Увійти


Як агрофірма «Ротен» за підтримки «бе…», «пе…», «пе…», Желдецьку громаду на…ла?

  • Автор: Віктор Палас

Як агрофірма Ротен за підтримкиОльга Богданівна, Ігор, Іван, Михайло, Євген… це не вичерпний список осіб, які зі слів голови Желдецької сільради, Кам’янка-Бузького р-ну, Львівської області, діючої на той час, а саме Чорній Ольги Ярославівни представляли агрофірму «Ротен». Дане підприємство вживає на території нашої сільради приблизно до 700 га земельної площі.

Однак, як сплачує дане підприємство за використання землі? Кому і за що? Що, з невитребуваними паями? Хто на цьому наживається? Чи отримує гроші та чи причетний до цього голова К-Бузької РДА Кирилич та голова К-Бузької райради Келеберда? Чим поєднані вищезгадані особи? Можливо вони поєднані «бе…», «пе…», «пе…»?

Чи має свій інтерес у цьому начальник К-Бузької поліції Підлужний та Нестерук, прокурор Радехівської місцевої прокуратури Ватраль та Головка? А може добро на цю «вакханалію» дав сам губернатор Сенютка? Він особисто знає про речі які відбуваються в Желдецькій сільраді? Хіба я його не повідомляв? Громада Желдецької сільради, має гіркий досвід співпраці з представниками підприємства «Ротен». Оскільки використання договорів оренди з агрофірмою не у всіх випадках є обовязковим, (така статистика по Желдецькій сільраді, К-Бузького району, Львівської області). Тому представники «Ротену» можливо використовують «звичаєве право» для укладення певного роду угод з особами, які мають у власності земельні частки (паї).

А деколи, напевно не використовують нічого. Хоча, був зафіксований невідомий правознавству спосіб - «ля-ля-ля»? Отаке, «ля-ля-ля», можливо, було «повішане на вуха» не одному громадянину Желдецької сільської ради, замість укладання стандартного договору оренди землі?
Допомогу у здійсненні даного способу заключення договорів надавала ще одна особа з працівників апарату сільради? Люди слухали землевпорядника Желдецької сільради Рожіцьку Ольгу Іванівну, а саме, як треба оформляти договори оренди з вищевказаним підприємством. Рік після надання таких консультацій, пройшов. Договорів оренди в осіб, у яких «Ротен» використовує земельні площі по сьогодні не укладено. За це, та інше, майже кожен мешканець нашої сільради, бажає нашому землевпоряднику міцного здоровя та «великого такого добра». Людське добро повертається. Це знають всі. Повернулось воно і до нашого землевпорядника… Але кожному своє. Напевно мало пані Рожіцькій, «щастя». Ольга Іванівна Рожіцька напевно вже скоро, отримає другу партію «щастя», так пообіцяв їй особисто наш земляк Марець Іван і показав місце де буде знаходитись це «щастя». Іван, теж бажає міцного здоровя нашому землевпоряднику… і приєднується до багаточисленних побажань громади.
Особисто при мені в один день пять осіб, приходило побажати міцного здоровя та щастя землевпоряднику Рожіцькій Ользі Іванівні в сільраду. Я не кожного дня в сільраді, але знаю, що такі «побажальники» здоровя, в цей день, в цей місяць та рік, не закінчились. Можливо, це мішок хтось з «побажальниками» розвязав?

Повернемось до винахідливості агрофірми «Ротен», яка залишилась на висоті. А саме, в присутності депутатів Желдецької сільради, представником даної агрофірми було наголошено на праві громади на грошову допомогу від «Ротену» . Це сума 25 000-30 000 тис. грн.? Однак за ініціативою сільського голови, ця сума перетворилась з безготівки, яка мала поступити на рахунок сільради, у готівку яка має піти по руках. Я особисто, як голова бюджетної комісії хотів наповнення бюджету села. А сільський голова хоче наповнення ширини своєї кишені? Чому готівка? Бо без документів –легше вкрасти? Немає походження готівки -немає обліку готівки, ось що треба?

Згодом я довідався, що у вівторок 30.05.2017 в кабінеті сільського голови, Желдецької сільради, Кам’янка -Бузького району, Львівської області, двома представниками від «Козаків Ротенських» було роздано, працівникам сільради готівку у сумі 16 000 гривень? Ну нічого. Я не жадний, нехай собі мають? Хіба я можу заборонити комусь, давати гроші за щось? Але, де ще 14 000 тис. грн.? Кому вони пішли? Невже прокуратурі та поліціції, про що ймовірно знає «бе…», «пе…», «пе…», а можливо й навпаки?

Однак, до відповідності до Закону, я змушений повідомляти про злочини у поліцію району, що я і зробив…

Керівник Кам’янка -Бузької поліції у відпустці і тому не буде розбиратись, він же у відпустці? Черговий поліції Кіт взагалі не знав, що має з цим повідомленням робити. Він же, на його думку на телефоні сидить в поліції, щоб на «дурні» дзвінки відповідати? Від таких дзвінків він можливо і сам став трохи того… як його…? Черговий Кіт в той день напевно був дуже «змучений»? Маючи вищу юридичну освіту, він не зумів переконати, не знаючого законодавства громадянина, для чого і чому він змушений відповідати на телефонні дзвінки 102? Йому ця робота не подобається і не потрібна? Але ж мені, це не потрібно знати. А може, це в.о начальника К-Бузького ВП Нестерук , навчив Кота так себе вести на робочому місці?
Коли я переконався, (десь, після 10 хвилин розмови), що з працівниками поліції К-Бузького району, я загублю більше часу, пояснюючи йому, що сталось, так як той не міг второпати, що таке інструкція для працівників поліції (МВС, Наказ "Про затвердження Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події" від 06.11.2015 N 1377). А, ще більше часу можливо, піде для того щоб вищевказаний черговий, Кіт зібрався з силами і щось «вродив» до журналу єдиного обліку заяв, повідомлень… ?

Проаналізувавши ситуацію я зателефонував у Львів на лінію поліції- 102. На диво з прийняттям такої ж інформації, у Львівського працівника поліції, жодних проблем не виникло. Тож, я дозволив собі зробити висновок, що, я ще не цілковитий дурень? Однак чому, у цьому, мене переконував черговий К-Бузького ВП Кіт? Ну можливо з нас двох хтось і є дурнем? Не буду заперечувати. Не знаю для чого та яким боком тут має бути вислів, але відчуваю серцем, що він тут має бути і саме такий : «Кіт не знав, що на пиріг треба тісто, а не сніг»? А звідки ж він мав це знати? Він же кіт…? А чи розуміють особи з «бе…», «пе…», «пе…», що відбувається на території Желдецької сільради К-Бузького району, Львівської області? Гадаю, що не тільки розуміють, а і віддають певні вказівки.

Ну вітаю! Сільський голова вже наслухалась таких вказівок. Громада (більше 200 осіб) та 13 депутатів з 13 присутніх, 31.05.2017року,на позачерговій сесії Желдецької сільради ,К-Бузького району, Львівської області оголосили сільському голові Чорній О.Я. НЕдовіру та припинили її повноваження як сільського голови. «Арівідерчі Олю»! Ти католицьку громаду з православною хотіла посварити? Для чого? Щоб люди сварились, а ти тихенько крала? Так тебе навчили наставники в районі Кирилич, Келеберда та в області- Синютка? Чому ти постійно згадуєш, їх? А зараз з їхньої подачі, вони твої злочини будуть закривати? Ми і до них доберемось. На все свій час.

А тепер роз’яснюю, котам ( кіт каже-мяу), козлам ( козел каже-«бе…», «пе…», «пе…») та іншим …- людський Закон, я так розумію не для Вас писаний?

Ви можете його не боятись. Але є, ще Закон Божий. Він є. Він самий справедливий. Я особисто в це вірю.

«І кожному буде по вірі його».

У, що ж вірите Ви наставники органів місцевого самоврядування районові та області? На що намовляєте сільських голів? На міжконфесійну ворожнечу? Благословляєте на безлад та корупцію? Чи не бачите, що робиться на території району та області?

Зарплату та премії не соромно брати? Взяв зарплату? Пройшов місяць знову взяв. Це ж держава дає а не люди. А давайте уявімо картину. Громада спитає, за що, ви отримуєте зарплату та премії. З’явиться колективне звернення до поліції за ст.367 Кримінального Кодексу України відносно Кирилича чи Синютки? Келеберди чи Ганущина? Яке звісно враховуючи адміністративний ресурс не буде внесено до ЄРДР (як злочин) у Львівській області? А можливо, буде внесено в іншій місцевості не у Львівської області? Кому ви служите очільники шановні? Чому не зупините безлад? Може в каламутній воді легше рибку ловити? Шановні «рибаки» нагадую, зараз нерест, і рибку не можна ловити за це є відповідальність. Будете ловити – будете відповідати!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653786

Лічильник