Увійти


Багрій Вадим Петрович , чиновник без прав та обов’язків?

  • Автор: Віктор Палас

Багрій Вадим Петрович чиновник без прав та обовязківУ Львівській Обласній Державній Адміністрації (Львівська ОДА) працює чиновник без прав та обов’язків. Це не жарт.

17.07.2017 року в 16-00 я вирішив побувати на першій спільній нараді голів департаментів Львівської Обласної Державної Адміністрації та голів комісій Громадської Ради при Львівській ОДА. Дана нарада була ознайомчою для двох сторін. Відбулось візуальне представлення представників ОДА та Громадської Ради. Тобто вони подивились один на одного? А, що далі?

Повноваження ОДА передбачені чинним законодавством. Повноваження Громадської Ради при Львівській ОДА на 2017 рік, ніби теж…?

Чи відомі вони громаді?

За якою адресою звертатись до громадської ради?

Чи зобов’язані органи влади реагувати на документи які надійшли від Громадської Ради ОДА?
Яка відповідальність у Львівської Обласної Державної Адміністрації перед Громадською Радою при Львівській ОДА? Таких та інших запитань безліч.

Основні тези засідання.

Працювати разом і в унісон!

  1. Критика
  2. Контроль
  3. Спільні дії

Голова ЛОДА ,запропонував перестрибнути перші два пункти і перейти до третього. Чого б це? Критика та контроль це потрібні елементи співпраці. Що це? Від тепер про все зможе домовитись з головою Громадської Ради? Гадаю що так. Хто може стати цьому на перешкоді? А можливо «домовляння» це добре?

Громадські активісти передали звернення цим двом представникам. Перевіримо, як швидко вони вміють реагувати, домовлятись, вирішувати громадські проблеми. Однак на даній нараді про таке звернення ніхто так і не згадав. Формат можливо не той?

Повернемось до теми. На нараді був представлений Багрій Вадим Петрович – представник ЛОДА по взаємодії з правоохоронними органами.
Після наради я вирішив з ним поспілкуватись, оскільки є про що розповісти. Той пан, уважно мене слухав, кивав головою, говорив «айяяй». Мене здивувало те, що він навіть не записує з ким він спілкується. «Вундеркінд»? Особа з надзвичайними можливостями, подумав я? Добре, а можливо ви мене приймете у себе в кабінеті? Запропонував я йому? Чиновник скривився. Ну добре ходіть, сказав він мені. Ну ось я вже щось і «виклянчив».

«Коридорне» спілкування з громадою!

Зайшовши в ЛОДА, чиновник попросив мене почекати в коридорі. Чекаю, чекаю –не кличе? Через хвилин 5-7 виходить. Передумав, він мене в кабінеті приймати. Буде в коридорі. Окей . «Наша Галя не балувана». Можна і в коридорі поспілкуватись. Однак не так все просто і з коридором. Напевно чиновник дуже хотів йти до дому, тому що розмова ніяк не клеїлась. Я засумнівався в його повноваженнях і спитав його ,що є у його компетенції? І тут чиновника прорвало. Я не зобов’язаний перед вами відчитуватись. В мене обов’язків і прав на 6(шість) сторінок. Які ж саме? Спитав я його. Я не зобов’язаний… наголошував чиновник. Ось тобі й на.

Він не зобов’язаний??? А перед ким – ти зобов’язаний? Чиновнику – ти ….ний?

Я громадянин держави Україна. Сплачую передбачені законодавством податки. З цих податків держава оплачує заробітну плату ось такому, як ти…чиновнику. А якого … ти, не виконуєш своїх обовязків? А за який, … тобі зарплату нараховують? А кому ти такий потрібен.
Невже в Львівській ОДА існує принцип «кількості» при прийнятті на роботу? Чи він чийсь кум? Посада має бути, бо так має бути?
Ой повернуться часи, повернуться… Дочекаєшся ти наш дорогий чиновнику?

Журналістське розслідування  розпочато та триває.

Тримайся міцніше за крісло чиновнику. Може і втримаєшся…

До речі не байдужим рекомендую переглянути декларацію Багрія Вадима Петровича (знайдіть пять порушень в декларації і передайте в правоохоронний орган).

Громадо будь уважна, подивись уважно, хто тебе ….ує.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708002

Лічильник