Увійти


Був чи не був «Шабаш» в К-Бузькому суді, Львівської області?

  • Автор: Віктор Палас

Вже який місяць поспіль, в К-Бузькому районі, Львівської області «ковбаситься» тема про події зафіксовані мною 10.03.2017 року в К-Бузькому районному суді, Львівської області. А саме, майже випадково я потрапив на ймовірне, святкування іменин судді К-Бузького районного суду Котормуса. Зафіксований мною матеріал, в тому вигляді, який хотіла би побачити багаточисленна аудиторія громадян та високопоставлених чиновників різного рівня К-Бузького району, я не подаю. Я навіть припускаю, що у читачів та учасників вищевказаного «дійства» в певний момент з’явиться думка, що я блефую. Ну, то й добре. Так мені і треба. А чому, я не подаю цього дивовижного, довгоочікуваного матеріалу? А, що коли я комусь сказав, що мені не вийшло фото, то я що брехло? Чи має право на життя думка про послідовність певної стратегії висвітлення подій та фактів? А тепер до банального, яке теж має право на життя:

Можливо я не маю жодного підтвердження цим подіям, а тільки «надуваю щоки»?

Можливо в момент запису хтось закрив екран записуючого пристрою тілом?

А чи могла, вийти з ладу зарядна батарея реєструючого пристрою?

Чи банально, на запису чи то фото нічого не видно?

Хм. Чия, тоді рука, у залі судових засідань потягнулася, щоб забрати зі стола певного роду величеньку «бутилочку» звеселяючого напою, в робочий час?

Можливо моя фраза : «тут же ж повинна слухатись кримінальна справа» - мені приснилась?
Можливо заставши суддю Котормуса за столом в певний момент, в мантії та відповідним нагрудним знаком тримаючи в руках Кримінально- Процесуальний Кодекс я не розібрався в ситуації та безпідставно помилився уявивши собі, що він стоїть з іншим предметом, який не має жодного відношення до судового розгляду?

Можливо в самому поважному місці за столом, «бурячкового» кольору, «засідав» не той голова суду, якого я знаю, сидячи спиною до клітки тимчасового тримання ?

Можливо на столі у залі судових засідань №2, не було салатику з варених яєчок? Можливо навіть, я не знаю, як шкарлупочки з цих яєчок, опинились в кліткці для тимчасового тримання та на столі за яким перебуває суддя під час здійснення судочинства. Я розумію, що зараз напевно «влетить» тому, хто в цей день був призначений за салатик з варених курячих яєчок та «притарабанив» їх в суд. Я знаю, що влетить тій особі яка відповідала за кінцеве винесення «бутилочок» з веселенькими напитками з будівлі суду. Що поробиш, людський фактор.

Людина деколи хоче зробити як краще, і ми всі знаємо, що з цього виходить. Цей день для даного вислову не був винятком. Людина навіть не хотячи, розповідає про кількість так званих «кримінальних пятничних судових засідань». Я християнин, крім того грішний. Визнаю це, та каюсь. У кожного є свої гріхи. Як християнин, не маю права засуджувати учасників даного дійства. Знаю, що не кожен був там зі своєї волі. Як людина, прошу вибачення у всіх працівників суду та у самого іменинника, за те що зіпсував 10.03.2017 свято, позбавивши учасників гарного настрою та безтурботного закінчення трудового тижня. Разом з тим, знову ж пробачте, але враховуючи особливі заслуги суддів вищевказаного суду Бакай та Самсіна, перед системою судочинства, не можу пообіцяти їм безтурботного суддівського майбутного. Журналістські розслідування тривають. Шановні судді « Ми Вас дуже … любимо»! А згодом у наступному описі те, чого не очікували судді, та те, на що дивився та не побачив прокурор Ватраль.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 223 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709657

Лічильник