Увійти


Чи завжди секс та бізнес є вдалими?

  • Автор: Windikator
ЧИ ЗАВЖДИ СЕКС ТА БІЗНЕС Є ВДАЛИМИОстаннім часом в Інтернеті все частіше з’являється інформація про підпали «крутих» іномарок марок автомобілів, які належать працівникам СБУ:
 
 
 
  • У Луцьку 23.08.2017 року спалили авто працівниці Боснюк О.
  • У Виноградові Закарпатської області у квітні 2016 року спалили «Lexus» начальника місцевого підрозділу Пилипа Я.
  • 01.09.2017 року у м. Трускавці спалили теренове авто начальника Дрогобицького відділу СБУ Пантюхова Б.
 
Викладена інформація засвідчує про системні події - верхівка яких проявилась на поверхні, а сам корупційний айсберг знаходиться глибоко схований від громадян України. Знаю про це не тільки зі сторони, але й з середини цієї структури - сам пропрацював у цій системі досить тривалий час.
 
Ще у 2000 році, на момент мого звільнення зі Служби такого «безпрєдєлу» у цій організації не було, все тільки починалось. Вже в той час люди називали нашу фірму не інакше як, «Секс, Бізнес, Удача». Чому така назва прилипла? Мабуть за те, що значна кількість працівників використовувала своє службове становище у власних інтересах.
 
На початках створення «СЕКС-БІЗНЕСОВОЇ-УДАЧНОЇ» (інша назва - Служба бездєльників України) фірма ще користувалась повагою і авторитетом з радянського минулого, були сподівання, що ця організація стане дійсно спецслужбою, яка буде виконувати чесно, сумлінно і професійно покладені на неї Законом обов’язки. Але з кожним роком кращі традиції, методи, форми, принципи роботи та підбору кадрів нівелювалися і поступово спустилися на гальмах до самого низу. За десять років після створення нової структури всі працівники, які мали великий досвід роботи і могли передати його іншим молодим працівникам «пішли» на вулицю, як носіїв консервативних поглядів старої системи, які забрали з собою все, що знали і тому сьогодні «маємо те, що маємо».
 
Чи завжди Секс і бізнес може буди удачливим? Чи значить, що Удача це СЕКС І БІЗНЕС? Чи означає БІЗНЕС це СЕКС і УДАЧА? Як на мене - події та інформація, яка періодично з’являються у ЗМІ свідчать, що основна увага в середині цієї організації співробітниками приділяється саме цим поняттям (бізнесу і його похідним-сексу і удачі). Все частіше з’являються відомості про хабарництво з боку співробітників Служби, про вимагання, про кришування, про контрабанду навіть не хочу згадувати - це є окрема норма життя і діяльності цього т.з. правоохоронного органу.
 
Для прикладу наведу такий випадок, що мав місце на Львівщині. Один із секретних бєздеушників придумав схему заробляння грошей на кордоні. Він, як куратор конрабандного напрямку приїхав на одну із митниць і тупо засів у кафе. Нічого не робив - тільки пив каву, спілкувався із людьми, вживав їжу і чекав.
 
Всіх кураторів зі «Служби» прикордонники, митники знали у лице, володіли інформацією про марки та номери авто, на яких вони їздять. Тому при появі цього «сбушника» на митниці потік контрабанди зупинився - ніхто не знав чого приїхав цей працівник. Потік автомобілів зупинився (морожене сало-м'ясо, кури, цитрусові і т.п.) можуть потекти-зіпсуватись, контрабандисти заплатили гроші митникам, а «добро» на перетин кордону не дають, прикордонники нікого не впускають і не випускають.
 
Так тягнулось годину  -десять –добу, почались нервові зриви. А наш «герой» нічого не робить тільки сидить у кафе, п’є каву. Скільки б часу це ще тягнулось не відомо, але нарешті працівники однієї із митних змін прийшли до цього СБУшника і внаглу запитались, що він робить тут і що хоче за те, щоб забрався звідси, пояснивши популярно про збитки, які несуть підприємці і митники.
 
Під час цієї розмови була досягнута полюбовна домовленість про суму коштів з чотирма нулями, яку йому заплатила ця зміна, щоб він поїхав до Львова.
 
Уявіть собі, що приблизно три доби митниця була паралізована, а кожна зміна в той час «заробляла» приблизно 50-100 тис дол.США. Ось так , нічого не робивши дві-три доби (правда на роботі цього працівника не було) на рівному місці він «заробив» кілька десятків тисяч доларів. Цю історію мені розповідали вже тоді, коли я був «на вулиці». 
 
В даному випадку Бізнес і Удача були на стороні цього працівника, навіть якщо і Сексу не було, тим більше, що незабаром його підвищили по службі. Мабуть така «схема-операція» спонукала певні кола митників до організаційних заходів і, щоб не випробовувати свою долю в подальшому зароблені кошти від контрабанди частково стали направляти на підкуп «кураторів», щоб не пхали носа у не свої справи. Сподіваюсь, що ця схема може мати життя і в даний час.

Викладена інформація - це мізер, насправді у цій службі (як і у всіх інших державних структурах) вдосконалюються схеми «заробляння» грошей, їх безліч. Нехай хтось згадає, чи у дев’яностих роках минулого століття був хоч один випадок підпалу автомобіля працівника СБУ? Я особисто не пам’ятаю таких випадків. На той час у працівників «Контори» такої кількості та якості машин не було - хабарі, відкати, кришування не брали, не робили, а за заробітну плату авто не купиш. А що сьогодні робиться перед кожним Управлінням СБУ - від кольору до вибору іномарки та й ще не прості, а «круті». Звідки? За які кошти придбані? Батьки купили? Значить і роботу купили? Значить потрібно «відбити» вкладені кошти? Чи за хабарі, відкати і т.п? Ось така проста система. Чи потрібна для нашої держави така спеціальна «секретно-бізнесова» служба? Нехай читачі подумають і висловлять свої думки у коментарях.

А за що палять автомобілі працівників СБУ? За виконання ними своїх службових обов’язків? За те, що мужньо і чесно боряться із спецслужбами Росії або захищають конституційний лад у нашій державі? За це диверсійні групи з Росії проникають в Україну для підпалу власних автомобілів працівників СБУ? Чи може у такий спосіб сепаратисти попереджують наших доблесних СБУшників від завзяття по роботі? Чи все банально простіше?
 
Може палять авто за невиконання своїх бізнесових зобов’язань? Якщо це відповідає дійсності - правильно роблять. Тільки у такому випадку цим посадовцям не місце у «Службі». За кришування контрабанди цигарок (в Закарпатті)? Перебуваючи в Дрогобичі місцеві жителі мені розповідали про згаданий підпал авта. Пояснили, що однією із причин може бути невиконання бізнесових зобов’язань начальником місцевого СБУ перед керівниками нелегального «спиртово-горілчаного» бізнесу або контрабандистами лісу. Чи ця інформація є секретною ? Мабуть що ні. Про це знає половина дрогобичан. Тільки лінивий може не знати про це, я не кажу вже про спецслужбу. А що далі? Чи власна безпека вже провела службове розслідування? Що звільнила цього «Службіста» з займаної посади? Ні і не звільнять. А хто ж буде «працювати і розбудовувати» нашу неньку Україну? Що поліція вже когось затримала? НІ! Затримає? Теж міркую, що ні! Це просто попередження СЕКСУ-БІЗНЕСУ-УДАЧІ? Мабуть так?
 
Значить є той хто в тіні керує цим начальником СБУ? А що це означає? Нехай читачі здогадаються самі. 
 
А чи може хтось пригадати, про те, що до кримінально відповідальності притягнули хоч одного СБУшника за вимагання хабарів? Скільки їх на «гарячому» зловили і нікого не посадили. Чому?

А тепер хочу поділитись ще одним висновком, який випливає з викладеної інформації. Яка може бути агентурно-оперативна робота у цій спецслужбі за такого високого рівня корупції? Все купується і продається! Як можна співпрацювати з такою спецслужбою агентам, довіреним особам? Якщо начальник місцевого СБУ продається і займається бізнесом, то чи він може продати інформацію або картотеку агентури? Яке може бути довір’я у громадян до працівників такої спецслужби? Завтра будь-який громадянин заявить про злочин або дасть згоду на таємну співпрацю, а післязавтра СБУшник його «продасть»? Це не прості слова. Я пам’ятаю історії «зради» інтересів служби високопосадовцями, внаслідок яких вбивали агентів СБУ. Це не жарти!

Висновок один - не завжди СЕКС та БІЗНЕС можуть бути удачливими для представників т.з. служби бездєльників України.
 
Народний журналіст «Віндікатор»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник