Увійти


«На добраніч СБУ» ?

  • Автор: Віктор Палас

Військовий спить а служба йде з бюджету кошти витікаютьч.2 "Військовий спить, а служба йде, з бюджету кошти витікають"

Можливо,так  хтось скаже, про деяких працівників правоохоронної системи (безпеки) України, які стоять на захисті певних прав та певних інтересів. Сьогодні виключно про таких.

     Час, іде. Міняються президенти, міністри, призначаються та звільняються генерали, керівники правоохоронних та інших органів держави, а чи міняються принципи роботи? О-то, так запитання? Є у мене відповідь, і на таке запитання. Однак перед тим, як відповісти прошу Вас дати свою незалежну оцінку даним подіям.

      15 травня 2017 року на гарячу лінію СБУ у Львівській області мною був зроблений дзвінок. Мене здивувало те, що особа, яка знаходилась при виконанні певних службових обов’язків, по другий бік телефону відмовилась називати своє прізвище. Тобто у мене є підстави вважати, що в СБУ у Львівській області працює Таємний агент «Череззо»? Чи то особа соромиться свого прізвища? Чи то з прізвищем батька або матері щось не так? Я не можу зрозуміти?

     Ну згодом я зробив логічне умозаключення, що це ж СБУ, і тут все Таємно. Таємний телефон довіри? Таємні повідомлення? Таємні  працівники? Таємний журнал обліку Таємних повідомлень, Таємний журнал обліку Таємних працівників, Таємний журнал обліку Таємних  операцій, Таємний журнал обліку Таємних  допитів, Таємний журнал обліку Таємних підозрюваних. В ці журнали  Таємна інформація записується Таємною ручкою, в якій знаходиться Таємне чорнило. В СБУ є Таємні кабінети, Таємні столи, Таємні  стільці, Таємні коридори та Таємні килимки. Всі таємні кабінети закриваються на Таємні замки. В приміщеннях СБУ є Таємні санвузли, Таємні труби де тече Таємна вода. Для деяких працівників  видається Таємний гігієнічний папір. Тому, що в них все Таємне. По Таємній каналізації витікає Таємне …но. Так- так, все Таємне навіть це…

Так от,  15 травня 2017 року я,  Таємно повідомив Таємного працівника СБУ у Львівській області про порушення ст.161 ККУ головою Желдецької сільради, Чорній О.Я. 1972 р.н.

 Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії

  1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, -караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
  2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -караються виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до п'яти років.
  3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

  Такі речі колись розслідував окремий підрозділ СБУ можливо №5? Куди я звернувся.

          Що ж було далі. На наступний день , до мене зателефонував незнайомий чоловік, вже не Таємний. Він повідомив мене про те, що являється працівником СБУ. Попросив вдруге, розповісти про події які мають місце  на території Желдецької сільської ради. Я йому розповів. Зміст інформації давав підстави для кваліфікації тих подій за ст.161 ККУ. Працівник СБУ спитав мене для чого голова сільради це робить? Подякував мені за пильність і повідомив, що дасть команду працівнику СБУ в К-Бузькому районі, Львівської області  опитати громаду та священників, оскільки вони були першоджерела. Крім того, по факту вимагання матеріальних цінностей, головою сільради Чорній О.Я. в якості відкупного православної  громади в користь греко-католицької громади, було зроблено повідомлення на гарячу лінію області-112 (ст.365 Кримального Кодексу України). Голова К-Бузького РДА Кирилич, почав дане питання «гасити». А де був раніше? Сам же ж на нарадах її консультував про те, що вона має робити? Вважаю, що і Кирилич  має відношення до даної історії. А історія, ще не закрита. Ми пам’ятаємо, що зовсім недавно, голова РДА та керівник Кам’янка-Бузького ВП ГУНП приїжджали в Желдецьку сільраду. Можливо розробляли план міжконфесійної ворожнечі і надавали вказівки? Це після їхнього від’їзду сільський голова розпочала діяльність по «цькуванні» однієї  релігійної громади на іншу? Так що, це для цього Кирилич  та Підлужний займають свої посади? А хто їм дає такі вказівки?

На наступний день до мене зателефонував ще один зі слів працівник СБУ. Дуже дивно, але в третє працівник СБУ попросив мене повідомити про події в нашій сільраді. Що в тому СБУ робиться? Хіба,  Таємний агент «Кентавр» не знає, які дії вчиняв  по відношенню до об’єкта «В», Таємний агент «Пегас». Після даного дзвінка в мене з’явились підозри, що і «Кентавр»  і «Пегас» не з того   «зоопарку»? Тому з даного приводу, я був змушений повідомити поліцію. А саме, про незнайомих осіб які видають себе за працівників СБУ.  Залізничний ВП м.Львова таке повідомлення прийняв. Побачимо, що вони там нарозслідують? Поліція проти СБУ? Однак на цьому все не закінчилось.

30.05.2017 року, я особисто прийшов в СБУ щоб довідатись, де матеріали перевірки? До мене вийшов Таємний працівник СБУ, Манько Валерій Валерійович. Чому ж знову Таємний? Та тому, що він по моїй справі, нічого не знав, навіть того що СБУ являється правоохоронним органом? Далеко підемо… Крим, Донбас, наступний Желдець? Я повідомляв СБУ у своїй статті «Спи СБУ, спи», «На добраніч СБУ» про  ситуацію на території  Желдецької  сільради, про це знає і найвищий орган влади у Львівській області. Знає і вчиняє бездіяльність? Чому керівник СБУ та голова ЛОДА вчиняє бездіяльність? Чи Ви шановні панове гадаєте, що тільки Ви віддаєте накази  не дивлячись на Закон? Чи Ви вважаєте, що Вас ніхто не посміє спитати? Кажу Вам, що посміє… Не помиліться з ставками. Комусь у колоду може прийти «Джокер» і поплутає Вам усю гру. Грайте та не загравайтесь.

Згодом до мене зателефонував Таємний агент «Секретар»  і повідомив, що у відповідності до наказу № 99 від 18.03.2013 року, дані таємні матеріали скеровані  у ВП м. Львова. Чому міста Львова а не в К-Бузьку? Ага, Таємні циркуляри напевно так велять?

  Таємне журналістське розслідування ВГО «Журналістів проти корупції» та ГО «Коло недовіри»   триває Далі буде…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650815

Лічильник