Увійти


Косило, «косить»?

  • Автор: Віктор Палас

косило коситьм. Долина,  Долинський районний  суд, 15.06.17, 14-00.  Головуючий  суддя по справі Лицур Іван Миколайович, за участі прокурора Попадинець Оксани Василівни та адвоката потерпілого Ільницького Ярослава Івановича та самого потерпілого  по обвинуваченням Косила В. у скоєнні злочину передбаченого  ч.1 ст 122 Кримінального Кодексу України.

Головуючий зачитав заяву від 14.06.17,обвинуваченого Косило Віталія про те що, він захворів і представить необхідні медичні документи у наступне судове засідання. У відповідності до норм процесуального права суд не вправі проводити розгляд без участі обвинуваченого. Окрім того, адвокат обвинуваченого Косила В., Івашків В.М. зігнорував вимогами Закону і не прибув на судове засідання проголошене на сьогодні, не повідомивши про причини неявки, суду та сторонам провадження. Адвокат знає, що робить? Знає? Що нарадив обвинуваченому пан Івашків? Невже захворіти і померти ? А  може достатньо захворіти?  З якого б то числа. Щоб не було підозріло,  хворій хлопче з 14.06.17, тобто за день до судового розгляду? Окей?  Хлопець, радий старатись?

Після судового засідання десь 15.06.2017 о 14:40 ми, представники ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» вирушили до с.Гошів, щоб перевірити чи не потрібна допомога в лікуванні обвинуваченого Косила В., який захворів? Я та мій колега Жуков за допомогою двох осіб, приїхали до батьків вищевказаного пана. Від розмови, під відеозапис батьки Косила В. відмовились. Однак при запитанні- де син? На що, захворів, посміхнулись і підтвердили, що простудився (не знали яку довідку від лікаря привезе?) Ми ввічливо подякували і пішли. Однак батьки Косила сіли на легкове авто та тихенько попрямували за нами.

«Біда за бідов, купив коня і то з …ов»

Ось так подумали собі батьки коли побачили, що їх хворий синок «рисачив» на машині по селу. А хіба хворому можна сідати за кермо автомобіля? Ми рухались у напрямку від будинку Косило до Болехова. На зустріч нам, жваво рухалось авто з іноземними номерами, яке  ледве не створило аварійної ситуації. Припустивши, що в машині за кермом сидить порушник…? Ми прослідували за ним. Що з цього вийшло подивіться на відео.

 Яке було наше здивування, коли ми побачили, що за кермом був обвинувачений Косило В. Чому, вирішив «закосити»  під хворого, Віталій? Адже він  гарно почувався, жартував просив, нас його не знімати - ми і не знімали. Від тряски в авто, у мене зіпсувалась відеокамера. Тому перепрошую батьків Косила, за те, що не зміг зафіксувати їхніх погроз та звинувачень у бік всіх присутніх у авто.

 Повідомляю шановних батьків, Косила,- «лякайте будь ласка кролів, курей,горобців у себе на подвірї» та на них же кричіть. З людьми поводьтесь по людськи. Ми Вам показали, як це треба робити. Розумна людина зрозуміє, що я маю на увазі. Якщо ми щось порушили зверніться до Поліції. Можливо і ми зробимо відповідні повідомлення куди треба, щодо певних подій?

           Купили коня з …ов? Це Ваші проблеми? Зробили, щось не подумавши –це теж ваші проблеми?

   Не перевалюйте зі здорової голови на хвору.

    Живіть щасливо і нехай Вам Бог допомагає!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708411

Лічильник