Увійти


Недо «б»…діла міськрада чи пере «б»…діла громада?

  • Автор: Віктор Палас

незаконне видалення зелених насадженьХто у Кам’янці «б»...дить» ? Частина 1.

Протистояння міськради та громади?


Ніхто до сьогодні так і не знає остаточного правильного варіанту для застосування крилатого вислову - краще недо «б»…діти чи краще пере«б»…діти. Цей вислів стосується певного ставлення до певних подій. Отож, 02.10.2017 до мене зателефонували громадські активісти з м. К-Бузька та повідомили мене про незаконну, на їх думку видалення (зріз) дерев по вул. Незалежності, що є центрі міста. Незаконне значить потрібно звернутись у поліцію. Це і було зроблено (талон повідомлення № 193 від 02.10.2017 року) - на руках.

Однак ні правоохоронці ні чиновники міськради, аж ніяк не хотіли звертати увагу на зауваження громадян. Так вже склалось історично, чиновники говорять - громадяни слухають. Те, що сказано з уст чиновників має найвищу юридичну силу. Ну, а як інакше, це ж чиновники ми їх обирали служити нам. Напевно вони «нам» і служать. Але тоді запитання хто цей «нам», тому що громадяни чомусь не відчувають цієї турботи. Тому не повідомивши належним чином громаду м. К-Бузька третього та четвертого жовтня 2017 року КП «Кам’янкаводоканал» отримавши ордер на виконання робіт (який, зі слів інспектора екологічної інспекції – на даний час, не передбачений законодавством) продовжували виконувати задумане.

З одного боку міськрада дбає за місто, та ніби то не бажає людям поганого. З іншої, громадяни бідкаються, що у літню пору року під цими деревами є сховок від пекучого сонця. І ті, і ті хочуть добра місту. Як же бути. Для розумних та законопослушних громадян вихід є завжди. От громада і поїхала до Державної екологічної інспекції у Львівській області, аби цей державний орган розсудив по справедливості та написав свій висновок у певній задокументованій формі. По дорозі вийшла така розмова.
 

Так я згоден, що цю інформацію подає одна фізична особа, яка вважає що такими діями міська рада порушує чинне законодавство. Так думати, чи то так говорити хіба заборонено? Невже йому хтось може заборонити? Особа сміливо показує свою громадянську позицію. Нічого страшного коли міська рада має протилежну точку зору. Для встановлення істини є певна процедура спеціалізованої інспекції.
 
На відео видно, про що повідомляли активісти представників даної інспекції та які саме роз’яснення отримували :
 
 
 
 
Після реєстрації наших письмових звернень в ДЕІ (Державній Екологічній Інспекції Львівської області), щодо системних порушень з вирубкою лісів та насаджень на території К-Бузького району, в межах та за межами населених пунктів, ми вирушили до К-Бузької відео:


Після огляду місця події ми вирушили до міської ради, щоб оглянути дозвільні документи . Все проходило мирно та спокійно кожен виконував свою роботу. Інспектор та активісти від громади співпрацювали та досягли певного результату. Представник міськради Ковалюк Б.В. був взірцем представника органу місцевого самоврядування з ним було приємно працювати, незважаючи на певні протилежності у поглядах.


Дійсно на відео видно, що певний перелік документів нам був представлений. Зауважу певний перелік передбачений законодавством. Все ніби законно. В адресу активістів звучали фрази –«Ну що ж Ви»?, «Навіщо це все»? Громадські активісти ніби як пере «б»…діли? Однак те, що ми виявили згодом дає нам підстави вважати, що це міськрада недо «б»…діла. Що саме недо «б»…діла? Як саме недо «б»…діла міськрада в нашому наступному описі. Кам’янка - знай своїх героїв !
 
Журналістське розслідування розпочато.
До нових зустрічей.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник