Увійти


«Не заважайте мені святкувати»

  • Автор: Віктор Палас

Не заважайте мені святкуватич.2  Заборона громаді пройти в РДА Камянка-Бузького району, Львіської області.

Громадські активісти та представники органів місцевого самоврядування прийшли до керівника РДА та керівника Райради  з питаннями, які турбують громаду для спілкування та з надією можливого їх вирішення. Крім того, громада  хотіла повідомити представників влади про реальний стан в районі, який з їхніх  кабінетів не видно. Перший блок - пост громада зустріла при вході в РДА та Райраду (в одному приміщенні). Сторож даного приміщення, невідомо ким призначений невідомо кому підпорядкований, проявив неабиякі зусилля аби виконати вказівку  не пускати громадян до керівників. Звісно, навіщо громаді бачити як, вони розважаються, святкують…

В цей день  представники з ЛОДА та інші особи приїхали  провести виїзне свято. Ми побачили деякий організаційний момент (понесли ящик з тарілками, стаканами, ложками, виделками, певними напоями). Дійсно, ну яке ж це засідання без таких атрибутів. Без цього ніяк? До речі, це було в п’ятницю! П’ятниця, кінець робочого тижня можна зняти напруження, посидіти чи  «позасідати»? В суді ж так роблять? До сьогодні  було все добре?

І тут маєш тобі,  - громада району приперлась! Ну ні в кут ні в двері. Що ж зробив голова РДА К-Бузького району, Львівської області - проігнорував громаду району (втік від людей)?

Десь так і виглядало. Я є тут, я був тут, я буду тут… Але нікого сьогодні не прийму? Голова РДА, ще раз показав громаді  в якому місці є для нього, його ж виборці. Можливо він покинув приміщення, бо хтось не відкидав можливості застосування до голови громадського затримання ( ст.38 КК України)                   

Стаття 38. Затримання особи, що вчинила злочин

 Не визнаються злочинними дії потерпілого та інших осіб безпосередньо після вчинення посягання, спрямовані на затримання особи, яка вчинила злочин, і доставлення її відповідним органам влади, якщо при цьому не було допущено перевищення заходів, необхідних для затримання такої особи.

Конституційний безлад  + Владне беззаконня = Злочинність

Такі речі  в К-Бузькому районі завдяки, керівникам Поліції та Прокуратури привичні. Громада  вказує на документовані системні та конкретні випадки порушень,  на не виконання законодавства та Конституції, а вони відповідають - це не правда ні чим не аргументуючи. Ось вам і ситуація.

Представники влади К-Бузького своїм беззаконням продовжують знищення українців  на території району.

Проти Кирилича, як  представника району подано вже два  повідомлення про вчинення ним злочину. Поліція та прокуратура їх закрила.

І спробуй тут не скажи : ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ?

     Прошу переглянути відео, як відносяться до людей представники влади :

Також, рекомендуємо прочитати першу частину статті:

ч.1 « Хто, сказав, не пускати громаду в РДА, К-Бузького р-ну, Львівської обл.»?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555842

Лічильник