Увійти


Вся поліцейська рать, пішла екс голову захищать, і все це за бездурно?

 • Автор: Віктор Палас

ЯК СЛІДЧІ К БУЗЬКОГО ВП ЕКС ГОЛОВУ ВІДМАЗУВАЛИПоліцейські К-Бузького району на пів ставки - адвокати екс голови?

31.05.2017 року Желдецька сільська рада прийняла рішення про припинення повноважень сільського голови Чорній О.Я. За словами керівника Поліції району п.Підлужного І.В, дану особу а саме, Чорній він бачив один раз? Про що це говорить? Можливо коли гроші отримані за крадений ліс випадково будуть знайдені у когось з представників влади, той теж скаже перший раз бачу? Однак так, як захищають приватні інтереси екс голови працівники поліції району вбачаються інші мотиви. Звісно, родина екс голови має бізнес на деревині. Якщо екс голова перестане «кришувати» це через деяких представників району та області цей бізнес, то не будуть ситі районні та обласні керівники.«Кришую, кришую бо грошенята чую»

Зі слів громадян Желдецької сільради по території ради крадуть ліс кожного дня. Всі повідомлення до поліції зводяться до одного – не підтверджено крадіжки лісу. Так, якби то посліпли ті поліціянти, що приїжджають до села, заходять на подвір’я брата екс голови і не бачать пилорами і не бачать краденого лісу? А смачні обіди чи вечері не бридишся їсти з рук крадія, тебе питаю - пересічного представника влади, який після чергового виклику про крадіжку лісу, нічого не бачить? Та й гривня дана з рук крадія, зайвою не буває?


Ось хто приїжджає з поліції, у звязку з викликом про викрадення печатки Желдецької сільської ради ( правопорушення внесено в ЄРДР). Вони приїхали як адвокати екс голови? Не знав, до тепер, з якого це часу, поліція займається захистом прав осіб які вчинили кримінальні правопорушення. Подивіться як це відбувається:


На відео видно позицію «адвокатів з поліції» яка є такою самою як позиція екс голови – маєш печатку- ти голова, вкрала печатку- ти голова, і все це законно бо нам так сказали.

 1. Працівники поліції показали свій рівень як правозахисників.
 2. Відмовились виконувати свої службові обовязки.
 3. Залишилось написати повідомлення про вчинення злочину на даних правоохоронців Парієм та Шишкевичем

Крім того, ці двоє правознавців заплутались в двох документах :

 1. рішення сесії ради від 31.05.17
 2. виклик чергового ВП по якому крадіжка печатки занесена в ЄРДР

А тепер переконайте мене, що керівник К-Бузької поліції Підлужний та його заступник Нестерук, прокурори Головка та Ватраль з цього нічого не мають, «переконайте мене люди добрі бо не вірю».

Переконайте мене що обласний прокурор та обласний поліціянт нічого про це не знає. Вперше чує про крадіжки лісу? Вперше чує про корупцію в Желдецькій сільраді, в К-Бузькому районі, у Львівській області? А відео про крадіжки лісу на території Львівської області це не правда? Чи можливо це інопланетяни крадуть ліс?

Напевно прийдеться купувати комусь окуляри. Або шукати нові посади?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708012

Лічильник