Увійти


Хто ви слідчі Парій та Шушкевич добропорядні поліцейські чи злісні порушники закону ?

  • Автор: Віктор Палас

РОБОТА СЛІДЧО ОПЕРАТИВНОЇ ГРУПИ В ЖЕЛДЕЦЬКІЙЯк слідчі К-Бузького ВП екс сільського голову відмазували

Вищевказані слідчі Парій та Шушкевич, отримали вичерпну інформацію про протиправні дії екс голови Желдецької сільради Чорній. Вони володіють даними про те, що Чорній вкрала печатку Желдецької сільської ради та неправомірно її утримує.

Однак дані особи на відріз відмовились виконувати службові обовязки передбачені законодавством. Їм надано і розяснення і матеріали з ЄРДР, а вони як не хотіли виконувати своїх службових обовязків так і не виконали про, що засвідчує відео:

 

Ось, на що мали право слідчі Парій та Шушкевич. А хто дав вказівку не виконувати. Можливо вони самі такі «бурі»?

Роз’яснення працівникам поліції

ІНСТРУКЦІЯ про порядок створення та організації діяльності слідчих груп та слідчо-оперативних груп.

СЛІДЧО-ОПЕРАТИВНА ГРУПА: - група осіб, до складу якої входять працівники органів досуд. слідства, дізнання, експертно-криміналіст. та ін. служб, для розслідування і розкриття злочинів. Такі групи утворюються кер. правоохор. органів, у підпорядкуванні яких перебувають слідчі та/або операт. підрозділи. Залежно від того, працівники одного чи кількох органів входять до складу груп, останні відповідно називаються відомчими або міжвідомчими. Утворення та діяльність міжвідомчих С.-о. г. є однією з осн. форм взаємодії правоохор. органів України у б-бі зі злочинністю. Найпоширенішими в практиці діяльності правоохор.органів є такі види С.-о. г.: чергові; постійно діючі; для розслідування конкр. злочину.

Чергова С.-о. г. утворюється нач. районного (міського) відділу (управління) МВС згідно із затвердженим графіком з числа працівників органу операт. реагування на повідомлення про вчинені злочини. До її складу входять: слідчий, операт. працівники карного розшуку (іноді — служби б-би з екон. злочинами), експерт-криміналіст та дільничні інспектори міліції. У разі повідомлення про вчинений злочин, розслідування якого належить до компетенції прокуратури, до роботи в групі залучається черговий слідчий прокуратури. Чергова С.-о. г. здійснює виїзд на місце всіх подій (злочинів), що сталися на тер. району (міста) протягом доби, проводить огляд місця події, вживає операт.-розшук. заходи, спрямовані на розкриття злочинів по гарячих слідах.

Постійно діюча С.-о. г. утворюється спільним наказом прокурора області та нач. управління МВС в області для розкриття вбивств та ін. тяжких і особливо тяжких злочинів, у т. ч. вбивств мин. років, розслідування яких зупинено у зв'язку з невстановленням особи, яка вчинила злочин (п. З ч. 1 ст. 206 КПК України). Постійно діюча С.-о. г. складається із слідчих з особливо важливих справ або старших слідчих прокуратури області й працівників управління карного розшуку області. До її складу також включаються слідчий район, прокуратури, операт. працівники кар. розшуку органу, на території якого було вчинено або виявлено злочин, працівники експертно-криміналіст. і суд.-мед. служби, спеціаліст-кінолог, а в разі потреби і фахівці ін. галузей (хімії, біології тощо). Постійно діюча, на відміну від чергової, С-о. г. здійснює виїзд лише на злочини, вчинені в умовах неочевидностей (усі умисні вбивства, в т. ч. на замовлення). Водночас постійно діюча С.-о. г. обов'язково виїжджає на місце вчинення й ін. злочинів: убивство двох і більше осіб, малолітніх і неповнолітніх дітей; убивство з використанням вогнеп. зброї та вибух, речовин; трансп. і вироб. катастрофи, що призвели до загибелі людей, тощо. В разі встановлення особи, яка вчинила злочин, після проведення невідклад. слідчих дій крим. справа для дальшого розслідування за вказівкою прокурора області чи його заступника передається слідчому за територіальністю. С.-о. г. для розслідування конкр. злочину створюється спільним наказом прокурора району (міста) і нач. районного (міського) відділу (управління) МВС для розкриття і розслідування певного (одиничного чи багатоепізодного) злочину. Така група формується із слідчих прокуратури, працівників карного розшуку та дільнич. інспекторів міліції через кілька днів після порушення крим. справи, в якій початкові слідчі дії та операт.-розшук. заходи були проведені черговою або постійно діючою С.-о. г., проте злочин не було розкрито. За наявності значного обсягу роботи, пов'язаної з експерт, дослідженнями (дактилоскоп. карти та ін. зразки), до складу групи може включатись експертний працівник відповід. профілю. Після встановлення особи, яка вчинила злочин, розслідування здійснюється слідчим (слідчою групою), а операт. працівники зі С.-о. г. діють у межах разових доручень. Для здійснення заходів щодо виявлення, розкриття та розслідування особливо небезпеч. злочинів, а також злочинів, учинених організованими злочин, угрупованнями, та тих, що мають міжрегіон. та міждерж. характер, пов'язані з наркобізнесом або набули великого громад, резонансу, С.-о. г. можуть утворюватися і з працівників ін. правоохор. та держ. органів України.

Закон один для всіх?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник