Увійти


Хто підставив сторожа «Васю»?

  • Автор: Віктор Палас

Хто підставив сторожач.1 « Хто, сказав, не пускати громаду в РДА, К-Бузького р-ну, Львівської обл.»?

Ніколи не міг подумати, що доживу до тих років, коли громадянина  будуть боятись настільки, щоб не пускати в приміщення. Ми любим вас, чиновники. Сильно та пристрасно. Ми йдемо до тебе!

Стоп! На шляху до РДА стоїть грізний, неприступний, можливо хамовитий, можливо брехливий «Сторож»? Сторож повідомив нам, що йому дала вказівку не пускати Паласа  особа, про яку він зараз повідомить. Однак після декількох телефонних дзвінків «нагору», робити це передумав. Після чого ми дійшли до висновку, що той пан напевно курив заборонені препарати. Саме основне, що той «га...он», який йому це сказав, зовсім не подумав, що «Васю» за перевищення службових повноважень та перешкоджанню роботі громадським організаціям  чекає кримінал. Події почали розвиватись дуже динамічно. В народі кажуть собака дуже схожа на свого господаря, а про що свідчить відео розсудіть самі:  

Хіба сторож  на відео не показав свого хамства? Хіба не видно його брехливості? Хіба він знає для чого його, туди поставили? Хіба він не знає про свої обов’язки?

Можливо «тупо» виконувати вказівки  і є прямим обов’язком «сторожа». А чому не зголошується прихвостень який давав такі вказівки. Напевно «наклав в штани»? Шановний «об…анець» -  громада  тебе  вирахувала. На такі підлі речі здатен тільки «придворний блазень»   –  « В.А.С.» ?

  Разом з тим прошу проаналізувати те, як реагує на порушення  поліція району?

  1. 500 метрів поліція району не  в стані подолати за 20 хв.
  2. Повідомлення про вчинення злочину (оформляється на підставі ст.214 КПК ) а в даному випадку працівник поліції з порушенням оформляє як заява громадянина (це неправомірно)

Кому і за що ми платимо зарплату?

                                                           Журналістські розслідування  тривають.

ч.2  Заборона громаді пройти в РДА Камянка-Бузького району, Львіської області.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684645

Лічильник