Увійти


І ЗНОВУ ПРО ПОСОЛЬСТВО БОЖЕ…

  • Автор: Windikator
І ЗНОВУ ПРО ПОСОЛЬСТВО БОЖЕДо журналістів нашої організації звернулась жителька м.Львова Вишневська (Штикало) Наталія, працівник центру реабілітації нарко-алкозалежних, яка просила організувати зустріч , щоб розповісти про те, як один із фігурантів кримінальної справи т.з. «Посольства Божого» хотів заволодіти її квартирою вже під час судового розгляду справи у Сихівському районному суді м.Львова.

Під час розмови Вишневська Н. розповіла, що влітку 2015 року під час богослужіння в т.з. «Церкві Агапа» по вул. Стрийській 202(колишня «Ювелірка»)познайомилась з Лардугіним Сергієм та Ривком Романом. В березні 2017 року Лардугін С. звернувся до Вишневської Н. з проханням дати згоду на те, що він повідомить певні інстанції (як пізніше виявилось - судові) про його місце проживання за адресою : м.Львів, вул.Пулюя, 29, кВ.141 (квартира, яка належить Вишневській Н., у якій вона прописана разом з малолітніми дітьми). Без зайвих вагань , від щирого серця та почуття необхідності допомоги близьким вона погодилась на цю пропозицію, навіть не замислюючись над можливими негативними наслідками.

Вже в 20-их числах травня 2017 року Лардугін С. зателефонував до Вишневської Н. з судового засідання і просив нагадати адресу її проживання (він забув її адресу), щоб вказати суду своє місцеперебування (Вишневська тоді теж не зреагувала відповідним чином і не придала цьому значення).
21.06.2017 року на мобільний телефон Вишневської Н. зателефонувала невідома жінка, яка спитала , чи дійсно в неї проживає Лардугін С.(отримавши позитивну відповідь незнайомка поклала слухавку), хоч насправді останній проживав у пастора «Церкви Агапа» Микитишина А. в с.Зимна Вода Пустомитівського району.

Після того, як в судовому засіданні Сихівського районного суду м.Львова був проголошений вирок по кримінальній справі фігурантів «Посольства Божого» Лардугін С. зателефонував до Вишневської Н. з проханням терміново зустрітись, щоб отримати ключі від її квартири, як він пояснив для підтвердження свого місцеперебування на випадок перевірки, яке він надав до Суду. Одночасно Лардугін С. пояснив, що він хоче у апеляційній інстанції домогтись повернення застави, яка заплачена за нього у розмірі 20 000 доларів США та компенсації в розмірі 1000 грн. за кожен день перебування під вартою. Навіть після надання комплекту ключів від своєї квартири Лардугіну С. вона не спромоглась подумати, чим може закінчитись така дитяча довірливість людині, яка разом із іншими обвинуваченими по справі ошукали таку велику кількість людей. На той час Наталія дивилась на Лардугіна С. через призму дій пастира Микитишина А., який його ставив в рівень з собою, присікаючі любі спроби його компрометації з боку віруючих. До того ж слід зауважити вміння всіх пастирів, в тому числі і Лардугіна С. налагодити психологічний контакт з віруючими та підкоряти їх своєму впливу. Насторожуючим фактором для Наталії Вишневської стали висловлювання Лардугіна С., що « ти приходиш до моєї квартири», «заходь до моєї квартири», які висловлювались ніби-то в жартівливій формі і одночасно, як пастир він дякував їй за те, що вона надала йому квартиру і, що Бог ій віддячить за це. Тільки після того, як вона поділилась сумнівами із своїми знайомими, щодо таких висловлювань Лардугіна С. їй стало зрозумілим про намір останнього ошукати її і забрати житло.

Ознайомившись із публікаціями ВГО «Журналісти проти корупції» про шахрайські дії пастирів «Посольства Божого» Вишневська Н. ніби-то прозріла, зрозуміла, чим це може закінчитись,забрала ключі від своєї квартири у цього пастира і припинила спілкування з ним.

Отже, викладена інформація засвідчує, що Лардугін С. порушив вимоги п.3 ч.5 ст.194 КПК України, яким він, як обвинувачений по справі повинен був «повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання». Ч.8 ст.182 КПК України передбачає, що у разі якщо обвинувачений порушив інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов’язки, застава звертається в дохід держави…. Це якраз йдеться про той випадок, коли Лардугін С. надав до суду відомості про місце проживання , що не відповідають дійсності.
 
Чи зреагує Суд на таке порушення Закону? Невідомо. Але потерпілі по справі мають повне право вимагати від суду відповідного реагування. Сподіваюсь, що вони скористаються цим правом.

Одночасно викладена інформація є пересторогою для інших довірливих віруючих громадян- не всі пастирі «білі і пухнасті».
Просимо переглянути відео, на якому Вишневська Н. розповідає про викладене.
 
 
Народний журналіст «Віндікатор»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
641007

Лічильник