Увійти


У вівторок брехло, в пятницю тріпло, хто Ви Середа С.В.?

  • Автор: Віктор Палас

не болтай23.06.2017  громадські  активісти  ВГО «Журналісти проти корупції», ГО «Коло НЕдовіри», депутати місцевих рад  проводили акцію, у зв’язку з недотриманням Конституції та законодавства  України на території Кам’янка-Бузького району, Львівської області. Громада повідомила керівника поліції, прокуратури, голову райради та представника голови РДА, Мазяра про реальний стан справ в районі. Вищевказані посадовці були дуже здивовані, тому що за їхніми даними в районі все «окей». А саме, в районі подолали криміналітет, злочинів не має, рівень життя мешканців  району, найкращий в Європі. Деякі представники навіть передовий досвід Кам’янеччини їздять в Польщу передавати. Всю цю локшину вже більше року слухає громада району. Досить, накипіло. Громада та активісти  району пішли захищати свої права.  Влада почала захищатись від активістів. Хтось з РДА  наказав  черговому не пускати активістів. Ось як це було. Відео  внизу:

На відео добродій Середа С.В. пообіцяв на апаратній нараді ЛОДА, в понеділок (26.06.2017)  про кричущі факти порушення прав громадян, Конституції та законів в нашому районі, двовладдя в органах місцевого самоврядування,  повідомити очільника області. Однак цього не зробив?

 В народі кажуть: « хто народився у вівторок, той брехло, а хто в п’ятницю, той тріпло». А  коли народились Ви добродію Середа С.В.? Хто Ви брехло чи тріпло?

Звісно, що після «чаєпиття» за наслідками виїзної колегії по спорту, в складі якої добродій Середа С.В. і прибув в К Кам’янка -Бузьку 23.06.2017, можна було і забути про громадські обов’язки. Може «міцного чаю» перепив добродій Середа? Ну звісно була компанія, яка полюбляє випити «міцного чайку». Це колишній ректор ЛДУФК, Герцик М., представник ЛОДА, Вацеба О. Активісти звернули увагу на відео, де голова РДА не знайшов часу для громади, бо пішов святкувати- пити «міцний чай» з спортсменами. Згодом громада побачила, що голова РДА Кирилич, стояв на дворі на розі і був дуже веселий. Це що, виїздна колегія по спорту зобов’язала п.Кирилича на «шухері» постояти? Тепер мені зрозуміло. Пити разом чай,  з «братухою», а потім «настукачити»  на нього  в «падло»? Братва з області не «паймьот»?  Судячи з обіцянок Середа С.В. – тріпло? Судячи з того, що повідомив мені – брехло? » А тепер, громада  повідомляє Вас добродію Середа С.В.- «ШЕФ в курсі» , його вже повідомили.

    Після цих відомостей ми звернулись до голови громадської ради при ЛОДА. Що з цього вийде?              В наступних публікаціях .

                                               В чому сила? Сила в правді!

                                                     Закон один для всіх

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708411

Лічильник