з невідомих, безпідставних ,субєктивних причин, наших суддів не призначають на вищі посади в Апеляційні суди. Ви собі уявіть суддя Бакай в Апеляційному суді Львівської області? Хто посміє цьому перешкодити? Невже є  хтось, хто сміє сумнівається в доброчесності судді Бакай? Це напевно виключно одна, ну можливо дві, ну нехай вже три,  на весь світ людини?

Давайте подивимось, хто не боїться говорити правду,  на відео:       

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник