Увійти


«Дарвін» би сказав, що деякі працівники правоохоронних органів скоро будуть «мавпами»?

  • Автор: Віктор Палас

Михайлишин МаріяЧастина 1. Регрес та перетворення в мавпу?


Слідчий Городоцького ВП ГУ НП у Львівській області Стахів – «пішак» чи «король»?


Ну що, ж шановний, багатостраждальний український народе? Вітаю тебе, працівники місцевих правоохоронних органів львівської області замість прогресу, регресують. Я навіть в страшних видіннях не зміг би уявити собі, до чого це може привести, а саме, цей регрес.

Ось еволюція по Дарвіну: - мавпа виконуючи певну роботу розвивалась, працювала та перетворилась в людину. Зауважте мавпа працювала і тільки тому стала людиною. Люди́на розу́мна (лат. Homo sapiens) — вид роду Люди (Homo) із родини гомінід в ряді приматів.

А що, зараз відбувається з працівниками правоохоронних органів. Працівники цих органів перестали працювати для захисту законних прав та інтересів громадян українців.

Якщо провести аналогію по теорії розвитку людства за Дарвіном, то коли людина перестає працювати у неї перестає правильно працювати мозок (сигнали не поступають в кору півкуль головного мозку на ті ділянки, які відповідають за певні функції). Згодом, розвиток людини зупиняється, а через деякий час людина починає деградувати. Що ж це виходить? Якщо певний працівник правоохоронного органу спочатку перестає працювати, тобто відмовляється виконувати свої службові повноваження (ст. 367 ККУ вчиняє «Службове недбальство»).То логічно наступним кроком за теорією Дарвіна буде зупинка його розвитку? Пізніше деградація? І ймовірно не забаром ми вже не побачимо того кого бачили, а натомість скоріш за все, це вже буде мавпа.

Чи це буде капуцин, бабуїн чи ревун це вже інша характеристика інший підхід. Чому я дозволив собі таке припустити? А все дуже просто. Прошу переглянути відео.
 

Після цієї розповіді в мене закралось запитання, слідчий Городоцького ВП ГУ НП у Львівській області Стахів – «брехун», «дурень» чи член організованого злочинного угрупування?

Слідчий Стахів Ви відмовляєтесь виконувати свої службові обовязки? Відмовляєтесь працювати? Ви розумієте, що може статися з Вами за регресом по «Дарвіну»? Ви ж можете перетворитись на мавпу? Подумайте, таку новину сприймуть Ваші діти, рідні та близькі? А що Ви скажете після цього? Чи Ви цього як слідчий не знали? Ви спонукаєте людей, щоб людина сама розслідувала кримінальну справу.


Слідчий Стахів схаменіться! Будьте людиною, християнином , тобто знайте, що на небі є наш Господь. От коли увіруєте, тоді теорія «Дарвіна» Вас стосуватись не буде.

Шановні захисники наших прав Ви зрозуміли чи ні? Розяснюю : - Михайлишин Марія розслідувала Вам справу вказавши на можливого злочинця. Що, ще треба? привести Вам його в відділ поліції? Гаразд , віддайте свою «зарплату» за пять місяців пані Марії, яка провела своє розслідування. Слабо? Чи совість не дозволяє? Совість у працівника поліції -ха-ха-ха!

Журналістське розслідування розпочато. Далі буде…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник