Увійти


Через байдужість чиновників, чоловік 12 років прожив у полі в металевій будці. Частина 2.

  • Автор: Віктор Палас

Громадськість підтримала особу з інвалідністю а суддя оголосила самовідвід«Громадськість підтримала особу з інвалідністю, а суддя оголосила самовідвід».


Події відбувалися 02.10.2017 року. Громадські активісти прийшли підтримати Сенишина Ореста Степановича, який вже біля року відстоює своє законне право на добудову балкона в однокімнатному помешканні. Отримавши ряд висновків, щодо відповідності балкона нормам (ДБН) влада чинить йому перешкоди провокуючи дачу хабаря. Однак, провокувати хабар у особи з інвалідністю, на мою думку це злочин вчинений з цинізмом та неповагою до всього громадянського суспільства Львова.

Доки серед чиновників будуть «нелюди», які не мають нічого святого, провокуючи хабарі у осіб з інвалідністю і ми будемо мовчати, доти нас будуть мати за «рабів». Однак не кожен львівянин погоджується з такою постановкою питання. А ще певна кількість готова поборотись аби такого не допускати.

Дуже добре, що у Львові є громадські організації, яким не байдуже доля пересічних львів’ян. Громадські організації та активісти свідомо та послідовно втілюють у життя справедливість та відстоюють її на будь якій стадії у випадку коли вона порушена. Хочу зауважити, що я зустрічався і з декларантами від громадських організацій, які багато говорили, наголошували, констатували, прогнозували… Тут було навпаки. Без зайвого пафосу - тихо, мирно спокійно, впевнено. Ось, як це виглядало до початку судового засідання.


Судове засідання відбувалось так. Сенишин Орест в котре вносив клопотання, щодо зобов’язання судом, витребувати у міських та районних чиновників рішень, дозвільної документації виданої міською та районною владою за адресом будинку де проживає сам позивач та будинків Шевченківського району, яким за останній період, було дозволено встановлення балконів.

Однак, суддя Луців –Шумська ніяк не хотіла чи не могла зрозуміти, що вона має витребувати. Хоча заявляла, що на попередньому засіданні, позивачу в цьому було відмовлено. Ну добре, позивач не знає, а суддя хіба не знає, що відмова у задоволенні клопотання не позбавляє сторону по справі знову його заявляти тим більше, що таке заявлено у іншому судовому засіданні. Це відбувалось ось так:
 
 
Вийшовши в нарадчу кімнату для розгляду клопотання про відвід судді, головуюча Луців –Шумська повернулась за 20-хв. Рішенням, чесно кажучи здивувала. А саме, суддя не побачила підстав для задоволення клопотання Сенишин Ореста про відвід судді, з підстав які він вказав у своєму клопотанні, однак, суддя скористалась своїм законним правом на самовідвід , вбачаючи в даному випадку відповідні підстави.

Скажу вам відверто, суддя виходила з залу за вигуків від громадських активістів: «Молодець». Повірте мені, таку оцінку заслуговує не кожен суддя. В даному випадку, зважаючи на те, що головуюча зі слів позивача затягувала процес та проявляла певну упередженість, вийшла з нього вона, розумно. А для цього треба мати дар. Деякі експерти від громадськості зі мною погодились.

Підсумок: Громадські активісти –«Молодці», підтримали особу з інвалідністю, за що він всім щиро дякує, а саме за те , що не байдужі до його долі. Суддя «розумниця» тому, що зрозуміла і зробила вірний висновок, однак я не відкидаю і варіанту, що суддя відчула запах смаженого і тому спрацював інстинкт самозбереження? Я не буду навантажувати Вас та себе логічними «розумозаключеннями». Сталось, так як сталось, ухвала про самовідвід була проголошена всім присутнім в залі судового засідання.

Громадські активісти домовились, що якщо чиновники надалі будуть «ліпити горбатого», то від кожного з нас у різні відділи поліції будуть подані повідомлення про вчинення злочинів, а саме щодо незаконних забудов і добудов у Львові. Я припускаю, що таких адрес буде чимало.

Шановні громадяни, повідомляйте нас про факти незаконних забудов і добудов, контакти на сайті.
 
Не давайте хабарів і будьте пильними, десь біля Вас чиновник порушує Закон за що отримав кошти і буде порушувати доти, доки Ви не зробите йому зауваження і не звернетесь у поліцію. Зателефонуєте до нас і ми допоможемо Вам реалізувати права які ми маємо …

Журналістське розслідування триває. Далі буде…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник