Увійти


Желдецька сільська рада – революція розуму.

  • Автор: Віктор Палас

Желдецька сільська рада революція розуму31.05.2017 рік -історичний момент в житті громади Желдецької сільської ради,К-Бузького району, Львівської області. Цей момент на мою думку  є не тільки історичний, не тільки показовий для вищевказаної громади. Сам по собі цей факт являється історично-показовий , історично-попереджувальний … Що ж сталося в житті цієї громади, щоб так пафосно описувати цей момент.

 

Перед тим за попередньо оформленою ініціативою депутатів за підтримки величезної кількості громади було повідомлено голову Желдецької сільради про намір, оголосити їй недовіру та достроково припинити її повноваження як голови сільради. З цього приводу ініціаторами був розроблений проект рішення та поданий до сільради з проханням провести позачергову сесію з даного приводу на 31.05.2017 року.


Однак ігноруючи дану ініціативу, сільський голова всіляко уникала виконання законних вимог депутатів. Її дії проводились в супереч законодавству України. Ці дії, як завжди були вчинені за підтримки певних осіб з району та області, які скоріш за все в судовому порядку будуть встановлені. Мало того сільський голова в черговий раз проігнорувала законні вимоги своїх виборців, своєї громади яка висловилась в підтримку ініціативи депутатів, щодо оголошення недовіри та дострокового припинення повноважень.

Однак час не зупинився. 31 травня 2017 року, як би того не хотіла голова Желдецької сільської ради настало. 15-ОО, 13 депутатів з 14 зібралось в сесійній залі с.Сокіл по місцю розташування сільської ради. Хто ж не прийшов? Не прийшла секретар сільрадм Валько М.П. та сама голова сільради.

Чому?

Ініціативна група депутатів під відеофіксування встановила, що на той час діюча сільський голова та секретар ради перебуваючи в приміщенні сільради відмовились приймати участь у хх позачерговій сесії сьомого скликання Желдецької сільської ради. Вважаючи, що виключно голова сільради має право скликати сесію ради вона мала рацію, а в частині якщо сільський голова відмовиться від проведення сесії і без її (величності? Та секретаря) ніхто не посміє провести сесію, то тут пані глибоко помилялись. Все це є відображено в чинному законодавстві. Невже так як і з математикою підвели здібності з читання. Освіту звісно не купиш, однак бажання бути обізнаним з певних питань, зокрема правових, можна знайти у відповідній літературі.

Це звісно коли є таке бажання.

От у деяких депутатів таке бажання є та воно постійно реалізується і дана ситуація тому приклад.
Депутати діють у відповідності до законодавства України. Такий випадок(відмова голови та секретаря проводити сесію ради) передбачений чинним законодавством. Ознайомившись з нормами законодавства, депутати застосували його.

Пройшовши всю процедуру передбачену законами і нормативно-правовими актами, провівши таємне голосування яке виявило, що 100% присутніх депутатів в сесійній залі висловилось «ЗА» оголошення недовіри та дострокове припинення повноважень голови Желдецької сільської ради Чорній О.Я., хх позачергова сесія Желдецької сільради була оголошена закритою. Пролунав гімн України у виконанні присутніх депутатів, після чого дане рішення було зареєстроване у відповідному журналі секретарем сільради Валько М.П. (рішення було написане від руки, оскільки сільський голова заборонила користуватись компютером, згодом 08.06.2017 таке рішення було подано надруковане).
Розуміємо, що у «екс» голови сільради є право на оскарження даного рішення в установленому порядку до суду. Забігаючи наперед передбачаємо, що так воно і буде. Однак, депутати Желдецької сільради готові відстоювати свою думку на всіх стадіях судового розгляду. Вони готові прийняти стільки рішень ради, щодо оголошення недовіри та дострокового припинення повноважень, скільки буде потрібно для того, щоб вже більше ніколи не бачити «горе» керівника біля «руля» органу місцевого самоврядування?

Недавно працівники сільської ради, нагадували Ользі Ярославівні, що можливо її з сільради будуть виганяти так само палками, як виганяли її батьки пана Кашубу.

Депутати та громада Желдецької сільради показала, коли треба, вона вміє мудро прийняти вірне рішення за яке їм ніколи не буде соромно. Ось це рішення:

Рішення сесії сільради

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
641034

Лічильник