Увійти


Попередження Голові Львівської ОДА

 • Автор: Віктор Палас

Голові Львівської ОДА

Копія: Голові Львівської Обласної ради

Копія: Голові ВРУ

Копія: КМУ

Копія: Президенту України

депутатів місцевих рад

ВГО «Журналісти проти корупції»

ГО «Коло недовіри»

представників  громади К-Бузького району

                                                                   Попередження

 Шановні представники влади та народні обранці! Завдяки  певній кількості громадян України, ви   поки, що маєте владні повноваження! Ми їх вам надали! В законодавстві передбачені і зворотні процеси повернення цих прав громаді. Ми вимагаємо, використати їх не проти своїх співвітчизників (нас), а для захисту їх (наших) порушених інтересів та конституційних прав.

   Активістами К-Бузького району Львівської області,   громадськими організаціями та депутатами місцевих рад з 2016 по даний час  проводиться  робота по виявленню та зупиненні, протиправних дій в правоохоронних органах, органах  влади, органах місцевого самоврядування по території України. Зокрема з відомих причин, порушення які фіксуються на території  К-Бузького району, Львівської області не знаходять відповідної реакції з боку керівників Поліції району та області, Прокуратури району та області,  представників судової влади району та області. Вищевказані керівники  користуються  «покровительством» від представників найвищої влади району та області, які дають їм право творити бездіяльність. Таке «покровительство» дає право трактувати  конституцію та закони України « на власний розсуд».

За 2016 рік в К-Бузькому районі, Львівської області за звітом прокурора місцевої прокуратури (газета «Життя і слово») не було внесено в ЄРДР  біля 3 000 повідомлень про вчинення злочинів. 1,5 тисяч повідомлень у зв’язку з наполегливістю та певними знаннями законодавства громадян та громадських активістів,  долаючи спротив керівників влади, все ж таки були включені до ЄРДР.

На підставі вищевикладеного  10.02.2017 та 10.03.2017 року громада К-Бузького району провела в    м. Кам’янка-Бузька, попереджувальні мирні акції у  кількості  40-50 осіб, та  оголосила недовіру  керівникам  влади та представникам районного суду. Дані вимоги були проігноровані.

В травні  одна з місцевих сільських  рад оголосила недовіру сільському голові та припинила його повноваження. На дане  рішення відмовляються реагувати,  районна влада та правоохоронні органи.  Чим, покривають службові  злочини екс голови сільради. На території даної сільради кожного дня  вчиняються крадіжки лісу, так як і по території району. Активістами  ГО «Коло недовіри», щодо систематичних крадіжок лісу,  було проведено вечірній рейд на 1,5 години і  доведено до відома голови РДА, голові райради, керівнику К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області про масштаби таких крадіжок за формулою 1,5 годин = 5 вантажних авто (20-25 тон/20 метрів кубічних лісу кругляку)=100 метрів кубічних лісу/ за 1,5 години. А скільки ж буде за день (за 24 години)? А за тиждень? А за місяць? А за рік? Дана влада керує 1,5 роки. Тож  помножити не важко, скільки за цієї влади було вивезено лісу? Ці дані тільки по м. Кам’янка-Бузька. А по району, дані  ще більш вражаючі, треба тільки хотіти знати математику. Повідомлення про вчинення злочину  з даного приводу з долученням  відеоматеріалу було зареєстроване в  районну поліцію, однак  до ЄРДР не включено (крадіжка- не злочин)?

 Аби покрити такі злочини, з очей поліції району зникають  камери спостереження, які розташовані на великих перехрестках (виведені на пульт). Даний злочин був внесений до ЄРДР виключно за ініціативою активістів. Що, це влада краде – влада покриває?

Для чого було звільняти керівника Галсільлісу, якщо при його наступнику стали більше красти лісу? Чи можливо новий керівник  дає більше відкату? Чи так владі і треба?

 В травні та червні акції продовжувались, а влада вчиняла бездіяльність. На фоні звернень до голови РДА К-Бузького району та до голови райради, керівника Поліції району, керівника місцевої прокуратури по перекриванню дороги Київ –Чоп, громадою Банюнинської сільської ради, представники влади не відреагували. В  переддень проведення акції представники влади пообіцяли «золоті гори», та як завжди не виконали даних обіцянок.

Тож за день,  або в день  приїзду  високопосадовців з Києва до Львова  влада може дізнатись про «любителів тривалих, кругових пішохідних подорожей», жодним чином  не порушуючи законодавство України. Саме на такий сюрприз, ти маєш право розраховувати, шановна наша (брехлива?) владо.

30 (тридцять повідомлень про злочин) в районну поліцію К-Бузького району, Львівської області від одного  місцевого депутата – розлянуто, як звернення громадянина. В поліції, що працюють недорозвинуті розумово  особи? Вони можливо влаштовують владу? Ними легше керувати? А от громаді, потрібні розумні люди. Такі, щоб приймали адекватні рішення.

Постійні доброчинно-примусові побори в ЦРЛ м.Кам’янка-Бузька, в школах, садках району. 100 -200-300 % премій для посадовців, матеріальні допомоги та допомоги на оздоровлення така реальна картина в К-Бузькому районі Львівської області. Керівник РДА К-Бузького району, дозволив  керівнику Поліції та прокуратури  не бачити злочинів.

    Вимагаємо невідкладно вжити заходів та зобов’язати голову К-Бузької РДА та райради, керівника поліції району та його заступника прокурора району та його заступника, керівника поліції Львівської області та прокурора Львівської області:

 1. виконувати конституцію та закони України на території  К-Бузького району, Львівської області
 2. зупинити геноцид українців на території К-Бузького району, Львівської області
 3. зобов’язати  дотримуватись верховенства права на території К-Бузького району, Львівської області
 4. просимо розглянути можливість щодо надання необхідних доручень для розгляду даних питань на апаратній нараді ЛОДА
 5. з метою вирішення даних питань просимо призначити особисту зустріч

 У разі не виконання владою законних  вимог громадян – змушені будемо «спонукати» її

 а саме, до вчинення дій в активний спосіб з дотриманням чинного законодавства України.

Від кожного з нас залежить, якою насправді  буде наша держава

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 259 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709675

Лічильник